Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinaljak a ferjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak a ferjemmel?

Figyelt kérdés

Mar harom eve kinlodunk a babaval, csak nem akar sikerülni. Kb egy fel eve tünt fel, hogy mindig kb. peteeres körül, szoval mikor lenne ra minimalis esely a ferjem nem hajlando szexelni. Elötte utana ra lehet venni, de azokon a napokon soha. Amugy allitja, hogy nagyon szeretne a babat, de ha nem hajlando tenni erte, akkor egyedül nekem nem fog menni.

Amugyis annyira rosszul esik, hogy neki mindig külön kervenyt kell benyujtani. Ha rajta mulna lenne kb. havi kettö. Csak en meg annyira megalazonak erzem, hogy mindig nekem kell tenni a szexert, könyörögni, ribinek öltözni, öt felizgani, minden ram marad. Ha nem teszem, neki ugy is jo, de akkor n


2014. aug. 1. 01:34
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
72%
De megis mit vartal, kerdezo? Hogy azt tanácsolják, tarts pisztolyt a fejéhez, hogy márpedig most szexelünk, Pisti, akar akarod, akar nem, mert épp peteeresem van? Nem kellene. Esetleg meg annyit lehetne tenni, hogy leülsz vele es megkérdezed, valójában mit szeretne.
2014. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi, tanácsot próbáltam adni. Most mit írjak, ribisen öltözködsz, te izgatod őt, könyörögsz neki és havi 2 szex van, akkor miért is akarsz annyira gyereket tőle, miközben írod, hogy már belebolondulsz, hogy más igényeitek vannak. Ez még rosszabb lesz.
2014. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
82%
A férjedet vizsgálták már?
2014. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
50%

Az orvosok mit mondanak mi a gond?


(én vagyok akik 4évig probálkoztak,csak egy kérdés..a férjed elég férfias?Ugyértem szőrös mellkas férfias vonások?..az én férjemnek szerintem túl magas az ösztrögénszintej,alacsony a tesztoszteron,a gyanum igazolja hogy elkezdett nőni a melle...azt olvastam hogy az ilyen férfiak kevesebbszer igénylik a sexet)

2014. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

Volt aki erdekes modon tudott ertelmes tanacsot adni...

Öt vizsgaltak mar, minden a legnagyobb rendben, szörös mellkas is van (lenne, ha nem borotvalna;) )

2014. aug. 1. 11:22
 26/55 A kérdező kommentje:

Az orvosok szerint minden tökeletes. :s


Azoknak akik meg fel vannak haborodva, hogy nem ertekeltem a ne görcsölj ra, es a menj el orvoshoz tanacsokat:

Probaljatok meg egy kicsit aterezni au en helyzetemet. Harom EVE varjuk a csodat. Körülöttem mindenkinek rögtön sikerült, kb 15 baba született, miota mi probalkozunk. Millio orvosnal jartam igazabol egy se tudott semmit se mondani. Van pl. olyan baratnöm, aki kinevetett, mert nekünk nem sikerül a baba, nekik meg azonnal ment. Közben rengetegen pl. csaladtagok kerdezgetik, hogy mikor lesz, es miert nincs es igazan akarhatnank mar... most mit mondjak pl a nagymamamnak? Mama mi dugunk, csak nem tudok teherbe esni?

Iszonyu nagy nyomas am, amit minden nap minden perceben el kell viselned, akkor is, ha nem ekörül forog az eleted. Es lehet, hogy soha nem lesz gyerekem..:(

Ezek utan ne haragudjatok meg, de pl. hogy menjek el orvoshoz nem sokat er. Voltam. Soknal. Maganban, költsegrt nem kimelve. Nem jutottunk elörebb. Meg hogy ne görcsöljek. Mit tegyek?? Nem ez a tema a nap 24 orajaban, de nem tudom elfelejteni. En erzem a peteerest ( mondjuk sztem onnan tudja a ferjem, h olyankor mindig megörülök a szexert), sajnos tudom hogy akkor lehet teherbe esni, nem tudom ezt nem tudni..

