Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van ertelme igy folytatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme igy folytatni a hazassagot? Tul lehet rajta lenni?

Figyelt kérdés

A felesegem par honapig talalkozgatott valakivel a munkahelyerol, lebukott harom hete, allitolag csak beszelgetesek voltak, meg puszik, csokok.

Ugy dontottem adok meg egy eselyt.

De sajnos mindennap eszembe jut, mindenre feltekeny vagyok, pedig elotte nem voltam az. Miden aprosagba belekotok, mellete meg hianyozna ha nem lenne velem.

Van egy 4eves fiunk.



2014. szept. 15. 12:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem az teljesen mind1, hogy lefekudtek-e vagy sem. Szamom ra megcsalasnak szamit, ha a kepembe hazudik es massal talalkozgat. Es ha a kepembe hazudik, akkor mar nem szeret. Ha nem szeret, akkor nincs ertelme folytatni. Mondjuk a gyerek miatt ez huzos, beszeljetek at ezt az egesz dolgot.

Sok szerencset!

2014. okt. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ha nem érezte nőnek magát melletted, akkor biztos hogy lefeküdt vele, hát ezért keresett mást, de mostantól mitől fogja nőnek érezni magát mellleted? nem hiszem hogy ez javulna már, de próbáld meg.
2014. okt. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
szerintem ne a munkába temetkezz, mint ahogy írtad, ha nem programokat kell csinálni a családdal. Lehet hogy eleve ez is probléma volt, hogy túl sokat dolgoztál és elhanyagoltad a feleséged.
2014. okt. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha megtudsz bocsájtani akkor érdemes folytatni, de ha nem, akkor legjobb befejezni, mert egész életedben tüske lesz ez a megcsalás, és nem leszel boldog a feleségeddel.
2014. okt. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!