Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt már akinek innen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már akinek innen még sikerült helyre hoznia a házasságát?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk együtt, 4 éve házasok. Mindig is nagyon jó volt a házasságunk, nem hittem volna, hogy valaha is válságba kerül. Férjem két éve munkanélküli lett. Nem talál munkát azóta, hiába keres, megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató helyre tud csak menni, le van százalékolva. Év elején igen hirtelen megváltozott. Az addig bújós, szeretetét 120%-osan kimutató ember már nem ölelt meg annyiszor, nem adott egy mellettem elmenős puszit...tehát megszüntek azok az apróságok, amiből érzi az ember, hogy a másik szereti, oda figyel rá. Nem veszekedtünk, csak ezek megszűntek. Rákérdeztem, mondta, hogy nagyon unja az itthon létet, mi is túl sokat vagyunk együtt, nem tudok neki hiányozni, de azért szeret még. Ez mostanra már odáig fajult, hogy úgy érzem, már az is idegesíti, ha megszólalok, hisz nagyon sokszor rámförmed ok nélkül, pedig nem is mondok semmi rosszat. Tavasszal még nagyon fájt, amiket mondott, nagyon megijedtem, hogy véglegesen tönkremegy a házasságunk, viszont mára már én is eljutottam odáig, a sok ok nélküli rámförmedése miatt, hogy már bennem is felmerült, hogy talán jobb lenne külön. Persze igazából nem ezt szeretném, hanem a régi férjemet/házasságomat visszakapni, de a mostanival nem tudom meddig bírom. Van itt valaki, akinek ilyen mélypontból sikerült még helyre hoznia a házasságát?

2014. aug. 14. 23:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Bízom benne, hogy igazatok van, és helyre jön minden ha talál munkát, és bízom benne, hogy még időben talál. Önkénteskedni már önkénteskedik, csak azzal is az a gond, hogy nincs sok lehetőség. Több hónap alatt csak pár nap lehetősége volt.

Próbálok türelmes lenni, csak olyankor "robbanok", amikor már valóban nagyon besokalltam a stílusától.

Az aggaszt leginkább, hogy azt mondja, hogy már nem is szeret úgy mint idáig, amit írtam is, amiatt, hogy túl sok időt töltünk együtt. Ugyanis én meg itthonról dolgozom, tehát valóban nagyon sokat vagyunk együtt, dehát erről meg szintén nem én tehetek.

Életemben nem hittem volna, hogy valaha is ide jut a kapcsolatunk, annyira ideális volt, annyira szerettük egymást...

2014. aug. 15. 08:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Depressziós lehet. Keressetek szakembert.
2014. aug. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%
A tétlen otthon ülésbe minden ember egy idő után beleőrül, akkor túl sok ideje van gondolkozni és megkeseríteni a vele élők életét. Mindenképp a tartását, az önbecsülését kell visszaszereznie a férjednek. Kell csinálnia valamit, nem ülhet otthon naphosszat. Ha munkát nem talál és anyagilag így jól elvagytok, akkor keressetek neki valamilyen önkéntes munkát amivel szívesen foglalkozna. Emellett találjatok ki neki valamilyen férfias hobbit vagy sportot amiben sikereket tud elérni. Éreztesd vele, hogy ő a férfi a házban, minden eldöntendő dologba vond be és érezze hogy ő teszi fel az íre a pontot. A lényeg, hogy szerezze vissza az életkedvét és az önbizalmát. Akkor a kapcsolatotok is megkapja a kellő egyensúlyt.
2014. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!