Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaza van a szüleimnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a szüleimnek? Tényleg gyomorforgató az egész?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az unokatestvéremmel fogok összeházasodni. Szüleim nem tudják elviselni, nem fogadják, hogy szeretjük egymást. Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?
2014. szept. 11. 19:04
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
31%

Nem értem az embereket...Egyre inkább szokás manapság elfogadni a "másságot",szakállas sellőtranszi a dalfesztivál első helyezettje,minden,ami aberráció,már szinte divatos,erre meg így leszóljátok őket azért,mert rokonok?Oké,lehet,hogy vérfertőzés(is lehet),meg mondjuk én se vállalnám be a gyereket így,de hát ha ők ezt elfogadják...majd keres spermadonort,vagy béranyát,agy mindkettőt a páros,aztán nevelik azokat,mint sajátot.Vagy nem tudom.És oké,hogy a történelemben volt példa jó pár őrültre,meg fogyatékosra ilyen testvér,meg unokatestvér házasság során,de ez inkább már akkor jelentkezett,amikor keresztbe-kasul nyomták,és már nem csak simán ilyen ágról,hanem olyanról,meg még amolyanról is rokonok voltak.Na mind1,akkor se értem,ezen mit vannak úgy kiakadva,hogy unokatestvérek házasodni akarnak.Ha a melegházasság engedélyezett,már azt se tartanám undorítónak,ha valaki állattal akarna egybekelni..pláne,ha utódot se akarnak túlzottan.

Egy szó,mint száz,én elfogadnám,bár az utódnemzést nem támogatnám.

2014. okt. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
73%
A történelemben amúgy tényleg nem elvétve házasodott össze két unokatestvér, hanem ahol bajok voltak, ott szoros rokonságon belül házasodtak FOLYAMATOSAN, hogy ne hígítsák a drága kék vérüket. Nem ugyanaz.
2014. okt. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
38%
Igen, gyomorforgató!!! Gyökér brigád...
2014. okt. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
18%
Összeházasodtatok már kérdező?
2014. okt. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
0%
.
2014. okt. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
36%
Mivel gyomorforgatóbb, mint mondjuk a homokosok házassága? Mert azért a fél világ tüntet és az normális meg elfogadott. Holott azok még utódnemzésre sem alkalmasak, itt meg mindenki azt hozza érvnek, hogy mert milyen lesz a gyerek (elve ki mondta, hogy lesz? Nem mindenki szaporodásvágyból házasodik...) holott, ha nem eleve két beteg emberről van szó, akkor semmi baja nem lesz a gyereknek sem.
2014. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
74%

Mai világban ez már csak annyit jelent, hogy komolyabban kell venni a génvizsgálatokat, mint egy átlag párnál.

Égy ugy tudom kell valami hatósági engedély is és ha ez a kettő megvan akkor jónapot, mehet orrba-szájba és máshová is.

Utóbbival pl. pont ezt vizsgálják,(mármint a hatósági engedélyel) hogy volt e korábban hasonló a családban, s ha igen akkor emiatt mérlegelnek, engedélyezzék e...

Amugy meg hülyeség ezt így túlreagálni, főleg kivülállóknak. Nincs elég saját problámátok?

2014. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
7%
Mivel én az unokatesómat aki ráadásul csaj 27 éve nem láttam meglepődnének a szüleim.. (29 éves vagyok,ő 28) valahogy megértem őket. Nem hiszem hogy ezt jó szivvel bevenné a gyomrom..
2014. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
34%
Érthető az aggodalmuk. GYereknél vigyázzatok! Érdemes inkább minél fiatalabbon petesejtet és ondót lefagyasztatni , aztán később ha két gyereket szeretnétek lomikprogrammal az egyik gyereket a te petesejtedből és idegen ondóval megtermékenyítve kihordani. A másik gyereknél idegen petesejtet az ő sprmájával megtermékenyítve kihordani. Így lennének közös gyerekitek. Teljesen közösben nem szabad gondolkodni.
2015. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
7%
Régen az uralkodócsaládokban a féltestvérek is házasodtak, sok genetikai defektes is született. Nézd lehet egészséges a gyereketek, de 25 % eséllyel beteg is a hasonló gének miatt. A helyükben én sem örülnék.
2015. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!