Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinaljak a ferjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak a ferjemmel?

Figyelt kérdés

Mar harom eve kinlodunk a babaval, csak nem akar sikerülni. Kb egy fel eve tünt fel, hogy mindig kb. peteeres körül, szoval mikor lenne ra minimalis esely a ferjem nem hajlando szexelni. Elötte utana ra lehet venni, de azokon a napokon soha. Amugy allitja, hogy nagyon szeretne a babat, de ha nem hajlando tenni erte, akkor egyedül nekem nem fog menni.

Amugyis annyira rosszul esik, hogy neki mindig külön kervenyt kell benyujtani. Ha rajta mulna lenne kb. havi kettö. Csak en meg annyira megalazonak erzem, hogy mindig nekem kell tenni a szexert, könyörögni, ribinek öltözni, öt felizgani, minden ram marad. Ha nem teszem, neki ugy is jo, de akkor n


2014. aug. 1. 01:34
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
43-as bejegyzés után én sem értem, mit keresel emellett az ember mellett. Nem fekszik le veled, de még csak nem is udvarol, sőt, ahol lehet, belegázol a nőiességedbe, és a problémád megoldásában sem nyújt segítő kezet. Mégis mi az a tulajdonsága, ami miatt ennyire ragaszkodsz hozzá, és a közös gyerekhez?
2014. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Végigolvastam ezt a sok oldalt, és nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. Tényleg. Ilyenkor értékelem igazán azt, hogy nekem könnyen összejött.

Két dolgot nem értek: az egyik, hogy tényleg ennek a pasinak akarsz gyereket szülni? Nem lehet, hogy a hozzáállásán kívül van benned is egy lelki gát a történtek miatt, még ha nem is mondod ki?


"Napjaban többször elmondja hogy ö milyen hejjdejo pasi, ö minden nöt megkaphatna. En meg ha mondom, hogy szerintem megnezett az utcan ö meg ö, akkor a valasz teged??? Es kinevet. Nem bantasbol csinalja, csak viccnek szanja de nekem akkor is rosszul esik."


A másik, ami felmerült bennem, hogy ő is átesett már a teljes kivizsgáláson? Mert te tényleg mindent megteszel, de biztos, hogy ő is képes összehozni egy gyerkőcöt?

2014. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim válasza:

Az én férjem is ilyen. Lehet, hogy hihetetlen, de ettől még szeretjük egymást.

Én mikor nem akart szexelni (havi 1 volt az átlag), és a baba persze nem jött, akkor nem erőltettem. 8 hónapon keresztül nem volt szex, mert mikor neki lett volna kedve, én is kitaláltam valami nyomós indokot. 5 hónap után direkt megváltoztattam a frizurámat, egyre többet eljártam otthonról, ha volt valami közös programunk azt az utolsó pillanatban lemondtam (még időben, hogy nehogy ő mondja le, mert ezt szokta). Persze nem volt senkim, sőt, volt, hogy a kihagyhatatlan csajos program helyett csak egyedül ültem egy kávézóban órákon át, de 8 hónap kellett neki ahhoz, hogy gyanakodni kezdjen. Ez úgy hatott rá, hogy két hónapig majdnem minden nap szexelni akart (én max. heti 2x hagytam magam "meggyőzni"). Kaptam virágot, meghívott vacsizni... Mintha kicserélték volna. Első hónapban összejött a baba. :)))

Azóta három gyerkőcünk van. Az is igaz, hogy beállt úgy az igényünk, hogy 2 havonta van csak szex, a férjemnek ez untig elég is. Nekem gyakrabban lenne kedvem, de megoldom magamnak.

2014. aug. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekünk minimum 2 naponta, de gyakrabban is. Hogy lehet úgy házasságban élni, hogy évente hatszor van szex?????😱
2014. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:

Igazából egyikünk sincs túlfűtve szex terén. Én mondjuk heti, kétheti alkamat igényelnék, de ha nem, hát nem. Ezért nem fogok válni, mert amúgy jól megvagyunk, nagyon megértő társ és jó apa. 15 éve vagyunk együtt, ezalatt volt hogy hetente voltunk együttt, de volt, hogy kimaradt akár másfél év is (veszélyeztetett terhesség és lassú gyógyulás, több nőgyógyászati műtét szülés után). Én igazából csak a gyerekvállalás miatt féltem, mert azt tudtam, hogy szeretnénk gyerekeket, de a mi vérmérsékletünkkel mondjuk 80 évesen eshettem volna teherbe. Végül megoldottuk. :)

Amikor megismerkedtünk is tudtuk, hogy nem vagyunk lepedőakrobaták. Én 1 év járás után 24 évesen veszítettem el vele a szüzeségemet, neki meg én voltam a harmadik barátnője, az első kettő a szexhiány miatt szakított vele. Ez van. Nem lehet mindenki egyforma vérmérsékletű.

2014. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!