Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinaljak a ferjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak a ferjemmel?

Figyelt kérdés

Mar harom eve kinlodunk a babaval, csak nem akar sikerülni. Kb egy fel eve tünt fel, hogy mindig kb. peteeres körül, szoval mikor lenne ra minimalis esely a ferjem nem hajlando szexelni. Elötte utana ra lehet venni, de azokon a napokon soha. Amugy allitja, hogy nagyon szeretne a babat, de ha nem hajlando tenni erte, akkor egyedül nekem nem fog menni.

Amugyis annyira rosszul esik, hogy neki mindig külön kervenyt kell benyujtani. Ha rajta mulna lenne kb. havi kettö. Csak en meg annyira megalazonak erzem, hogy mindig nekem kell tenni a szexert, könyörögni, ribinek öltözni, öt felizgani, minden ram marad. Ha nem teszem, neki ugy is jo, de akkor n


2014. aug. 1. 01:34
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz, talán kicsit egoista. Itt nagyjából az jött le (nekem legalábbis), hogy te, meg te, meg hogy te mit akarsz, vagy hogy veled mi lesz, ha a másik nem azt akarja, amit te. Persze, írtad, te mit érzel. Azt viszont csak megsaccolni lehet, hogy a férjed mit érez, mert az mintha másodlagos lenne.


Elhiszem, hogy akarta a babát első perctől. De nagyon esélyes, hogy most már nem akarja. Legalábbis ilyen áron nem.

2014. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
50%
16:49 -es: baromság vagy sem, de ezek szerint a rágörcsölés sem oldotta meg a problémátokat. Kérdezem: a gyerektelen lét hogy kellemesebb, ha az a sorsotok, hogy nem jön össze a gyerek: úgy, hogy közben folyamatosan idegeskedsz, vádaskodsz és elégedetlen vagy az életeddel, vagy úgy, hogy elfogadod ezt az állapotot, megpróbálsz a körülményekhez képest boldog lenni és a többit a jósorsodra bízod?
2014. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

Ma 17:43 - lehet hogy egoista vagyok, de akkor ö is az. Kitalalta, hog azert nincs baba, mert velem van a gond. Vele nem lehet az ki van zarva. Kitalalta, hogy hülyeseg, hogy peteereskor van nagyobb eselye, hogy orvoshoz kell menni, ha nem jön a baba. Szerinte majd sikerül. Akkor is, ha nem szexelünk, nyilvan, hiszen nekem kell terhesnek lenni, oldjam meg.

Elmondom, hog eddig ovatos becslesek alapjan 4000-5000 eurot költöttem vizsgalatokra. Fel sem merült, hogy egy kanyit is adjon bele. Nem kertem, mert nem erdekel, megvagyok a penz nelkül. Ugy ertsd, hogy ezt tenyleg csak en fizettem, külön kasszan vagyunk. Ha lombik lenne, nagy valoszinüseggel azt is is en fizetnem. Hisz az en gyogyszereim, az en beültetesem. Tenyleg nem a penzröl van szo, hanem nekem pl. termeszetes lett volna, hogy közös baba, közös költseg. Nem kerdezte mi lett a vizsgalatok eredmenye. Az en vizsgalataim.

Azt erzem, hogy szeretne ö gyereket, de jöjjön össze erölködes nelkül. Nem hajlando belatni, hogy ez nem ilyen egyszerü. Valahol nyilvan baj van, es ugy erzem, hogy magamra hagy a problemaval. Talad meg es szolj, ha megoldottad. Es erre megkapom, hogy egoista vagyok, mert nem vagyok tekintettel arra, hogy ö mit szeretne. Ö gyereket szeretne mindenfele fizikai es lelki megterheles nelkül. Egyszerüen, ahogy masoknak megy. De ha beledöglök se fog igy soha sikerülni. En fogadjam el, hogy lehet hogy sosem lesz gyerekünk, neki meg annyit nem kell elfogadnia, hogy valahol problema van?

