Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szólnátok ezért a férjeteknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok ezért a férjeteknek?

Figyelt kérdés

Júniusban volt a szülinapom és előtte 2 nappal összekaptunk. Annyira megharagudott rám,hogy bosszúból annyit nem mondott,hogy Isten éltessen! És egész napra itthon hagyott egyedül(37 hetes terhes voltam) most 2 hét múlva lesz a szülinapja. Már ajándékot vettem neki és ki is békültünk. A kérdésem csak annyi lenne,hogy ti megemlítenétek neki,hogy amit az én szülinapomon csinàlt nagyon rosszul esett? ( a válnék meg minek szültél gyereket véleményekre nem vagyok kíváncsi)

Q


2014. szept. 4. 17:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
Imola Ágnes ! Milyen az az 'ilyen' kapcsolatba ??? Nem azon kell lovagolni ,miért vállaltak gyereket .Az infó amit a kérdező megosztott ,csak egy kis szösszenete az életüknek . Történt ami törtét ,egyáltalán nem biztos ,hogy az egész kapcsolatuk ilyen történetekkel tarkított .
2014. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
51%

"Nem tudom egyszerűen megemészteni,de ettől függetlenül szeretem!"


Hja kérem, így már világos. Ha agyonverne akkor is mindig visszamennél hozzá, mert csak.

2014. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Két dolog miatt hagynám el gondolkodás nélkül. Az egyik,ha megcsalna a másik ha megütne. A többi megbocsájtható.
2014. szept. 6. 07:01
 34/38 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled utolsó ! Manapság már olyan könnyen vágják oda az embernek -szakíts vele !- ! ,nem mindenért az jelenti a megoldást ,az is csak egyfajta menekülés ,ahelyett hogy a valós problémát orvosolnánk . Persze egy hűtlenség és agresszió esetén már más a helyzet ...
2014. szept. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Nem, akkor sem hagynád el, csak megint elmész a szüleidhez, de utána visszamész.
2014. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Sose menekültem a szüleimhez veszekedés miatt. Ahogy írtam most azért mentem le,mert az új èletem kapuja elôtt még ki akartam kapcsolódni csak nem volt szívem őt egyedül itthon hagyni,de így itt tudtam.
2014. szept. 6. 21:51
 37/38 anonim ***** válasza:
Én nem köszönteném fel, egyszerűen csak megfeledkeznék a szülinapjról. Majd írd le, hogy hogyan döntesz kérdező.
2014. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Nem szóltam neki semmit, odaadtam neki előre az ajándékát. Másnap lesz az évfordulónk kíváncsi leszek,hogy hogyan fog hozzám viszonyulni. De azt láttam rajta,hogy nem érezte jól magát mikor odaadtam az ajándékát
2014. szept. 11. 12:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!