Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet felismerni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felismerni ha egy ferfi nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem tudom miert de mindig rossz pasikat fogok ki. Mitol fugg az hogy van olyan baratnom akivel par honap utan osszekoltoznek vagy el akarjak jegyezni en meg olyan szerencsetlen vagyok hogy az osszekoltozesig sem jutok el senkivel. Pedig voltak komoly kapcsolataim amiben mar tervben voltak ezek a lepesek de veget ertek nem en szakitottam. Mitol lehet ez?
2014. szept. 2. 11:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%

Én leegyszerűsítem ezt most. Az a ffi aki kolyan gondolja, az megy és kész.

Az megy minden nap és nem akar nélküled aludni egy éjszakát sem többet.

Az összes barátnőmnek és nekem is akkor lett tényleg igazi, amikor a ffi így állt hozzá az elejétől.

Az öcsém is így állt a kapcsolatához az első buliból ágyba tévedés után és ezek nem 1-2 éves dolgok lettek, hanem tényleg házasság, gyerek vagy 5-6 éve tartó kapcsolatok.


A miénk is évekkel és gyerekekkel ezelőtt. Összejöttünk és egy nap múlva reggel f7-kor megjelent, pár nap múlva hiányzott a tévéje, úgyhogy áthozta.


Én innen ismertem és ismerem fel azóta is, ha valaki komolyan akar kapcsolatot és ha pedig nem akar, akkor a nő vergődik, hogy mikor keresik már.

2014. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Egyiknek se te voltál az igazi. Tudom, hogy ennyi információból nem lehet megállapítani, de nekem ebből az jött le, hogy kicsit megkeseredett vagy. A pasik imádják a vidám nőket. Ha vidám vagy, vicces, elégedett, szereted magad, akkor jó a hangulat körülötted, így a pasik is melletted akarnak maradni. Ez sokkal többet ér, mint a szorgosság vagy a főzés.
2014. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Amikor én megismerkedtem a vőlegényemmel, éppen egy 3,5 éves kapcsolaton voltam túl, ő pedig előtte pár hónappal lépett ki egy 2 évesből. Egyikőnk sem lakott együtt senkivel előtte még, pedig akkor neki már saját lakása volt amikor mi megismerkedtünk. (Tehát az előző párjával úgy volt együtt, hogy ő már külön élt, de a lány mégsem költözött oda hozzá.) Aztán ahogyan egyre jobban megismertük egymást, éreztük, hogy ez nem csak futó dolog lesz. 2 hét után kaptam kulcsot a lakásához, bár nem használtam, és nem mentem oda ha ő nem volt ott, ez egy kicsit nekem is gyors volt... aztán pár hónap után, amikor hazaköltöztem egy másik városból ahova egyetemre jártam, már pedzegette, hogy költözzem hozzá. Én addig nem akartam, ameddig nem találok munkát, mert sosem akartam, hogy engem más tartson el. Így összességében fél év után költöztem hozzá, rá 1 évre megkérte a kezem, és jövőre házasodunk. Szóval nem mindegy, hogy az ember komolyan veszi a párját, és évekig jól elvannak, vagy ténylegesen komolyan vele tervez egy életet. Szerintem ezt már lehet érezni pár hónap után..nálunk legalábbis így volt.
2014. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Már írtam hogy nem olyan kapcsolatok voltak ahol én tapadtam a pasikra ők kerestek mindennap, a két éves kapcsolatomban még munka után is jött nálam pedig sokszor hajnalban kelt. A háziasságot azért írtam mert mindig ezt mondják sok nőnek hogy ezért un meg egy pasi mert nem csinálsz semmit hasonlók. Írtam hogy a húszas éveim végét járom és anyagi okai sem lettek volna hogy együtt éljünk. Amúgy vidám ember voltam csak már annyit csalódtam hogy nem látom pozitívan a jövőmet.
2014. szept. 2. 12:22
 15/22 anonim ***** válasza:

A 11-es nagyon jót mondott!!!


Nekem eddig 3 komolyabb kapcsolatom volt, és 1-nél éreztem, hogy lehetne jövőnk együtt.


Az 1. szinte hozzámköltözött, de állandóan szexeltünk,amikor csak időnk volt rá, bár eljártunk mindenhova, félév alatt sem mutatott be a szüleinek!Én sem őt, mert tudtam, hogy a szüleim nem ilyen férfit várnának.


A 2. ő is szinte hozzámköltözött,de a családjaink között nagy különbségek voltak.Én már őt a 3. hónapban bemutattam a szüleimnek,de ő az ő szüleinek csak félév múlva. Mindig éreztem, hogy nem ő nekem az igazi, és hogy úgysem tudnánk összeköltözni rendesen,mert ő anyuka pici fia kategória volt!


A 3.Nagyon viharos kapcsolat volt, tele szenvedéllyel,őrülettel és már kezdetektől átjártam hozzá.Vittem neki ételt csak úgy, ő is főzött nekem, eljártunk ide-oda és sokat voltam nála.Éreztem, hogy többet akar mint én,de sajnos lemaradtam róla.Házasodni és gyereket is akart,de annyira fiatalok voltunk és ez miatt rövid ideig tartott.(23 évesek voltunk) Azóta már ő elvett egy nőt, szerintem biztos jön a baba is...

2014. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Már írtam hogy nem olyan kapcsolatok voltak ahol én tapadtam a pasikra ők kerestek mindennap, a két éves kapcsolatomban még munka után is jött nálam pedig sokszor hajnalban kelt."


Magyarul tepernek a pasik, de te nem teszel semmit a kapcsolatért? Most vagy annyira félsz attól, hogy mi azt mondjuk, hogy tapadós vagy, ezért hazudsz, vagy míg a pasik tepertek, te nem tettél a kapcsolatért.

Tudod nem csak nekik kell menni, nem csak nekik kell kimutatni a ragaszkodást.


Ha pedig te is kimutattad, akkor itt az ideje őszintének lenni velünk is, meg magaddal is, és TALÁN akkor tudunk segíteni.

2014. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Miért kell minden mondatom kiforgatni? Harmonikus kapcsolat volt én is tettem érte ők is. Azért írtam hogy nem tapadtam hogy ne úgy tűnjön hogy mindig én keresem a másikat.
2014. szept. 2. 12:35
 18/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még fiatalok voltak ahhoz, hogy teljesen elkötelezzék magukat melletted.

Lehet, hogy még ismerkedni akartak másokkal.

Lehet, hogy beleszerettek valaki másba.

2014. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Érezted már azt, hogy szerelmes vagy? Egyébként én úgy gondolom, azt is lehet érezni, ha egy férfi szerelmes beléd....Tettekkel és mindennel valahogy bizonyítja.Meg a hozzáállásával is.
2014. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Egy férfi könnyedén eltud hitetni egy nővel bármivel. Ha kell szerelmet is tud hazudni.
2014. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!