Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintem igaza van a családom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem igaza van a családomnak, és a menyaszonyom támad? Férfi megérzés?

Figyelt kérdés
Ma beszéltem unokaöcsémmel aki mondta hogy látta a menyaszonyomat egy férfival, és igen az unokaöccsével. Ma pedig a testvérem hivott fel hogy a városunk főtérén beszélgetnek, és ülnek kint a parkban. Én itt külföldön dolgozom, és igen roppant módon féltékeny vagyok, és gáznak tartom hogy amíg én itt vagyok addig ő csávózik, és hallom vissza. Ha már teszi, miért nem titokban csinálja??? Elég sok rokonom van, és égőnek tartom. Ő pedig természetesen támad engem, és ő van berágva rám és a rokonaimra.
2014. aug. 24. 22:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen féltékeny embertől én menekülnék. Nem állhat szóba férfiakkal, vagy mi?
2014. aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

"A párom, az unokatesója és egy idegen férfi akit még én sem ismerek. "


Szóval 3-an voltak? Micsoda felháborító dolog, hogy nem ismered az unokatesó össze haverját!



Szerintem is vegyél vissza ebből a féltékenységből, én is be lennék rágva.

2014. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, a menyasszonyodnak lesz annyi esze, hogy minél előbb visszaadja a gyűrűdet, és lelép, hogy keressen egy normális pasit. Ja, és olyan pasit, akinek a családja nem kukkoló, pletykás börtönőrökből áll.
2014. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
10%

Az unokaöccs az alibi.

Nem zörög a haraszt, ha a szél nem fujja.Megkérdezted tõle, hogy kivel találkozik?

Gondolom forditott esetben õ is kérdõre vonna téged.

2014. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan szakits a lánnyal! Legyen lehetösége normális emberekkel ismerkedni!!!!!
2014. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azert nem diszkreten, hanem a varos foteren veszelget, mert nincs rejtegetnivaloja. 12 eves kisfiuval sem szokas randira menni... es igen, roppantul feltekeny vagy a rokonaid meg adjak alad a lovat
2014. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is nagyon féltékeny. Egy darabig tűrtem, aztán már támadtam, amikor elfogyott a türelmem.

Mert milyen kapcsolat az, ahol nyilvánosan nem beszélgethetek egy ellenkező neművel, mert nem nekem hisz a párom, hanem mindenki másnak.

2014. aug. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Olyan férfival, "akit még csak nem is ismersz"?


Régesrégen külföldön vagy. Természetes, hogy nem ismered azokat, akikkel azóta összeismerkedett.

Én még idegenekkel is szoktam hosszasan beszélgetni.

Képzeld el, még azért is odajönnek utcán idegen fiúk, hogy összeismerkedjenek, barátkozzanak annyi ideig, aminek a végére esetleg elérjék, hogy újra lássanak.

Ennek inkább örülni lehetne, hogy mások szerint is vonzó a menyasszonyod.

2014. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 omba ***** válasza:
100%
A menyasszony "támadása" ezek szerint abból áll, hogy a hülyeségeket terjesztő rokonaidra berág?
2014. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Isten mentsen az olyan családtól, ahol minden tag azt figyeli ki kit csak meg, és keveri a sz.rt.

Tenyleg agyadra ment a távolság, erre rámegy a kapcsokatotok.

Aztpért mert a eokonodnak idegen volt a hapsi, attól te még ismerheted, vagy nem?

Elkepzeltem egy szitut, nálunk a munkahelyemen sokan dolgozunk a fejem senkit sem ismer, gyakran előfordul, hogy valamelyik "fiúval" megyek ebédelni, gyakran pizzaszeletet, gyrost egy parkban...és akkor a férjem kapja a telefont, hogy a felesége idegen férfiakkal ebédelget...

Mintha ebben lenne akármi is, azon felül, hogy beszéltünk par szót, és ettünk.

A "roppant mód" féltékenység remélem tudod, hogy csaka. Saját bizonytalanságodból, önbizalomhiányosból fakad, és ezzel veszíted el a menyasszonyod.


Tehát az unokatesót és a tesód is már összevpbezséltek, ha tudod, hogy ugyanazzal a férfivel beszélgetett.

Ha tenne, akkor szerinted ilyen nyíltan csinálná? Ahol a rokonaid is megláthatjak? Plusz még az unokaöccsét is belevonja?@ennyire ostoba egyikőtök se legyen....


Ebből nem lesz házasság, vagy csak csúnya válás utána..

:(:(:(

Én is be lennék rágva. Gondolj bele, neki még eokonai sincsenek ott ahol e vagy, szerinted ő mit gbdolhat(na)?

2014. aug. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!