Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy kezeljem a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapacsupa kérdése:

Hogy kezeljem a feleségem viselkedését?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 9 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok.

Most volt egy munkája amit 1,5-2 hónapja csinált és ott van 2 férfi munkatársa. Ebből 1 biztosan nagyon rá van izgulva, tudom, hogy megpróbált nyomulni rá de a feleségem ezt tagadja. Meghívták egy kerti partira ami délután kezdődik és közölte velem, hogy ne várjam itthon, nem tudja mikor jön majd haza. Engem egyébként nem hívtak meg és a munkatársait nem ismerem, egyszer láttam mindegyiket, szóval nekem teljesen ismeretlenek. Szerintetek ez így oké? Kezelnem kellene ezt valahogy? Mit reagáljak?


2014. aug. 31. 09:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
37%

Házas embereket nem illik külön-külön meghívni. Főleg egy kerti partira. Tehát valaki azt akarja, hogy te ne legyél ott: vagy a vendéglátó vagy a feleséged hazudta, hogy te nem vagy meghívva. Tehát valakinek van hátsó szándéka.

El se kéne mennie, ez nem kérdés, ha ő mégis úgy látja igen, akkor valami nem stimmel vele. Ez a "ne várj haza, nem tudom mikor jövök" szöveget én max. a lakótársamnak mondanám vagy a szüleimnek. De a páromnak, főleg a férjemnek soha! Mert akkor ő akár egész hétvégén haza se megy, olyan jó a buli?

Mondd el neki, hogy nem mehet. Ennyi! Téged zavar, neked fáj, munkahelyek jönnek mennek, ha őt azért kirúgnák, mert kiáll a férje mellett, akkor hajrá. Én ha szeretek valakit, még fel is háborodnék egy ilyen meghíváson. De úgy tűnik ő ezen nem problémázik. Egyébként ez nem bizalom és atyám tyúkja, ez tisztelet. Fordított helyzetben kiverné a hisztit.

2014. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%

Egy házasság nem azt jelenti, hogy a másik nélkül nem mehetünk sehová. Nem börtön ez,hogy csak együtt.

Bízz meg a feleségedben, ha meg akar csalni, bármikor megteheti, nem kell céges buli.

Az, hogy két kollégájával iszogatott, neked nem az igazat mondta, annak a jele, hogy kerüli a konfliktust, mert mindenben az esetleges hűtlenséget látod.

Bízz meg benne! Az, hogy nem tudja, mikor jön, nem probléma. Nem kiskorú, hogy megmondja, vagy Te mond meg neki, hányra legyen itthon.

Kell a szabadság mind a két félnek, hogy aztán boldogan menjen haza, élményekkel, és azt el is mondja Neked.

2014. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem megcsal
2014. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
56%
Az a nő, akinek ekkora szabadság kell, hogy pasikkal iszogat és bulizik, az nem szerelmes. Nő vagyok, tudom milyen ez. Szerelmes vagyok, nem lógok pasikkal, mert tudom, hogy nekem mennyire fájna, ha a szerelmem nőkkel iszogatna és bulizgatna. Viszont ha nem vagyok szerelmes, alig várom hogy munka után a jóképű, vonzó pasikkal iszogassak és bulizgassak. Bár azt is céllal teszem, mert azt akarom hogy a barátnője legyek. Bulizni a nők nőkkel járnak, kivéve ezeket a feminista, pasikkal barátkozom nőket, bár én akárhány pasikkal barátkozom nővel találkoztam vagy akiket ismerek is, mindegyik azért csinálja, hogy ne legyen konkurencia, meg összefekszik a "haverokkal" a bulikban meg a wc-ben szexel. Jöhettek a neeem, ez neem igaz szöveggel! Deee, igaaz!
2014. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
95%

*Fordított helyzetben kiverné a hisztit.



Hajjaj:D Az ilyenek ki is szokták.

2014. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
43%
Most ezért valószínűleg meg fogtok kövezni, de én nem szoktam azokkal a férfi kollégáimmal iszogatni, akikről tudom hogy bejövök nekik. Ha csak sima kollégák lennének és tudom hogy nem vonzódnak hozzám, akkor így szívesen iszogatnék velük néha, de így....
2014. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Az hogy megcsal, nem hiszem. Tudom, hogy nem csal meg.

Amúgy a pasi aki nyomult vagy nyomul rá, házas és gyereke van, a másik pedig egy 40-50 éves kopasz tag aki nem az a fajta jóképű. Ő inkább barátságos "öregember" mint számításba vehető parti.

2014. aug. 31. 10:31
 18/26 anonim ***** válasza:
66%
Egy ház előtt láttad a feleséged azt mondta hogy dolgozik és te nem nem hiszed hogy megcsalna?
2014. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%

"Az a nő, akinek ekkora szabadság kell, hogy pasikkal iszogat és bulizik, az nem szerelmes. Nő vagyok, tudom milyen ez."


A gyerekkori legjobb barátom fiú, és elmegyek vele bárhova, mégis szerelmes vagyok a páromba. Nő vagyok, tudom, milyen ez.

2014. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Azt biszem ha én is hazugságra kenyszerülnék a férjem féltekenysege miatt, akkor nem jutottunk volna el a házasságig.


Honnantudod, hogy rá van izgulva?


Nalunk ez teljesen ormális, mármint, az gy munkatársakkal, exmunkatársakkal találkozunk, nemtől függetlenül...ráadásul az ilyen munkahelyi dolgokra csak időnként vannak a párok is meghívva...mi nem szoktukmondani a másiknak külön, hogy ne várjon meg bár van amikor sak hajnali 3-4 kor érünk haza.


Nem nem csaljuk meg egymást...

Nekem vannak nkább ellenkező neművel találkozóim, eszembe sem jutnak úg mi t potenciális partnerek, vagy mint ferfiak, barátok, akár a egy nővel találkoznék...


Nem mondom, hogy necsal meg, hiszen nem ismerem, neked kel tudnid milyen a feleséged, viszont nézz magadba, hogy van-e igazi alapja a féltékenység ek, vagy annak hogy azért nem mindott el valamit a feleséged, mert tartott a reakciódtól.


Pl en jóban vagyok az egyik egyedülálló szomszéddal, át szoktam menni hozzá...egy kávéra, vagy csak dumalni, néha ő is jön..

Pl. Aférjemnsk szólok, hogy ott vagyok, ha kes, vagy a hazasrt szólon, mert hazamegyek.. Stb. Ők nem találták ega közös hangot, ha van társasag rajtunk kibül, csak akkor találkoznak..

2014. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!