Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinaljak a ferjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak a ferjemmel?

Figyelt kérdés

Mar harom eve kinlodunk a babaval, csak nem akar sikerülni. Kb egy fel eve tünt fel, hogy mindig kb. peteeres körül, szoval mikor lenne ra minimalis esely a ferjem nem hajlando szexelni. Elötte utana ra lehet venni, de azokon a napokon soha. Amugy allitja, hogy nagyon szeretne a babat, de ha nem hajlando tenni erte, akkor egyedül nekem nem fog menni.

Amugyis annyira rosszul esik, hogy neki mindig külön kervenyt kell benyujtani. Ha rajta mulna lenne kb. havi kettö. Csak en meg annyira megalazonak erzem, hogy mindig nekem kell tenni a szexert, könyörögni, ribinek öltözni, öt felizgani, minden ram marad. Ha nem teszem, neki ugy is jo, de akkor n


2014. aug. 1. 01:34
1 2 3 4 5 6
 31/55 omba ***** válasza:

Én erre figyeltem fel:

" ha nem lesz gyerek, akkor leszarja. Pedig elvileg szeretne, tudom. "


Hát szerintem rosszul tudod. Nem is értem, hogy a két mondat közötti ellentmondás miért nem tűnik fel neked is?


Szerintem ő nem akar gyereket, meg hát hiába szőrös a mellkasa, azért elég csökkent értékű férfi.


Pasiként ismerem a problémát, nekünk vagy 5 évünk ment el vele, pedig én igazán kooperatív voltam, noha nem lelkesedtem a gyerek ötletéért.

Egy házasságban, - ahogy írod: vannak jogos igényeid, azt kérdezd meg tőle, ha ő tesz rájuk, akkor mit javasol, hogyan, kivel old meg?

2014. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

Kedves omba, tudom hogy akar gyereket. Legalabbis akart.

A kapcsolatunk elejetöl kerdezgette, hogy mikor vagunk bele. Jobban akarta, mint en. Szerintem nem "szarja le", ez csak olyan hagyj beken valasz... nem tudom, nehez ez igy. A lombik meg meg nehezebb lenne, ugyanis külföldön elünk, nem tamogatja a tb, hacsak nincs bizonyitottan szervi bajod. Probalkozasonkent 2000 eur plusz a gyogyszerek. Ha nem sikerül, akkor muszaj lesz elfogadnom, hogy sosem leszek anya. Bevallom nincs penzünk 5-10 beavatkozast finanszirozni. Masreszt meg, biztos hogy van valahol valami hiba. Azt kene megtalalni, es menne talan spontan is. Mit er a lombik, ha ugysem maradna meg a baba?

2014. aug. 1. 13:12
 33/55 anonim ***** válasza:
24%

Itt a probléma az, hogy te egyszerűen nem látsz azon túl, hogy neked gyerek kell!!!!

Hiába mond itt neked bárki bármit, csak azt szajkózod, hogy neked kell és kész, a férjed akarata meg le van ejtve...

2014. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
71%
Lehet az a baja, hogy úgy érzi, te meg csak a gyerekcsinálás végett akarsz vele ágyba bújni...
2014. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
35%
Az, ahogyan itt írsz a férjedről, számomra egyáltalán nem azt sugallja, hogy milyen boldog, meghitt és intim kapcsolatban élnétek (intimitás alatt nem kizárólag a szexet értem), hanem egyértelműen az jön át, hogy mindenáron rá akarod erőltetni az akaratodat, akár tetszik neki, akár nem. Lehet, hogy ez a valóságban nincs így, de bejegyzéseid stílusa, hangneme számomra erről árulkodik. Arról nem is beszélve, hogy egyelőre nem sikerült eldöntenem, hogy számodra mi a nagyobb probléma: az, hogy nem akar veled szexelni, vagy az, hogy körülöttetek már mindenkinek gyereke van, neked meg még nincs. Mindkettő orvosolható, csak nem biztos, hogy egyszerre. Ahogy többen javasolták is: a gyerekcsináláshoz ma már nem feltétlen kell szexelni, ha olyan nagyon akarod, akkor irány valamelyik meddőségi centrum. Ha meg az a probléma, hogy kevés a szex, akkor talán nem kéne ennyire erőszakosan tukmálni magad a férjedre, mert véleményem szerint ez a fajta magatartás egy idő után a nyolclövetűekből is intenzív idegenkedést vált ki. Egyáltalán nem biztos, hogy minden férfi esetében a szexi ruha és a k.rvás viselkedés a célravezető, a könyörgés meg amellett hogy megalázó, szerintem végtelenül lehangoló is. Tudod, a férfiak között is vannak feminin lelki alkatúak, és őhozzájuk egész másfajta út vezet, ez az „agresszív” fellépés biztos, hogy semmi jóval nem kecsegtet.
2014. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
48%

24es vagyok megint.Nagyon rossz helyre irtál,itt senki sem fog megérteni mert szerencséjükre foggalmuk sincs min mégy keresztül nap mint nap.Ezt csak az tudja aki ezen keresztülment.Ajánlom keress egy meddőségi csoportot,nekem könnyebb volt hogy kibeszélhettem magam,olyanokkal akik nem jöttek folyton azzal hogy ne görcsölj rá.A lehető leghülyébb tanács amugy:)Mert ez nem igy megy.Itt nem fog megfelelő választ kapni.

