Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet felismerni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felismerni ha egy ferfi nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem tudom miert de mindig rossz pasikat fogok ki. Mitol fugg az hogy van olyan baratnom akivel par honap utan osszekoltoznek vagy el akarjak jegyezni en meg olyan szerencsetlen vagyok hogy az osszekoltozesig sem jutok el senkivel. Pedig voltak komoly kapcsolataim amiben mar tervben voltak ezek a lepesek de veget ertek nem en szakitottam. Mitol lehet ez?
2014. szept. 2. 11:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet tudni, hogy ki akar komoly kapcsolatot és ki nem. Idővel kiderül.


Vagy pl nekem volt olyan pasi aki eleinte komoly kapcsolatot akart, és biztos nem megjátszotta ezt a dolgot, de egyszerűen alkalmatlan, éretlen volt komoly kapcsolatra a beteges féltékenysége és az irányításmániája miatt. Szóval hiába volt lánykérés, én 10 hónap után otthagytam, mert közben még hűtlen lett és erőszakos is...


Ezt leszámítva csak komolytalan pár hetes illetve 1-2 hónapos kapcsolataim voltak, amíg a férjemet meg nem ismertem.

Vele az elején úgy voltunk, hogy látszott rajta, komolyan gondolja, 1 hónap után lánykérés stb, rengeteg időt töltöttünk együtt... és idővel is bizonyította hogy komolyan tervez. Én csak vele éltem együtt, és hozzá is mentem 1 hónap járás, 17 hónap jegyesség és ebből 6 hónap együtt élés után.


Azt akarom kinyögni amit az elején is. Megérezni lehet, de majd az idő eldönti, hogy mit akar valójában a férfi. És hogy te akarod e vele:)


Arra vigyázz, hogy figyelni kell a jeleket. Én 25 voltam, a férjem meg 22 amikor összeköltöztünk és az esküvőnkkor is, tehát fiatalok voltunk. Te már nem annyira, ezért jobban kell figyelned a jelekre, és az időre, hogy mennyi időt pocsékolsz el 1-1 férfi mellett. Ha úgy érzed nem vesz komolyan, akkor ne várj még egy évet pl hanem rögtön ott kell hagyni.

2014. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Neem erdemes rogton osszekoltozni es foleg a kapcsolat elejen szexelni.

Minnel tovabb vagyik rad es te ra annal nagyobb lesz a szerelem es kiderul hogy igaz e az erzes.

Ha igazan szex nelkul megismersz valakit akkor megtudod hozzad valo e es milyen szandekai vannak.

Osszekoltozes nem cel az egy lepes de nem biztos komoly kapcsolathoz vezet lehet csak kenyelembol teszi a ferfi.

2014. szept. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!