Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleség=Cseléd? Tényleg ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség=Cseléd? Tényleg ennyi egy házasság?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy már unalmas kérdés, de nagyon elegem van. A férjem folyton azt mondja, hogy a háztartás a nő dolga. A világon semmiben sem segít nekem, és ugyanannyit dolgozom mint ő! És nem , régen nem ilyen volt, sokkal többet kivette a részét a házimunkából de most már semmit. Úgy érzem megszakadok mellette, már azon gondolkozom, hogy elhagyom. Mindent elvár, de ha én kérek tőle valamit na az t nem. Mit képzelek!
2014. jún. 17. 08:43
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%
Igye még nincs gyerek?
2014. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%
A Te gyerekedre miért nem a vér szerinti apuka fizet?
2014. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy a férjed mégis mi a francra költi a kétszer annyi fizetését?

Szerintem a férjed elégedett, mert tényleg talált magának egy cselédet(ahogy írtad), aki ráadásul semmibe nem kerül neki, mert magát és a gyerekét eltartja.

Már az is fura, hogy ha egy kisgyerek bekerül a családba, akkor azt teljesen külön kell kezelni, mert nem közös.

Ha a véleményedet, kívánságaidat is semmibe veszi, akkor te tényleg nem jelentesz számára semmit. Akit szeretek, azt próbálom tehermentesíteni, mielőtt összeroppan. Ő nem úgy tűnik, hogy a kisujját is mozdítaná érted.


Egyébként házassági szerződést kötöttetek, vagy csak szóban egyeztetek meg a külön kasszáról?

Ha nem, akkor jó hírem van, válás után legalább a fele megtakarítására igényt tarthatsz. (csak nem költötte el az egész fizetését magára). Erre pedig úgy tekints, mint a több évi munkát fizetségére. Mást (pl. szeretetet, megbecsülést, igazi társat) úgysem kaptál ebben a házasságban.

2014. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
12%
én szeretem csinálni ugyanugy a kinti munkát is bevállalom házimunka igen egyelö az asszony dolgával.
2014. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%

#34 És mi lenne ha végig olvasnád a 4 oldalnyi kommentet és nem csak kiragadnák egy részt a kezdeti leírásból, hogy aztán arra reagálj..ami még így is szegényes, mert nem sikerült a lényeget megragadnod az egészből.


Intelligencia nulla.

2014. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
51%

Azért azt megértem ha a férjed más gyerekére nem is akar költeni.És nem is akarsz közös gyereket.Lehet hogy jobb lenne inkább lépned mert elképzelhető hogy mindketten boldogtalanok vagytok és egymás nyakán,de azért ne az első lépés legyen a válás,lehet hogy még tudtok változni egymás javára.

Amúgy munkából keresed azt az 50 ezret vagy ez valami segély vagy ennyi a gyerektartás és te nem dolgozol?Ha nem dolgozol akkor egyértelmű hogy a házi munkák rád hárulnak míg a férjed dolgozni jár...

2014. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

De dolgozom, ugyanannyit mint ő, napi 8 órában. Nem segélyen vagyok, sosem voltam. Csak ezután még az egész háztartás az enyém + a főzés. Szívesen csinálnám, de a porszívóhoz sem ér és ebből van elegem, hogy SEMMIT nem csinál.

A gyerekre fizet a vér szerinti apja gyerektartást, de hadd ne mondjam, hogy mire elég! És mivel elfogadta a férjem, a gyerek költségeibe is beszállhatna.

Hogy mire költi? Mindent megvesz magának amit akar, épp hol egy tablet, hol ilyen műszaki cikk hol olyan. Ha én meg a saját pénzemből elmegyek fodrászhoz félévente azt sajnálja tőlem.

2014. jún. 17. 12:26
 38/55 anonim ***** válasza:
51%

Beszéld meg vele ha így működik tovább akkor ott fogod hagyni! És ha nem változik akkor hagyd is ott,de feltétlenül beszéljétek meg hogy mi a bajod!

De akár veszekedhetsz is vele egy picit.Hazamész ,megmondod most főzzél te és akkor majd eljuttok valahová...

Mit dolgozol 8 órában hogy ezért 50 ezret fizetnek ha szabad érdeklődnöm?Mert ez még a minimál bér alatt van nem gyengén! Inkább menj el segélyre ,az is fizet ennyit talán....Áááá már értem.....Megváltozott munkaképességű vagy és ezért kapsz ennyit a melóhelyen....Vagy nem?

2014. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
Nem 50 ezret fizetnek, nem tudom ezt ki találta ki. Kb 80 ezret keresek, de az sem sok mert van egy személyi hitelem ami havi 30...ebből marad 50 kb.
2014. jún. 17. 12:51
 40/55 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el csak magadra meg a gyerekre mosni, mosogat, főzni. Majd észbe kap, ha nincs egy tiszta gatyája... Ha meg ezek után se javul a helyzet, akkor jobb ha különmentek.
2014. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!