Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szólnátok ezért a férjeteknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok ezért a férjeteknek?

Figyelt kérdés

Júniusban volt a szülinapom és előtte 2 nappal összekaptunk. Annyira megharagudott rám,hogy bosszúból annyit nem mondott,hogy Isten éltessen! És egész napra itthon hagyott egyedül(37 hetes terhes voltam) most 2 hét múlva lesz a szülinapja. Már ajándékot vettem neki és ki is békültünk. A kérdésem csak annyi lenne,hogy ti megemlítenétek neki,hogy amit az én szülinapomon csinàlt nagyon rosszul esett? ( a válnék meg minek szültél gyereket véleményekre nem vagyok kíváncsi)

Q


2014. szept. 4. 17:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
72%

ameddig nem olvastam a kifejtést, csak annyit szerettem volna írni, hogy : igen, én biztosan felhoznám a dolgot és megpróbálnám megbeszélni vele, hogy ez így nem fair. Legalább utólagosan bepótolhatná a dolgot, és felköszönthetne téged.


(ami biztosan nem fog tetszeni, de muszáj leírnom a véleményem: ahelyett, hogy neked segítene, aki veszélyeztetett terhes vagy a közös gyereketekkel, elmegy berúgni a haverokkal...ilyen férfinak nem szabad gyereket szülni. Lehet, hogy te elviseled, de a gyerekednek nincs választása, neki ő lesz az apja. Apám hasonló jómadár volt, anyám elvetélt ő meg szilveszteri partit csapott...Sosem jöttem ki jól vele, és azt kívánom, bár nekem is normális apám lett volna. Már mindegy, de gyerekkoromban fontos lett volna, egy szerető, jóságos, gondoskodó apa. De nekem csak a részegen elverés jutott, amit anyám szerencsétlen választásának is köszönhetek.)

2014. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
72%
Jesszus, mekkora tapló a férjed...
2014. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
74%

igen, én is csak utólag olvastam a magyarázatodat, és nagyon megdöbbentett.

ha megszületik a gyermek, nagyon vigyázz rá. én is személyiségzavaros, önző szülő mellett nőttem föl, és óriási károkat okozott bennem. a másik szülő meg képtelen volt segíteni.

legalább tudva tudd, hogy a gyereknek szüksége lesz a segítségedre. meg kell őt védened. és válj el, ha úgy érzed, válni kell, és ha a gyerek szenved. ne maradj kényelemből, anyagiak miatt, önfeláldozásból. mert a gyereknek NEM jobb.

2014. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
74%
A férjed egy k...csög. Most már pláne nem köszönteném fel....
2014. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
74%

A leírásod alapján minősíthetetlenül viselkedett a férjed. De ettől még nem megoldás, hogy ezt a tüskét, ami benned maradt, egész évben magadban tartod, majd a szülinapján mártírt játszol, hogy te felköszöntöd, ajándékot veszel, majd a szemére hányod, hogy bezzeg ő...!


Én ezt nem tartottam volna magamban ennyi ideig. Amúgy meg, ha ilyesmit túlélt volna a kapcsolatunk, akkor lehet, hogy úgy döntöttem volna, hogy jó, akkor ezután én sem fogom köszöntgetni az születésnapján, meg ajándékvásárlással fárasztani magam.

2014. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
A lányunk már 8 hetes
2014. szept. 4. 19:52
 27/38 anonim ***** válasza:
8%
Már nincs értelme emlegetni. Ellenben te rajottel szerintem, hogy mekkora tapló.
2014. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
34%
Magyarázatodat olvasva, azt mondom, nem tennék szóvá semmit. Csak egyszerűen nem köszönteném fel, meg sem említeném, hogy születésnapja van. Úgy viselkednék, mint bármely másik nap. Azok után, ahogy viselkedett veled, SOHA nem jutna eszembe ajándékot venni neki, lehet ki is ábrándulnék belőle. A tüske sokáig bennem maradna. Nagyon kellene tepernie, hogy minden jó legyen ezentúl.
2014. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Imola Ágnes ***** válasza:
68%
Megint nem értem, hogy egy ilyen kapcsolatban miért vállalnak gyereket az emberek...alapvető problémáitok vannak, nem ritka összekapások. Szerintem komolyan ülj le vele, és beszéljétek át az egész kapcsolatot....
2014. szept. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
Az elég érdekes kibékülés, hogy ha még mindig fel akarod neki emlegetni...az nem kibékülés volt, csak átmeneti tűzoltás, valami apróságon összekaptok és akkor úgyis a fejéhe fogod vágni megint, tipikus női viselkedés, nem is értem, miért nem lehet egyszer valamit normálisan megbeszélni és nem azt emlegetni utána évekig....
2014. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!