Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem akar a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a feleségem otthon maradni?

Figyelt kérdés
Számomra az a normális, hogy dolgozom (pénzt keresek), a feleségem pedig neveli a gyerekeket. A feleségem viszont nem akar itthon maradni, és csak gyereket nevelni, hanem komoly ambíciói vannak. Én reggeltől estig dolgozom, és számomra az lenne az ideális, ha én pénzt keresek, a feleségem pedig foglalkozik a gyerekekkel, vezeti a háztartást és intézi az egyéb ügyeket. Ez a mai világ hozománya, hogy a nőknek nincs elég idejük a legfontosabb feladatra, nem akarnak csak anyák lenni? 32/F

2014. jún. 29. 20:32
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem pedig elég szomorú, hogy gyermektelen bolti eladók (vagy hasonló szintu alkalmazottak) ítélkeznek olyan kérdésben, amihez lövésük simcs. És nem szimplán véleményt alkotnak, hanem osszehivjak a gyorsan ítélő bíróságot, es ítélkeznek. Röhej tenyleg.
2014. júl. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
89%
Fél éves volt a gyerekünk, amikor apukát kirúgták a munkahelyéről leépítés miatt. Engem vártak vissza a jól fizető állásomba. Férjem maradt otthon GYED-en a gyerekünkkel. Vagy ez, vagy éhen veszünk. Ennek ellenére jól éreztem magam a munkahelyemen, ő meg a gyerekkel, és én is próbáltam minél több időt eltölteni vele. Ha külföldre kellett menni, jöttek velem mindketten. Meg lehet oldani mindent, nem csak végletek vannak. És nem hiszem, hogy ettől elítélni való sz@ar anya lennék, mert ellátom a családom, és nem én főzök a gyereknek, hanem a férjem (aki amúgy jobban főz, mint én)
2014. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó,szerintem semmi gond nincs azzal amit te írsz,én azt nem értem amikor a szülőpár egyik tagja sem tud/akar a gyerekkel foglakozni mert mindketten tizensok órákat dolgoznak?


Most akkor tényleg minek vállalják a gyereket?A Nagyszülőknek?A bébiszitternek?A bölcsinek/ovinak?Vagy,hogy ne szólják meg őket,hogy miattuk fogy a magyar?Komolyan nem értem...


Külfölddel meg kár példázódni,mert ott sokkal nagyobb hagyománya van a részmunkaidőnek(amiért nem csak egy tányér levesrevalót fizetnek),meg távmunkának...

2014. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
16%

Kedves 62-es, olvastad az előzményeket, mielott írtál? Itt a helyzet nemes egyszerűséggel az, hogy adott apuka, jol keres, nem rúgtak ki, s adott anyuka, aki ambiciózus, szeretne fontos állást betölteni, külföldre (gondolom tárgyalásokra v konferenciákra) utazgatni, de jajj de dpg apuka, inkabb elvarna tole, hogy mig a gyerekek elérik az iskolás kort, otthon maradjon. Na mar most itt a legtöbben elajultak anyukatol, hogy igen is ne hagyja magát "leuralni" egy "szexista" ferj által, Menjen, csináljon nagy karriert, gyerekeket hagyja nagyira, mert hat sokan vannak itt, akiket a nagyi nevelt, es milyen jo is az, vagy apuka inkabb adja fel az állását, es legyen ő a gyerekekkel. Ja, es egyebkent is mert gondoljuk mi, hogy anyukának majd hűdesokat (helyesírás mániások kedvéért jegyeznem meg, hogy direkt írtam egybe) dolgozni, hisz aligmunkával (ismét direkt lett egy szó) is lehet Havonta milliókat keresni...

Nos tehát kedves 62-es, hogy jön akkor most ide a ti, egyébiránt kényszerhelyzetből kiindult tortenetetek?

2014. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
91%

A te gyerekeid is nem? Mi az hogy majd az asszony nevelje őket? Tán közösnek kéne lennie....


Amúgy szerintem igaza van a feleségednek. Én sem akarnék otthon lenni. Voltam munkanélküli, de nekem az kevés volt, szóval amint lett munkám már spuriztam vissza dolgozni. Gondolom a feleséged akar saját fizetést, hogy ő is adjon a közösbe, ne vághasd a fejéhez, hogy te tartod el, és neki kuss a neve és hasonlók....illetve persze karriert is szeretne. Előbbre lépni.


Kicsit későnn jut eszedbe ezen siránkozni. Akkor kellett volna mielőtt elvetted.


Ja és csak mondom, hogy ha háztartásbeli lenne, attól függetlenül a gyerekek neveléséből akkor is kutya kötelességed kivenni a részed, ha már megcsináltad őket...

2014. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
100%
És ha elváltok, mi lesz vele 0 szakmai tapasztalattal? hogy nevelje a gyerekeket, akiket persze nem te nevelsz majd?
2018. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
68%

Kerdezo himszoviniszta diszno

Maradj te otthon

2018. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!