Hova valosi vagy amugy?Én sem Magyarországi vagyok.

2014. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

Latjatok, akarmit mondok en vagyok a rossz. Nem akarom rakenyszeriteni senkire az akaratom. Nem en en hoztam fel a gyerek temat, ö volt oda erte az elsö perctöl.

Igen kicsit panikban vagyok, elmultam 30 eves, nekem 45 evesen nem lehet gyerekem.

Es igen szeretnek több szexet, tudom ezert megvetni valo vagyok. De hogy is van ez? Ha a ferfi több szexet akar, akkor a nö szorotsa össze a fogat es csinalja. Ha a nö akar többet fogja vissza magat, mert különben egy agressziv harpia.

Annyit szeretnek, hogy legyen köztünk több jo szex, gyengedseggel, odafigyelessel, es ferfiui kezdemenyezessel ( is). Es igen, hogy ebböl majd foganjon egy baby. Es hogy ugyanugy ahogy nekem nem szabad szamolgatnom az önfeled szex erdekeben, ö se figyelje es utasitson a kritikus napokon vissza. Tudom, hogy a könyörges lelombozo, engem is lelomboz. De azt se tartom fairnek, hogy a vb alat hazaesek, zuhanyzok es ezzel a felkialtassal viszem agyba az asszonyt, gyere gyorsan, kilenckor meccs, mar csak 20 percünk van. De nyilvan az en hibAm ez is, inkabb örülnek, hogy jut valami igaz?

Es igen nem irtam kedvesen a ferjemröl, mert most tenyleg nagyon haragszom ra. Irtam mar többször mit erzek.

2014. aug. 1. 15:01
 38/55 anonim ***** válasza:
71%

Félreértettél, egyáltalán nem tartalak megvetni valónak semmilyen szinten, sem azért, mert több szexet akarsz, sem azért, mert nagyon szeretnél gyereket, én mindkettőt tökéletesen megértem, arra próbáltam rávilágítani, hogy talán a megközelítéssel lehetnek problémák. És tudod mit? Azt is megértem, hogy haragszol a férjedre, csak jelen esetben az sem célravezető. És bár tudom, hogy elutasítod ezt a nézetet, de hidd el, akkor is nagyon sokat segítene, ha kicsit elengednéd magadtól ezt a témát. Ha hiszed, ha nem, nekem is akkor jött össze a terhességem (bőven harmincon túl), amikor végleg elengedtem ezt a dolgot, és megpróbáltam elfogadni, hogy lehet, hogy mi gyerek nélkül fogunk megöregedni. És számomra a legszebb az egészben az volt, hogy pont egy olyan hónapban és olyan időpontban fogantam, amiről azt gondoltam, hogy na most aztán vajmi kevés esély van rá…

Ehhez a történethez az is hozzá tartozik, hogy nem én akartam a gyereket, hanem azt akartam, hogy az a gyerek akarjon engem.

Hidd el, szívből kívánom, hogy neked is sikerüljön, de előbb próbálj kicsit „lehiggadni”, mert ez a feszültségi szint szerintem sem a nemi életnek, sem a fogamzásnak nem tesz jót.

2014. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:

Az esetleg tényleg kipróbálható hogy peteérésre szervezel egy kis közös kiruccanást fürdőbe, sátorozást, ilyesmi.. lényeg hogy ne legyetek otthon, így esetleg jobban rád hangolódna. Próbálj a mindennapokban is meghitt lenni, kacérkodni, spontán csók, fenékmarkolás, bármi ami kicsit kizökkenti a rutinból és feléd irányítja a figyelmét. Próbáld úgy alakítani a kapcsolatotokat hogy érezze férfi voltát, az önbizalmat ad neki.

Kicsit oldani kell a hangulatot mert most mindketten sík idegek vagytok, még ha esetleg rajta nem is látszik.

2014. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim válasza:
48%

én nem tudom a választ,tanáccsal nem tudok szolgálni.

de muszáj válaszolnom,mert némelyik válaszadó már teljesen kiakasztott!

az egy b.r.mság hogy ne görcsölj!!

10éven át próbálkoztunk a babával,milliókat beleöltünk,és semmi!olyan nincs hogy az ember nem stresszel.

otthon lövöd magad a hormon injekciókkal,kiveszik a petéket majd visszateszik,kifizetsz netto 250ezret,majd 2 hét után kiderül hogy nem történt semmi,akkor az ember hogy ne legyen ideges?

aztán meguntuk,belefáradtunk,5éve letettünk a dologról.akkor szexelünk amikor megkívánjuk,minden gyerekszándék nélkül.

5 év alatt elértünk valamit?semmit!!

hiába nincs görcs,hiába vagyunk egészségesek mindketten,a gyerek azóta se jött...

2014. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!