Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaza van a szüleimnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a szüleimnek? Tényleg gyomorforgató az egész?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az unokatestvéremmel fogok összeházasodni. Szüleim nem tudják elviselni, nem fogadják, hogy szeretjük egymást. Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?
2014. szept. 11. 19:04
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
58%

ne te várd tőlük, hogy elfogadják a döntésed.

neked kell elfogadni azt, hogy nem fogják tudni megemészteni. gondolj bele, a testvére gyerekével fogsz összeházasodni! ezt nem lehet ép ésszel elfogadni!

2014. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 mi a fene ***** válasza:
26%
Muszály ? annyir sürget az idő ? más nem akadt ?
2014. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
62%
A ti életetek, de én sem várnám a helyetekben, hogy tapsikoljanak. Végül is nem akarnak erőszakkal szétválasztani benneteket, de a véleményükhöz joguk van.
2014. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
38%
ez undorító! akár összeházasodhatnál akkor a testvéreddel is. És a gyereknek sem jó, nem biztos, hogy a Ti gyerekeitek lesznek fogyatékosak, inkább a gyerekeiteknek a gyerekei. Sok szerencsét hozzá, ha el akarod ba**szni a leendő gyerekeid életét :)
2014. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk a polgármester vette el az unokatestvérét.És ez itt senkinek nem megbotránkoztató!Legalábbis nem beszél róla senki.Hányok az ilyentől!!!Hogy lehet ennyi esze valakinek?Én is szeretem a rokonságot,hál Istennek sokan vagyunk,de nem tudnék férfiként nézni egyik unokatesómra sem.Mert ő TESÓ! TESTVÉR!Érted ezt a szót????
2014. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
67%
Nem...nem érti ne is magyarázd neki
2014. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 mustafa33 ***** válasza:
23%
Királyoknál is előfordult. De a hozzászólók most legszívesebben máglyát gyujtanának alattatok.
2014. szept. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
37%

Nem igaz, hogy nem találtál más pasit a környezetedben. Komolyan mondom, fel nem tudom fogni, hogy vannak ilyen beteg emberek és sajnos egyre több. Állatokkal szexelnek, gyereküket molesztálják, rokonnal házasodnak stb.

Remélem, hogy ez csak kamu. Még a nagyszüleitek is ugyanazok basszus.

2014. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
33%
Ez tuti csak kitaláció.
2014. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy ez hülyeség, hogy írogatják itt, hogy "nem tudnék rá úgy nézni", "olyan, mintha a testvérem lenne" stb. Ja, már amelyik. Nekem van egy rakás unokatestvérem, van olyan is, akivel együtt nőttem fel és olyan, mintha a testvérem lenne, meg olyan is, akit egész életemben 2x láttam, 26 éves létemre, olyan, mint akármelyik idegen.
2014. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!