Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van ertelme igy folytatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme igy folytatni a hazassagot? Tul lehet rajta lenni?

Figyelt kérdés

A felesegem par honapig talalkozgatott valakivel a munkahelyerol, lebukott harom hete, allitolag csak beszelgetesek voltak, meg puszik, csokok.

Ugy dontottem adok meg egy eselyt.

De sajnos mindennap eszembe jut, mindenre feltekeny vagyok, pedig elotte nem voltam az. Miden aprosagba belekotok, mellete meg hianyozna ha nem lenne velem.

Van egy 4eves fiunk.



2014. szept. 15. 12:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ennél keményebb helyzetekből is láttam én már visszautat, attól függ minden, hogy mind a ketten igazán akarjátok és mindent megtegyetek érte.


Harmadik leginkább akkor kerül elő, ha valami rejtett probléma van a családban.


Ha ő kifejezte mi volt a baj, és lezárta a dolgot, akkor most rajtad múlik több, de hát együtt, csakis együtt!

2014. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

A férjes nők többsége lássuk be nehezebben adja be a derekát. Valószínűleg régebbi már a kapcsolat, és kitudja mi történt ez idő alatt? Ha nem érezte melletted nőnek magát, mellette biztosan annak érzi.

Ha féltékenykedsz, belekötsz még inkább elfog távolodni tőled.

Ezért csinálj olyan programokat amit eddig nem kezdeményeztél, de a feleséged szerette volna.

Töltsetek házon kívül több időt kettesben. Beszélgessetek sokat, mondjátok el egymásnak mi az amit szerettek és mit nem egymásban. Csak így tudod megmenteni a házasságodat.

2014. szept. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Mar rajottem, az allando csesztetessel csak rontok a helyzeten. Igy ezen mar valtoztattam. Jelenleg kivarom, figyelem a reakciokat, nem nyomozok, nem kerdezoskodok, nem ellenorzom. Mert ha ezt folytatnam, az nem vezetne sehova, egesz eletembe nem nyomzgathatok utana, akkor inkabb legyen vege. Csak ne ezen kattogna az agyam allandoan...
2014. szept. 16. 03:16
 14/24 anonim ***** válasza:
57%

Tudod, itt nagyon sok nő társam fordított helyzetben(amikor a férj flörtölget, csókolózik mással), akkor azonnal azt mondják, hogy legyen azonnal kirúgva a disznó.

Megfogadtam, hogy ha valaha csak gondolati szinten megfordul a fejemben, hogy milyen jó lenne x-y karjaiban, akkor sürgősen leülök megbeszélni a férjemmel. Így van esélye átgondolni, mit lehetne másképp csinálni, van esélye elmondani, hogy ő hogy látja, és mit szeretne a közös jövőnktől. Ha úgy döntünk, inkább szétválunk, és utána jöhet x-y.

Ennek fényében nem tartom a feleséged gerincbajnoknak. Te tudod egyedül, hogy ezenkívül milyen ember ő, mennyire szereted, és mennyit ér neked az, hogy "visszakapd".

Csak is úgy vágj bele, ha később nem élsz vissza folyton azzal, hogy megbántott, és ne kelljen egy életen át a bocsánatodért tepernie. Ez neked sem lenne jó, és ki tudja, ő meddig bírná.

2014. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha megbeszéltétek a dolgot, megértetted mi volt a baja és együtt dolgoztok a megoldáson akkor igen, van értelme és ha tényleg akarod akkor meg is tudsz neki bocsátani de elfelejteni valószínűleg sosem fogod.
2014. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Szerintem van! Sok ismerősöm mesélte, hogy volt a házasságában egy "mélypont", de túlléptek rajta, és azóta minden újra jó! Főleg, hogy kisfiú is van, neki szüksége van mindkét szülőjére!
2014. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mivel pàr honapja talàlkozgatot a pasival es lehet le is fekudtek ezert gondolom ott màr ėrzelmek is kialakulhatak,ilyenkor lesz szîvas neked ha a felesėged sem tudja igazàn hogy hogyan tovàbb merre... szerintem ha lehetsėges itt màr csak az idö az ami segithet adj idöt a felesėgednek addig költöz el ha lehetsėges ės hagyd a felesėgedre a döntėst. Mert ha te pedàlozol akkor lehet megint te leszel a becsapott fėrj,itt màr a felesėgnek kell bizonyitani ės nem neked. Meg menteni a hàzzasàgot is nem csak neked kell ha nem kettötöknek, ugy gondolom ha valahol komoly hàzassagi problėma van amkor ott leülnek ės megbeszėlik. De nàlatok nem igy törtėnt talàn hajtota a felesegedet a vagy a vonzalom az ujdonsàg... ami barmikor elöfordulhat:( ėn szenley szerint nem tudnàm megbocsàjtani ... de ha te kėppes vagy rà akkor hagyd a felesėg jova tegye hibàit... az sem jo ha zaklatod a tetteiv de az sem jo ha nem nezegetel ezzek utan jobban a felesegedre... ugyanis semmi sem bizonyitott hogy a 3 fėlele mi tortent mit ereznek egymas irant le fekudtek e stb...ja es hogy nincs e folytatasa.. erre szoktak mondani a tiltott dolog edesebb,bar en el itelem a megcsalasàst...
2014. szept. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nah a sok erkölcscsõsz, most hol vannak az " egyszer megtette , késõbb is meg fogja" , " vàljatok el" bal bla szövegek? Ja,hogy most egy nõ r.banckodott az nem baj... nehogy elhidd màr , hogy csak csòkolòztak , és hol ,a parkban? Na persze.


Te ebben a ( gerinctelen, téged szar kifogàssal bepalizott " nõben") màr egyàltalàn nem bìzol, ez teljesen làtszik, nem is fogsz .

Ugyanúgy félre fog menni csak késõbb jobban figyel, aki elsõre nem leül megbeszélni a gondjàt, majd ha az nem megy ,akkor vàlik, az annyiszor fog félrek.rni ahànyszor nem érzi magàt nõnek....ha meg pròbàlkozol csak szànalmas erõlködésnek tûnik aki kapkodva ugràndozik , jaj nehogy elveszìtse a dràgasàgàt, mert ez aztàn igazàn férfias dolog, nõ lehet mellette.

2014. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Most mar elindultam azon az uton, hogy adok megegy esejt, ezt nem adom fel meg. Ugy dontottem ev vegeig kivarok, figyelek azta dontok. Lefoglalom magam, meloval, hogy ne mindig az jarjon az eszembe.
2014. szept. 29. 06:49
 20/24 anonim ***** válasza:

Épp most van egy gyakori kérdés, hogy "Miért dobálóznak sokan úgy a válással, mintha olyan egyszerű lenne?"


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__61..


Érdemes elolvasni, anyagilag pl. mivel jár egy válás.

2014. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!