Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaza van a szüleimnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a szüleimnek? Tényleg gyomorforgató az egész?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az unokatestvéremmel fogok összeházasodni. Szüleim nem tudják elviselni, nem fogadják, hogy szeretjük egymást. Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?
2014. szept. 11. 19:04
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
45%
Hát ez elég meredek...Arra nem gondoltok, hogy mi lesz, ha betegen fog megszületni a gyerek? Így elég nagy lesz az esélye.
2014. szept. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
44%
de ha már az esküvőt tervezitek, akkor ez a kérdés hogyhogy csak most merült föl?
2014. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
84%

Hát ne is vállaljatok gyereket. Az én szüleim is unokatestvérek, kb. ott vágták el magukat előttem egy életre, mikor ezt megtudtam (ráadásul sokáig hazudtak). Undorító, gusztustalan, egyszerűen biológiailag számomra elképzelhetetlen, hogy vonzódhat valaki a saját rokonához. Arról nem is beszélve, hogy akárhányszor a gyerekvállalásra gondolok, gyomorgörcsöt kapok, hogy mi lesz, ha nála jön majd ki valami fogyaték, ami nálam még nem jött. Soha nem bocsátanám meg nekik. Ja, és amennyi betegségem nekem van (a testvéremnek hasonlóképp), annyi egy másik fiatalnak sincs az én koromban, ez is egyértelműen ennek "köszönhető". A nagy részük genetikai hátterű betegség és nagyban megkeserítik az életem. Bár még örülhetek, hogy nincs 2 fejem és 3 lábam...

Egy szó mint száz, soha nem szülj a rokonodtól gyereket.

2014. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
45%
Undoritó vagy kérdező
2014. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
59%
Fúj, de amúgy nálam igazán csak az a mondatod verte ki a biztosítékot, hogy akkor, ha ezen múlik, ti nem is fogtok gyereket vállalni. Szóval, te a jövőbe látsz, és garantálni tudod magadnak, hogy be sem csúszik az a gyerek? És, ha esetleg mégsem vagy jövendőmondó, és mégis becsúszik az a gyerek, akkor mit csinálsz? Megölitek, mert "ja, bocsi, anyu és apu rokonok, és nem volt annyi eszük, hogy a gyomorforgató, vérfertőző - sajnálatos módon, a jog ebben az esetben sem írja felül a biológiát, és ez attól még vérfertőzés nagybetűvel - kapcsolatuknak felnőtt ésszel gátat szabjanak? Gondolkodjatok már... Ez undorító, undorító emberek vagytok, hogy egyáltalán hagytátok idáig fajulni ezt az elmebajt. Édesanyádék helyében, meg a rokonság(otok) helyében én el se mennék egy ilyen gusztustalan rendezvényre (hogy találtatok papot, aki ezt vállalja? Agyrém.), és rátok se lennék kíváncsi addig, amíg meg nem jön az eszetek, és nem bomlasztjátok szét a családot egy ilyen förtelemmel.
2014. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
66%
A saját véreddel kufircolsz ember!!! Gondolkozz!!!!!
2014. szept. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
77%

Izé. Nekem elég jó pasik az unokatesóim, legalábbis azt mondták a barátnőim mindig is. Nekem soha nem jutott eszembe így nézni rájuk. Egymás mellett nőttünk fel, minden nap találkoztunk, láttuk egymást. Nem. Nekem nem férne bele. Ahogy az se, hogy apukámra, vagy más közeli rokonra olyan értelemben férfiként tekintsek. Pedig engem örökbe fogadtak, tehát hivatalosan nem vagyunk vérrokonok senkivel, simán hozzámehetnék az unokatesómhoz, bármelyikhez a kettőből. De valahogy nem is tudok úgy gondolni rájuk.

De hát ti tudjátok.

2014. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim válasza:
50%
Én ismerek olyan párt akik mint unokatesók házasodtak, 2 gyerekük van. A nő egy rakat injeckióra járt a terhessége alatt. Végülis nem lettek fogyatékosok, se értelmileg, se fizikailag, de látni rajtuk hogy valami nem oké náluk. Simán ránézésre.
2014. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
38%
Osztom azok véleményét, akik szerint túl közeli ez a rokonság. Ha az én gyerekem lennél, már kisírtam volna a szemem.
2014. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, hogy kezelném, ugyanazok a szocializációs hatások ragadtak rám, mint itt a legtöbbünkre, nehezen emészteném meg.

Csak azt tartom röhejesnek, mikor valaki ilyenen teljesen kiakad, de a Sissy sorozatot könnyek közt ellágyulva nézi. :D

2014. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!