Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nekunk ez mukodik, masok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekunk ez mukodik, masok szerint viszont nem jo ez igy. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

7 eve elunk egyutt a ferjemmel (en 28, o 34), hazassagunk tobb mint jo (ugy erzem).

A ferjem a fizeteset leadja (ha nem igy lenne egy het alatt elkoltene, sajnos). Mondhatjuk, hogy en kezelem a penzt, de ebbol soha semmi problemank nem volt. Vezeto beosztazban dolgozik evente ket harom alkalommal kulfoldre utazik par napra a munkaja miatt.

Most viszont egy koncertre szeretne menni (kulfoldre), es mondta a baratainak, hogy mielott igent mond megkerdezzi tolem, hogy mehet e. A baratai felesegei azt mondtak nekem, hogy ha ezt csinalom elobb utobb elhagy majd a ferjem, mert elege lesz belole....

Az hogy "engedelyt ker" nem jo szo ra, inkabb megbeszeljuk de az is igaz ha veszelyesnek vagy hulyesegnek gondolnak lebeszelnem az utrol. En ugy gondolom bizik benem, hogy csak jot akarok neki es egy jo bulitol nem fosztanam meg, de pl ha azzal jonne haza hogy Ukrajnaba menne holnap egy koncertre biztos leneszelnem.

Bocsanat ha hosszu lett, es remelem ertheto voltam.


2014. máj. 29. 10:52
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem a férjed előbb-utóbb ki fog törni a börtönéből. Ne csodálkozz, ha elvált asszony lesz rövidesen belőled! Emlékezz majd rá, én szóltam neked előre! Egy személyiség nélküli roncsot csinálsz a férjedből.
2014. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
5%
Te is érzed, hogy ez már nem fog sokáig így menni, azért tetted fel a kérdést.
2014. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
En ugy erzem neki is megfelel, biztonsagba erzi magat (ha lehet ezt mondani) mellettem ahogy en is tudom, hogy ha valami tortene velem tudna hol keressen. Neki es nekem is fontos ez. Igen, talan tenyleg felesleges volt feltennem a kerdest mert mindenkinekas a jo... Csak meglepodttem hogy masik velem egykoru feleseg, baratno mennyire idegennek es felhabirotonak tartja ezt (3 masik no pontosan).
2014. máj. 29. 11:37
 24/47 anonim ***** válasza:
95%

Hát nem tudom más családoknál ez talán úgy működik, hogy bármelyik fél hazamegy és közli, hogy lefoglaltam egy külföldi utat, koncertjeggyel, és kit érdekel hogy telik e rá, hogy van e valami tervezett program akkorra?

Számomra egy kapcsolat arról szól, hogy megbeszéljük a dolgokat és nem csak közöljük. Főleg, ha olyan nagy kiadás, mint egy külföldi út. De nálunk még egy koncertjegy is nagy kiadásnak számít néha.


Igaz lehet a barátaival nem úgy kellett volna közölni, hogy megkérdezi mehet e, hanem úgy kellett volna fogalmazni, hogy megbeszélem otthon, de szerintem ok.


Az meg hogy a kérdező lebeszéli a veszélyesnek vélt dolgokról, más család talán úgy van vele, hogy menj csak ahová akarsz, nem számít, hogy esetleg ott ragadsz? Hisz tény és való, hogy nem egy, nem két olyan ország van, ahová nem tanácsos "vendégként" utazni.


Kérdező, örülj neki, hogy a férjed nem a maga életét éli, hanem a közös életeteket. Ne foglalkozz mással. Ha neki így jó, és nem kényszerből teszi akkor nem lesz gond.

2014. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egy a lényeg: nektek jó legyen. Semmi más ne érdekeljen. De az lényeges, hogy a férjed is tényleg így gondolja, tehát ne legyen benne semmiféle "tüske", ne érezze magát ezért "papucsnak". Ha valóban nem érzi, akkor nincs probléma. Amúgy mi is mindig megbeszéljük a dolgokat, legyen szó különlegesebb kiadásról vagy valami programról, sőt pl. a férjem tegnap hazaszólt, hogy kb. 1 órával később ér haza, mert még benn maradtak a kollégájával dumálni. De szimplán azért szólt haza, hogy tudjam miért nincs még otthon, ettől nem érzi magát "papucsnak".
2014. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
0%
25-ös vagyok. Jaaaaj, amikor a hozzászólásom született még nem olvasgattam a kommentjeidet, ezt most tettem meg. Hát nálatok én azt gondolom nem mindketten akarnátok ezt így! A kommentjeid alapján már sokkal inkább az jön le, hogy a férjedet elszámoltatod, ő csak azért mond el neked mindent, mert te ezt így alakítottad, de normál esetben ezt nem tenné.... No ebben az esetben számolni kell azzal, hogy egy idő után elege lesz ebből! Nyilván nem állapot az sem, amit régen csinált, hogy tökrészegre itta magát, aztán szólt, hogy vidd haza, mert az sem normális.
2014. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
6%

szóval a párod nem felnőtt, felelősségteljes

ezért leteszi a kesht, nehogy elszórja.

te meg anyuci vagy, ha lepontozol, ha nem, mert normális esetben egy felnőtt tud bánni a pénzzel

elissza? elkur.vázza?

2014. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
13%

Nem egeszen. Ha nagyon akar mehet, de abban az esetben ne szamitson arra, hogy szaladok utana mert bajba kerult (most ezt mondom, de valoszinuleg kiduhongnem magam, hogy en megmomdtam tudtam hogy ez lesz... aztan persze segitenek)


ilyen a szülők szoktak mondani kamaszodo vagy éppen felnőtt gyereküknek,komolyan.

2014. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
73%
Akik beszólnak csak irigykednek. Magukat nyugtatgatják, mert az ő férjük nem beszél meg velük semmit. Ráfogják, hogy ez így a férfias, közben minden vágyuk, hogy a férjük leadja a sok pénzt, és bizony megkérdezze a véleményüket akár egy buliról is. :)
2014. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

Nem elissza.....

"Csak" felesleges draga dolgokat vesz pl 4000ft-ert sampont mert ugy gondolja orulnek neki, vagy rossz penget 9000ft-ert ami nem is jo a borotvajahoz.

Nem kenyszeritem, nem zsarolom csupan megbeszeltuk annak idejen, hogy lenne jo mindkettonknek (o szeretne ha erte mennek akkor mondja el kivel hova megy).

2014. máj. 29. 12:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!