Es jönnek a valaszok, hogy öltözzek csinosabban, ne gyakoroljak nyomast a ferjemre, ergo az en hibam minden. Holott pont az a bajom, hogy ugy erzem magamr maradtam. Mintha egy csekk lenne amit be kell fizetni, szivem megcsinalod egyedül, en faradt vagyok..

Egyszerüen el vagyok keseredve, mert igy nem fog soha sikerülni, de mindenki tölem varja a megoldast. En csabitsam el, en figyeljek az erzeseire enenenenen... Es velem mi lesz? Szerintem a gyerekvallalashoz ketten kellenek, es mindkettönek tennie kell erte.

De biztos rosszul latom.

2014. aug. 1. 11:51
 27/55 anonim ***** válasza:
100%

Már pedig hidd el hogy az a baj, hogy annyira görcsösen rá vagy a témára izgulva, hogy ez okozza a bajt.

Ha voltatok orvosnal és 3 éve nem sikerül, akkor el kellene gondolkodni a mesterséges megtermékenyítésen pl.

Biztos hogy taccsra vág a gyerek utáni vágy, de ez a görcsösség tönkre teszi a kapcsolatot.

Ha meg valaki neked áll a témával kapcsolatosan, határozottan és kulturált nyers modorral elküldheted őket oda ahova....mamának meg szépen elmondod, hogy ne traktáljon ezzel, ha aktuális lesz az elsők között fogja megtudni.


De amúgy hiszem, hogy a férjed attól van ki, hogy folyton erőlteted ezt az egészet.


Fentebb írtam, hogy irigylem azokat a nőket akiknek olyan férjük van, hogy nem akarnak sűrűn szexelni.

A saját igényem heti 2 volt.

A férjemé napi!!!! 2-3

Egy ideig próbáltam tartani az iramot, meg nem akartam fáj a fejem feleség lenni, de folyton ezzel traktál,ha egy nap nem adtam meg magam már rögtön frigid voltam és majd akkor ő megy máshoz ha én ilyen vagyok....bla bla bla....mára eljutottunk oda,

hogy undorodom a szextől,azt se tudom már, hogy

kerüljem ki a közeledését.

Ha meghallom azt a szót hogy szex, ideges leszek és kiver a víz.

Szerintem ő ugyanígy érez a baba szó hallatán.

2014. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
74%
Ha mindketten szeretnétek gyereket, 3 éve nem jön össze és mindkettőtöknél mindent rendben találtak az orvosok (elvileg, mert gyakorlatilag van valami probléma, csak még nem találták meg), akkor menjetek el inszeminációra, ha azzal sem sikerül, akkor lombikra. Lehet várni évekig a csodára, de nem érdemes. Csodák ritkán történnek. Akiknek gondja van a teherbeeséssel, azoknál nem a rágörcsölés a probléma. A rágörcsölés, a stressz nem tesz jót és lehet, hogy nehezíti a teherbe esést, pl. 4 hónap helyett 6-7 hónap alatt sikerül, de akinél 3 éve nem jön a baba, ott van valami gond, amit igenis kezelni kell.
2014. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
78%

27es vagyok.

Voltunk dokinal, mindenkivel minden ok, de a bébi csak nem akart jönni.

2év görcsölés után egy júniusi napon azt mondtam, hogy nekem erre nincs szükségem, ha nem hát nem.élvezem a nyarat, és majd ősszel neki állunk inszemezni.

Augusztusban már nem jött meg.

Persze nem csak azt mondtam hogy nem érdekel az egész, valóban így is gondoltam.ha agyban helyre teszi az ember a dolgokat, sok szenvedéstol kíméli meg magát.....szóval szerintem igen is sokat számít a nem rágörcsölés....


Persze

2014. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
Az a magányos persze véletlen lett :-)
2014. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!