Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Leszbikus nőként hagyományos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nőként hagyományos családot (férj-feleség-gyermekek) szeretnék. Vajon megvalósítható ez? Elképzelhető olyan férfi, aki ezt elfogadja?

Figyelt kérdés
A kérdés látszólag abszurd, de szeretném röviden elmagyarázni. Leszbikus, nem biszex vagyok, 17 éves korom óta mindeddig kapcsolatom csak nőkkel volt. Mégis klasszikus családra vágyom - úgy gondolom, a gyerekek nem szorulnak magyarázatra; ezzel együtt azt hiszem, hogy a gyerekeknek legjobb apa mellett felnőni (így nőttem fel én is). Elsőként valószínűleg mindenkinek az alibi házasság jut eszébe - tehát a meleg férfi+leszbikus nő, akinek egyébként a háttérben megvannak az egyéb kapcsolatai. Én azonban nem ilyenre, hanem valódi családra gondolok; ami azt jelenti, hogy fel kell hozzá adnom az eddigi életemet, amire én most 30 éves koromra a családalapítás érdekében hajlandó lennék. Viszont a férfinak azt kell elfogadnia, hogy leszbikus nőként nem élvezem vele a szexet (ez számomra nyilvánvaló; természetesen anatómiailag nincs akadálya). Furcsa kérdés, tudom, de sokat segítene, ha leírnátok a véleményeteket.

2014. aug. 25. 07:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Sokan élnek ilyen kamukapcsolatban úgy, hogy a párjuk nem is tudja mi a helyzet. Ezekben a kapcsolatokban a leszbikus/meleg fél sokszor még magának sem vallja be a dolgot nemhogy a környezetének.

Az, hogy bevonod a leendő férjedet, és úgymond "megbeszélitek a dolgot" elméletben nagyon szép és jó, de szerintem ez ebben a formában nem nagyon kivitelezhető. Lehet, hogy találsz valakit aki az elején belemegy, és amolyan gazdasági alapon összehoztok egy házasságot, de szerintem hosszú távon ez nem működik. A családban minden félnek nagyon sok áldozatot kell hoznia azért, hogy minden megfelelően működjön. Ez sajnos érzelmi kötődés nélkül szerintem nem megy.

Ha össze is jön a házasság, és sikerül is a gyermekáldás szerintem rá fogsz jönni pár év múlva, hogy a családod a gyermekedből és belőled áll azonban lesz egy harmadik fél, akivel meg kell osztanod az otthonod. Ez idővel rengeteg konfliktust okozhat.

Én is azt javaslom, hogy ha lehetőségeid engedik inkább egyedül vállad a kicsit vagy a pároddal. A gyereknek is jobb, ha szeretetben nő fel és azt látja, hogy a szülei szeretik egymást.

2014. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%

A baratnom leszbi a tarsaval el kozossen es lakik veluk egy homo par.

Van 3gyerek akit 4 en nevelnek szeretetben a gyerekek donorja az egyik ferfi.

Igy gyerek is van es tars is.

2014. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenképp alibi család lenne. És nem, nem a gyerek miatt tartod fontosnak, hanem a társadalom irányában van megfelelési kényszered. Nagyon rossz üzenet lenne a gyereknek, hogy "ne kövesd az álmaidat, ne legyél az, aki vagy, hanem rendeld alá az életed a társadalmi nyomásnak". Én nem szeretnék a gyerekemnek ilyen jövőképet adni.
2014. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Én ezt nagyon nem tartom helyesnek. Ez az egész nem vezet jóra. A gyerek érezni fogja, hogy nem szeretitek egymást és ez bizonytalanságot fog benne szülni. Szerintem ne tedd ezt. Egy hetero férfi sem képes lemondani a szexről, meg gondolom te sem. Egy gyerek rögtön tudni fogja, hogy apu és anyu csalják egymást. Szerinted ez milyen érzés lesz neki? Láttam már erre példákat és a gyerekek nagyon szenvedtek ez miatt.
2014. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom ez nem lenne működőképes. Ha jobban belegondolsz, egy ilyen kapcsolatban mindenki csak szenvedne. Nyilván nem szeretnéd azt a férfit, szerelemmel semmi képpen sem. Képes lennél eljátszani a boldog családanyát, esetleg feleséget valaki oldalán, akihez még csak nem is vonzódsz? Én személy szerint nehezen tudnám elképzelni azt, hogy így alapítsak családot, mert ugye én sem szeretnék boldogtalanul élni egy látszat családban. Gondolom te sem.
2014. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt vedd figyelembe, hogy ha egy normális értékrendű hetero pasit keresel, márpedig gondolom, igen, akkor neki is fontos lenne az, hogy te élvezd vele.

Ugyanis egy megfelelő irányultságú férfinak fontos a visszajelzés arról, hogy jó szerető, ezért ő nem fogja egyoldalúan élvezni veled, ha te csak fekszel alatta, mint egy darab fa, és azt várod, mikor fejezi be végre...

2014. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
ma 08:00 És akkor ha tiszteletben tartom a másikat stb stb az már elég ahhoz hogy működjön az intimitás a szex?Csak mert ez az élet része 2 ember között aki vonzódik egymáshoz.Nem a nagy szerelemre kell építeni de kell valami kis szikra tűz ami persze lehet előbb utóbb lanyhul ki is alszik de ha egyáltalán nincs is mi tartja össze a 2 embert?Mert egy párkapcsolatnak nem csak a gazdasági meg egyéb megegyezés a része meg az h legyen egy gyerek...kellene hogy a 2 ember jól kijöjjön egymással mindenhogy.és ha ez nem jön össze előbb utóbb gondok vannak.Ráadásul egy férfinél aki sokkalta másképpen működik mint egy nő nem tudom elképzelni hosszútávon olyan nő mellett legyen akivel a nemi élet nem működik.Igaz sok férfi van aki észre se veszi jó e a nőnek...de ez már más kérdés.
2014. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyanígy voltam, csak én nem voltam hajlandó kiélni a vágyaimat, ergo hetero kapcsolatban éltem leszbikusként. 8 évig bírtam. Az utolsó 2 évben már egész éjjel homoerotikus álmaim voltak, pluszba folyamatos nőgyógyászati problémáim voltak, (fertőzések,gomba) mivel nem tudtam rendesen benedvesedni, viszont rendszeres nemi életet kellett élnem. Én akartam "normális" lenni, én nem akartam ilyen lenni.Boldogtalan voltam, de fogalmam sem volt, hogy mi az oka. Tagadtam egész addig (7.évig), míg teljesen nyilvánvaló nem lett számomra. Akkor jött a döbbenet, a bűntudat, az önutálat. 8. évig bírtam, majd megismerkedtem egy lánnyal aki miatt 2 hét után dobtam a pasimat akivel 5 éve voltam együtt, elköltöztem otthonról és mindent feladtam. Jól tettem. életemben először boldog vagyok.
2014. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

szerintem ez a pasi kihasználása, és önmagad meghazudtolása

és nem hiszem, hogy egy gyereknek jót tesz, ha olyan családban nő fel, ahol a szülők nem szeretik egymást

2014. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges.. gyere össze egy pasival, csináljon neked gyereket, élj együtt vele miközbe a LÁNYOKAT szereted, és szenvedj egész életedbe.. Grat.. most komolyan mit vártál erre mit lehet írni?? -.-
2014. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!