Igazabol mivel külföldön elünk, es en beszelem rendesen a nyelvet, megszokta, hogy minden problemas ügyet nekem ad, es meg lesz oldva. De nem tudom beleverni abba a makacs fejebe, hogy egyedül nem tudok teherbe esni. Persze, hogy azt irom, amit en erzek. Hiszen egyre jobban ketsegbe vagyok esve, nem erzem a tamogatasat, es nem latok kiutat.

Es a szexszel önmagaban is, amikor ilyet mond jajjmar hagyjal, ha be vagy indulva vedd elö a vibratorod. Hat kösz, ettöl aztan vonzonak erzem magam. Napjaban többször elmondja hogy ö milyen hejjdejo pasi, ö minden nöt megkaphatna. En meg ha mondom, hogy szerintem megnezett az utcan ö meg ö, akkor a valasz teged??? Es kinevet. Nem bantasbol csinalja, csak viccnek szanja de nekem akkor is rosszul esik. Ha jo passzban vagyok, akkor nevetek csak rajta es mondok valami vicceset, de nem latja, hogy mikor faj.

Ezt csak azert, hogy ennyire vagyok egoista.

2014. aug. 1. 19:39
 44/55 anonim ***** válasza:
56%

Vegigolvastalak.

A ferjednek tele van a mintas csizmaja a gyerekmaniaddal. Hogy kotelezo teljesitenie, mert ot azert tartod, hogy gyereket csinaljon neked.

Valoszinuleg ti ketten egyutt nem vagytok jo alanyok a gyerekcsinalasra, es lehet, hogy mas ferfivel elobb osszejonne, neki meg mas novel.


Szerintem is allj le ezzel ez eroltetett gyerektemaval, es fogadd el, hogy esetleg nem lesz sajat. Maximum orokbefogadsz.


De folytasd ezt, ha a hazassagod is tonkretenned a gyerekert cserebe.

2014. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%

És te vele szeretnél közös gyereket,család,és mellette szeretnél megöregedni ?


Minden gonoszság nélkül kérdezem.. szerintem itt nem a szexszel vannak problémák..

2014. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%
A 43. szamu kommentedet vegigolvasva nekem vilagos lett, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jovoje. Jobban jarsz, ha meg most lepsz.
2014. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

Jaj istenem ez a gyerekes duzzogás...ha én egoista vagyok akkor ő is az....oviba vagyunk?!?!?


Másik:

' ' nekem pl. termeszetes lett volna, hogy közös baba, közös költseg., ,

Nekem meg pl az lenne a természetes, hogy házasságban nincs olyan, hogy te pénzed én pénzem.


' ' Nem kerdezte mi lett a vizsgalatok eredmenye., ,

Drágám még mindig nem veszed észre...ezt a gyereket csak te akarod!!!!!

De annyira görcsösen, hogy k....ra nem nem látsz tovább annál, hogy te gyereket avarpw és kész!

Jól írta itt valaki, hogy önző vagy.mert te, te, te! És te!

2014. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

Egy valamit nem értek,miután végigolvastalak: miért vagy ezzel az emberrel még mindig együtt.

Nem szeret téged. Nem becsül téged. Legfőképpen nem tisztel téged.

A véleményem az egyébként, hogy örülj, hogy nem jött még össze a gyerek, mert ha egy ilyen embernek szülnél, pokol lenne az életed.

Értelmes ember ek tűnsz. Ezért mondom azt, hogy te valószínűleg tényleg rá vagy görcsölve a gyerek témára, mert ha nem borítaná el az agyadat a ketyegő biológiai óra miatt semmi, akkor már magad is elgondolkodtál volna azon, hogy miért is kéne evvel az emberrel gyereket válalnod?

2014. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, van ilyen. Egyiketeknél sincs gond, aztán valahogy mégis összeférhetetlenek a génjeitek, vagy nem is tudom...


De ha azt mondod,, csak te költesz, hogy összejöjjön a gyerek, és őt nem érdekli, akkor csak észre kell venned, hogy őt nem érdekli. Ezek után nem is értem, hogy miért ragaszkodsz ahhoz az elképzelésedhez, hogy ő is szeretne gyereket.

2014. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem bántásból, de ha már itt ilyen problémák vannak, mi lenne ha meglenne a gyerek. Ugye tudod, hogy az inkább feszültség forrása már.
2014. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!