Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintem igaza van a családom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem igaza van a családomnak, és a menyaszonyom támad? Férfi megérzés?

Figyelt kérdés
Ma beszéltem unokaöcsémmel aki mondta hogy látta a menyaszonyomat egy férfival, és igen az unokaöccsével. Ma pedig a testvérem hivott fel hogy a városunk főtérén beszélgetnek, és ülnek kint a parkban. Én itt külföldön dolgozom, és igen roppant módon féltékeny vagyok, és gáznak tartom hogy amíg én itt vagyok addig ő csávózik, és hallom vissza. Ha már teszi, miért nem titokban csinálja??? Elég sok rokonom van, és égőnek tartom. Ő pedig természetesen támad engem, és ő van berágva rám és a rokonaimra.
2014. aug. 24. 22:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs titkolnivalója,ezért berág ha vádaskodsz.Állítsd le a rokonokat meg magadat is,mert hamar betelik ám az a bizonyos pohár!
2014. aug. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Aha tehát a párodnak kijárási tilalmat rendelnél el mert kint dolgozól.Jó hogy nem szegénynek a 4fal mögött kéne várnia mig haza találsz.Ha félre járna nem a parkba meg a főtéren ücsörögne,hogy a tesód jó dolgába hívni tudjon téged.Szerintem is jobb ha szegény csaj lelép tőled.
2014. aug. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
19%
ha meg akar csalni ugyis megteszi. Felesleges feltekenykedni.
2014. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

rokonaid meglátják a nődet a városban mással és rögtön felhívnak ezért külföldön?

érdekes egy família.

2014. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
79%

Betegesen féltékeny vagy. Nekem volt ilyen pasim, és egy évet se bírtam vele.... otthagytam amikor már elszakadt a cérna nálam is...


Ha nem fogod vissza magad, el fog hagyni a menyasszonyod, bár ahogy nézem, jobban járna...Miért ne találkozhatna azzal akivel akar? Nyilvánosan szexelt vele? Csókolóztak? Ha nem, akkor mit sírsz?


Nekem van férfi barátom és a férjemnek ezzel semmi baja...megbízik bennem. Sőt, a minap a bevásárlóközpontban ültünk le kettesben beszélgetni a kínai kajákhoz ezzel a baráttal... borzasztó komolyan...


Nőj fel.

2014. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!