Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleség=Cseléd? Tényleg ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség=Cseléd? Tényleg ennyi egy házasság?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy már unalmas kérdés, de nagyon elegem van. A férjem folyton azt mondja, hogy a háztartás a nő dolga. A világon semmiben sem segít nekem, és ugyanannyit dolgozom mint ő! És nem , régen nem ilyen volt, sokkal többet kivette a részét a házimunkából de most már semmit. Úgy érzem megszakadok mellette, már azon gondolkozom, hogy elhagyom. Mindent elvár, de ha én kérek tőle valamit na az t nem. Mit képzelek!
2014. jún. 17. 08:43
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
93%
Első házasságom nekem is hirtelen volt, el is váltam még gyerek előtt és nagyon jó döntés volt. Most olyat találtam akivel álom élni és megosztjuk a házimunkát is.36 éves férfi vagyok
2014. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
61%

Egyszerűbb elválni,minthogy leülni vele és elbeszélgetni?

Ezt a selejtes társadalmat!

2014. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
82%
Kedves 22-es nem mindenkivel lehet megbeszélni a dolgokat és van aki nem hajlandó változni...
2014. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó... A megbeszélés javaslatán már túl vagyunk..

A megbeszélés megtörtént ( volna, ha lehetne, de nem partner benne a férj)

Szeribtem nem rohan válni, mindkinek kb ez az utolsó...de a végső megoldás ez lesz,,

Ha a nem kompromisszumképes a másik( nemtől függetlenül) ha pedig még csak megbeszélni sem lehet, akkor nem is tudja miben kellene kompromisszumot kötni..

2014. jún. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

Megbeszélni vele nem lehet semmit, mert csak neki lehet igaza.

Tronllnok: Azért több a kiadásom, mert én fizetem a gyerek ruházkodását, sulis költségeket + a kaját a háztartásban ami nagyon sok pénzt visz el. Minimálbért keresek, a férjem duplaennyit de rám sokkal több hárul. Ha gondom van, oldjam meg. Sőt ha neki gondja van azt is én oldjam meg.

Nekem ez nem házasság.

2014. jún. 17. 09:56
 26/55 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egyedül élsz és még egy felnőtt férfit is el kell tartanod..ez ám a házasság.


Megértem ha válni akarsz. Ott legalább kapsz gyerektartást és a gyerekek költségei így el vannak rendezve. Ennyivel kevesebb a költséged.


Persze gondolom a kajából, amit te vásárolsz, ő is eszik... És te mit kapsz tőle cserébe?

2014. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%

Pont erre gondoltam én is.


Micsoda egy élősködő férjed van!

2014. jún. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

És arra mi a válasz, hogy ők nem csak a te gyerekeid? A ruhaköltséget nyugodtan felezhetnétek, meg a sulis költségeket is, ahogy a kaját is.


Gondolom már ezt is elmondtad neki. Mit reagált erre?

2014. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom ezt el se hiszem.

Te fizetsz mindent a gyereknek, plusz a kaja amit a férjed megeszik? Meg fözöl mosol takarítasz utána?

Hát ne haragudj... de ezt te cseszted el! Naná, hogy jól elvan, mint egy hotelben, söt, jobban!

Próbálj vele beszélni még egyszer, aztán ha süket fülekre találsz akkor pakolj, mert egyedül sokkal jobban meglennél és kijönnél a pénzedböl is! èlösködö férjed van te meg hülye vagy ha hagyod.

2014. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
A gyerek nem közös...de én úgy gondolom, hogy vele vállalt el, tehát valahol neki is ki kéne venni a részét. Közös gyerek nincs, és már nem is akarok.
2014. jún. 17. 10:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!