Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleség=Cseléd? Tényleg ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség=Cseléd? Tényleg ennyi egy házasság?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy már unalmas kérdés, de nagyon elegem van. A férjem folyton azt mondja, hogy a háztartás a nő dolga. A világon semmiben sem segít nekem, és ugyanannyit dolgozom mint ő! És nem , régen nem ilyen volt, sokkal többet kivette a részét a házimunkából de most már semmit. Úgy érzem megszakadok mellette, már azon gondolkozom, hogy elhagyom. Mindent elvár, de ha én kérek tőle valamit na az t nem. Mit képzelek!
2014. jún. 17. 08:43
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem hiszem, hogy valaki egyik pillanatról a másikra ekkorát változzon. Vagy túl sűrű volt a rózsaszín köd és nem vetted észre, ami a szemed előtt volt, vagy túl gyorsan házasodtatok össze, még mielőtt megismerted volna rendesen....
2014. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
79%

ja egyik nap vasal/mos/mosogat, aztán meg tojik bele

voltak jelek, de azt hitted majd változik, megszívtad.

2014. jún. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:

Elkényelmesedett és nem tudok rá hatni, hogy változzon.

Igen, túl gyorsan házasodtunk...de attól még működhetne!

2014. jún. 17. 08:58
 14/55 anonim ***** válasza:
22%
akkor magadnak köszönheted, jöhetsz ide sírni, de magadat kényszerítetted a cseléd szerepbe
2014. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 Sün!! ***** válasza:
73%
Én csak azon csodálkozom, hogyha van valami probléma két ember kapcsolatában, akkor miért nem először a másikat kérdezi meg, hogy mi változott, mi a problémája. Mert biztos van neki. Lehet, hogy szeret csak pl. az élete más területén egyszerűen több a stresszes helyzet és ez kivetül az érzelmi életére is. Ezt viszont csak tőle tudhatod meg. Ez a "csináld te is azt amit ő és meglátjuk mi lesz" persze vicces dolog és biztos vannak kapcsolatok ahol ez bejön, DE ha az előbbi áll fen amit írtam, akkor ez csak ront. Beszélgetni beszélgetni beszélgetni!!
2014. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem ennyi..


A sok ilyen kérdés miatt már kezdem azt érezni, hogy nekem volt szerencsém, hogy olyan férfi a fejem, aki kivezsi a részét...

Van olya, hgy én heverészhetek, és akkor megcsinál mindent ő, nemcsqk felesben, van amikor én csinálok mindent, és van amikor együtt.

Mikor melyikünk ér rá jobban, vagy kevésbé fáradt..


Nem tudom elképzelni, hogy ez másképpen legyen.. Én nem bírnám...semmiféle lázadozás nem volna...

Kerek perec közölném, hgy ha nem veszi ki anrézsét, akkor majd ő a sajátját mossa, majd a saját tányérját elmosogatja, é eszik amit főzöt.. A többiről nem is beszélve...nem vagyok cseléd...ugyanannyira szülségem van nekem is a pihenésre, nem kevésbé, mint neki.

Biztos vagyok benne, hogy kiábrándultam volna már a költözéskor belőle, ha így viselkedett volna, mint az oldalon emlegetett férfiak..

2014. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Sün, szerintem sem az a legjobb megoldás, amit javasoltam. Hidd el én is inkább megbeszélni szoktam a problémáimat. Szerencsére az én férjemmel lehet. Viszont úgy látszik, hogy a kérdező férje nem ilyen. Nála valami radikálisra van szükség, hogy elgondolkozzon. Ha sikerül, na akkor lesz csak igazán megbeszélnivalójuk :-)
2014. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
Miért több a te kiadásod?
2014. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
97%

Nincs közös kassza??? Ez így nem is család, már ne haragudj.


A családnak olyan, mint egy vállalkozás. Van bevétel, több helyről is, de nem csak annak az ágazatnak a fejlesztésére költenek, nem csak azokat a dolgozókat fizetik ki, ahonnan nagyobb a bevétel, hanem mindre/mindet. Egy cégben mindenkinek meg van a dolga, a megbeszélésen felosztják a feladatokat, mindenki elvégzi azt, majd megünneplik a sikert.


A család is egy vállalkozás, együttműködés, csapatmunka, közös kudarcok vagy közös sikerek. Nincs olyan, hogy enyém vagy tied, a miénk van. Vagy mindketten dolgoztok és házimunkáztok egyenlő arányban - vagy az egyikük a munkahelyen dolgozza ki a belét, a másik meg otthon (és a szabadidejében esetleg vállal valami mellékállást, stb. - fel lehet magunkat találni).


Ideális esetben. Legalábbis erre kéne törekedni. Ha valaki ágál ellene, azzal nem kell együttműködni, mert a csapatmunkát hátráltatja. El lehet vele beszélgetni párszor, de ha az után sem változik semmi, elválni.


Nálunk működik, mi leírtuk a feladatokat és felosztottuk. Mindenki a saját feladataiért felelős. Így lesz egyensúly. Nincs veszekedés, nincs "majd a másik", mindenki teszi, amit rábíztak. Idővel, ahogy a gyerekek nőnek, rájuk is lehet kisebb-nagyobb feladatokat bízni.


Amíg nem vagytok közös kasszán, addig lakótársak vagytok, nem házasok. De még a lakótársak között is nagyjából egyenlően kellene megoszlania a munkának.

2014. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
81%

Már ott elrontottad, hogy külön kasszán vagytok. Házasságban ilyen nem lehet. Ezt még az esküvő előtt kellett volna tisztázni.

Legyetek közös kasszán, és derítsd ki, miért változott meg, ha eddig nem volt ilyen.

Ha nem sikerül, marad a válás. De arra vigyázz, hogy ne legyen gyerek.

2014. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!