Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy 40 éves férfi szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves férfi szerethet teljes szívből egy 24 éves lányt, vagy csak a fiatal lányt látja benne, akivel jó lenne egy - két kalandot (szex) átélni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 10:48
1 2 3 4
 11/31 H_Vivien ***** válasza:
23%
Tapasztalat, a 10 év is sok. Köztem és az ex párom között 10 év volt, én voltam 23 a párom 33 éves, és mégis soknak bizonyult. Igaz, több, mint egy évig voltunk együtt, de kibukott a 10 év. Más az értékrend, mások az igények, ilyen egyszerű.
2014. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, a keresztszüleimet tudom fölhozni neked pozitív példának: pont ennyi van köztük, 16 év. 40 éve élnek együtt boldogan, keresztanyám 56, keresztapám 72 éves, és hihetetlenül fiatalos, mindig mondogatja, hogy a fiatal felesége miatt :)

Szerintem 16 év nem vészes egyáltalán.

2014. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
97%

Igen, szeretheti.

Másrészt meg ne legyünk már álszentek, a kihasználás mindig benne van a pakliban, akkor is, ha azonos életkorúak. Ugyanígy egy idősebb sem törvényszerű, hogy csak meghúzni akarja. Ez inkább érzelmi érettség, és nem életkor kérdése.

2014. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Tubarózsa ***** válasza:
54%

Igen, szeretheti!!

Én 24 leszek idén, férjem nyáron tölti az 5. X-et.

Idén 6. éve vagyunk együtt 3 éve házasok.

A kor szinte semmibe nem látszik, se belsőleg, se küslöleg(őt 35körülre tippelik az ismeröseim).

2014. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
41%

OFF: Utolsó, azért ez de durva :D

Semmiben sem érzed a korkülönbséget? Gyereketek van? Terveztek?

2014. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
54%
18 évesen 40 es pasi elég meredek. Persze itt mindenkit 20 évesnek néznek 100 évesen is, aha én meg el is hiszem. Lehet nem mondják szemetekbe dehogy 50 évesen senki nem néz ki 35-nek az tuti.
2014. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
35%

egy 40-es meg boven tud gyereket csinalni, mig egy negyven folotti no mar kockazatosan szulni.


a huszoneves is tud gyereket csinalni, csak eppen mire?

2014. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

azert birom hogy huszevesen az a baj, ha nincs lakas meg kocsi, negyvenevesen mikor mar van, meg az hogy miert nem huszeves...


egy huszevesnek mibol legyen, diakmunkabol? :)

2014. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy nem tud. Hanem ha esetleg nem akar..
2014. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
80%

nemrég még én is feltettem hasonló kérdést, amikor 26 éves létemre egy 46 éves pasiba zúgtam bele. én is kételkedtem.

most már tudom, hogy nagyon is szerethet egy idősebb férfi egy jóval fiatalabb lányt szívből is. egyáltalán nem feltétlenül csak a kalandot látja benne.

sajna mi végül nem passzoltunk össze, épp most hagytam el, és kutyául szenved. könnyekkel telt szemekkel kérlelt, hogy maradjak, mert ő komolyan gondolta velem. kérlelt hogy küzdjünk a kapcsolatunkért, mert nagyon szeret. szóval nekem az a benyomásom, hogy valóban nem csak a szex motiválta. ettől függetlenül sajna nekünk nem volt jó együtt. de nektek sok sikert!

2014. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!