Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy 40 éves férfi szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves férfi szerethet teljes szívből egy 24 éves lányt, vagy csak a fiatal lányt látja benne, akivel jó lenne egy - két kalandot (szex) átélni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 10:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
16: egy rész hol írta bárki is, akár a kérdező, akár más hszes, hogy 18 évesekről van szó? 18 éves kor és bőven húszon túl igen nagy a különbség. Továbbá, csak mert nem ismersz olyan 50 év körüli pasast, aki kinézz 35 évesnek attól még vannak ilyenek, nem is kevesen. Az én exem is ilyen küllemi adottságokkal rendelkezik, kell be is mutatlak neki. Mellesleg én 35 éves vagyok, de a kutya se nézi a külsőmből ki, mindenhol elkérik a személyimet, mert max. 16nak nézek ki, ebben is kételkednél a nők részéről? :D
2014. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
jah, és egy negyven feletti pasi még bőven nemzhet gyermeket. sőt, nálunk inkább az expasim hozta fel sokszor a témát, noha neki már felnőtt gyerekei is voltak. nekem viszont eszem ágában sem volt gyereket vállalni, pedig az én ovisom odalenne egy kistesóért. szóval nem mindig győznek a sztereotípiák.
2014. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
21es vagyok: egyébként én nem vagyok büszke erre, szóval nem dicsekvésből írtam a saját verziómat, számomra eléggé cinkes, hogy a lányom, aki jelenleg 14 éves még őt is idősebbnek nézik nálam..., de ez van. :)
2014. jún. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
49%

Megint egy érdekes, korkülönbséges kérdés.. Most melyiknek adjak igazat? Tudjátok, mit? Mindkettőnek :D

1. Igen, szerethet. Korántsem biztos, hogy a pénz miatt vannak együtt, vagy csak a szex miatt kell idősebb pasi. Nálunk közel 30 év van, párom 55 éves. 10 éve vagyunk együtt, 3és fé éves a lányunk, jó lenne egy kistesó :) Párom sok téren fiatalosabb, mint én. ( főleg, szülés óta)... Nyitottabb, fiatalosabb felfogású, mint én :D


2. Nem akarok általánosítani, de annak ellenére, hogy szertejük egymást, nálunk pl. kijöttek a korkülönbség miatti problémák. Szóval ezt is bele kell számolni. Lehet, hogy tök jó lesz pár évig. Akár 10-15 évig, de az is lehet, hogy kijönnek olyan problémák, amiket nem tudtok megoldani. Rengeteget kell mérlegelni előtte. Valószínűleg sok áldozatot kell hozni egymásért. Amennyiben ezt vállaljátok, sok boldogságot! :)

2014. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Tubarózsa ***** válasza:

15: nem igazán érezni a különbséget. Nyilván vannak dolgok amiket jobban 'tud'/ért, de ennyi... van amibe ő fiatalabb ő pl imádja a mai disco zenét én nem.... :)

Gyerek nincs. Kényes téma, szeretnék mert "csak", nem szeretnék mert nincs pénz rá. Jo ideje nem védekezünk, de semmi, ha lesz örülök, ha nem nem... ez van.

am annyit mondanék még, hogy amikor indult a kapcsolatunk akkor csak egy laza miert ne? kapcsolatnak indult mivel mindketten egyedül voltunk, erre nem mi sem szamitottunk, hogy igy lesz... de boldogok vagyunk. :) az hogy milesz x év mulva nem érdekel; most az a legnagyobb bajom h sznapjára nem tudom azt venni amit szeretnék. (64 es tokaji). :D

2014. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szeretheti, de ez emberektől függ, nem a kortól.
2014. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
22 voltam amikor összejöttem egy elvált 2 családos pasival, a szexen kivül nem nagyon voltunk egy hullàmhosszon... Ő màr csak azt várta az élettől hogy valaki épjen mellette nyugalomban...én férjet szerettem volna meg gyerekeket, 3 hónapig tartott, ő szakított, mert azt mondta nem tudja megadni nekem azt amit az élettől várok. Szerelmes voltam és akkor még nem fogtam fel, hogy nekem tesz jót, ma már boldog párkapcsolatban élek és első gyermekünket várjuk. Igaza volt amikor azt mondta, hogy egyszer megfogom neki köszönni hogy elengedett... 26/L
2014. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagybátyámékat tudom példának hozni. Ő jelenleg 42 éves, a felesége 28, és 11 éve vannak együtt, már házasok és van egy 3,5 éves kisfiuk. Sok a korkülönbség, de közöttük egyáltalán nem látszik, mivel a fiatalabb felnőttesebb, az idősebb pedig fiatalosabb a koránál. Eddig még nagyon jól megvannak, már teljesen összeszoktak, ha egyszer el is válnak, szerintem biztosan nem a korkülönbség lesz az oka.
2014. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Elméletben két érett emberről beszélünk!Nem elképzelhetetlen a szerelem.

A 24 éves lánynak annyiból könnyebb hogy a 40 éves férfi már tudja mit akar,tudja hogyan akarja tovább,addigra ki is épített magának valami.Míg a lány korosztályában még sok az olyan aki nem tudja hogy mit kezdjen az életével(tisztelet a kivételnek)

De ha csak kalandnak tűnik az egész,több nem biztos hogy lesz belőle.A mai 24 éves lányok,egy részük még főzni sem képes.meggondolandó! :)

2014. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Érzelmek lehetnek minden korban, bárki iránt.

Tapasztaltam eleget.

Nem tudom, hogy miért gondoljátok, hogy egy 24 éves nőt párszor megfektetni akkora nagy cél, vagy örömforrás?

Aki 40 évesen még itt tart, az leragadt valahol bő 10 éve... :D

2014. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!