Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy kezeljem a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapacsupa kérdése:

Hogy kezeljem a feleségem viselkedését?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 9 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok.

Most volt egy munkája amit 1,5-2 hónapja csinált és ott van 2 férfi munkatársa. Ebből 1 biztosan nagyon rá van izgulva, tudom, hogy megpróbált nyomulni rá de a feleségem ezt tagadja. Meghívták egy kerti partira ami délután kezdődik és közölte velem, hogy ne várjam itthon, nem tudja mikor jön majd haza. Engem egyébként nem hívtak meg és a munkatársait nem ismerem, egyszer láttam mindegyiket, szóval nekem teljesen ismeretlenek. Szerintetek ez így oké? Kezelnem kellene ezt valahogy? Mit reagáljak?


2014. aug. 31. 09:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nagyon át kellene beszélnetek a kapcsolatokat, mert ez így elég nagy gond, hogy a féltékenykedés miatt a feleséged hazudni kényszerül Próbálj meg bízni benne, ne gyárts elméleteket éppen ki mozdul rá, vagy kinek tetszik, mert gyanítom még sok olyan férfi lesz, akinek éppen megtetszhet a feleséged, akár munkahelyen, akár máshol. Ha nem csapsz hisztit, és normálisan állsz a férfi kollégákhoz a feleséged is őszinte lesz veled, felesleges veszekedésre meg hisztire szerintem senkinek nincs szüksége.
2014. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
33%
A 11-es, 14-es és 16-os válaszolónkak teljesen igaza van. A legjobban ez tetszett: "Tehát valaki azt akarja, hogy te ne legyél ott..."
2014. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nézd, az, hogy akárki bepróbálkozik a feleségednél, és beizgul rá, az nem jelenti azt, hogy a nejed engedi magát...


Ne legyen már az, hogy az asszony otthon dekkol, nem járhat sehová mert a férj féltékenykedik a semmire....legalábbis az alapján amiket leírtál semmi okod nincs háborogni.


Nekem is van férfi barátom, sőt, amikor a férjemet még nem ismertem, sokáig nagyon bejött nekem...., de mindig is csak barátok voltunk. És a férjemnek semmi baja nincs azzal hogy néha összefutok vele kajálni- közben beszélgetni, vagy mozizni. Barátság, semmi több. Engem nem érdekel a férfi és nő nem lehet csak barát duma, mert hülyeség.


Ha egy nő hűtlen akar lenni, akkor ahhoz nem kell se kolléga, se pasi barát. Megoldja máshogy is. Nőj fel, és ne bizalmatlankodj.

2014. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

17


* a másik pedig egy 40-50 éves kopasz tag aki nem az a fajta jóképű.


Ők a legveszélyesebbek.

2014. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
37%

Biztos hogy nem mennék el a férjem nélkül kertipartira, iszogatni két pasival meg pláne nem. Mondjuk a férjem el is vágná a nyakam az tuti!

Hogy kezeld? Ha eddig ez nálatok belefért a kapcsolatba, hogy külön utakon is jártok, akkor nem kell csodálkozni, hogy mos is elment a két kollégával. Azonban ha eddig ez nem volt szokás nálatok, akkor még az elején zárd rövidre vele ezt a témát. Nem azt mondom, hogy tiltsd meg neki, de határozottabb legyél, nyíltan mondd el a véleményedet a dologról. Ha van benne érzés irányodba akkor a te boldogságodat és kérésedet szem előtt tartva fog cselekedni a jövőben. Ha rá se bagózik a kérésedre akkor valami bibi van a házasságba.

2014. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szerintem azért az enyhe túlzás, hogy házas embereket nem illik külön meghívni. Az ember házasként nem szűnik meg különálló embernek lenni...

Mi a kollégákkal rendszeresen tartunk összejöveteleket, és a társaság vegyes, férfiak is, nők is. Senki sem hozza a párját, mert egyszerűen nem éreznék jól magukat. Azért nem, mert szinte végig munkahelyi sztorikon nevetünk, munkahelyi szakzsargonban poénkosunk, aki nem ott dolgozik, nem is értené. Minek a kellemetlenség? Soha semmi nem történt senki között. Kiegyensúlyozott kapcsolatban szerintem nem kéne problémát jelentenie egy külön programnak.


Az esetleg felmerült Benned, hogy a feleséged a felesleges féltékenységi jelenetek elkerülése érdekében nem mondott igazat? Lehet, hogy ha őt megkérdeznénk, akkor elmondaná, hogy mivel ötszázmilliószor kiverted már a patáliát feleslegesen, inkább elhallgat dolgokat, mert elege van a jelenetekből.


Bízz meg a feleségedben, anélkül fenét sem ér egy kapcsolat. Ha nagyon meg szeretne csalni, akkor kertiparti nélkül is meg tudja tenni...

2014. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!