Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Önzés, ha egy nö nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzés, ha egy nö nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Szeretem a kicsiket, szó se róla, de 25-30 éves kor alatt biztosan nem vállalnék babát, utána meg meggondolnám kétszer.

Így sincs bomba alakom, van mitöl megszabadulni, ha erre még jönne egy terhesség, nem férnék ki a kétszárnyú ajtón. A szüléstöl és a fájdalomtól nem annyira félek, gondolom, túl lehet élni, de alul már nyilván sose lennék olyan, mint aki nem szült. Nem lepne meg, ha a párom utána bottal se piszkálna.

Ö nagyon szeretne babát, legalább egyet. Meg az összes eddigi barátnöje is. (A legutóbbi exe pl már 17 évesen ezen járatta az agyát)


Együtt lehet így maradni hosszú távon, majd úgyis meggondolom magam?


21l


2014. szept. 15. 22:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj, még csak 21 vagy, én 27 vagyok (a phd-m elején) és csak most jött el bennem az az érzés, hogy a kisbabák aranyosak. Az alakom miatt továbbra is parázom (jól nézek ki), a karrierem megszakadása miatt is parázom, viszont itt az ösztön végre.:) Szerintem nem kell mindenkinek gimi után szülni, bár én könnyen beszélek, mert mást azért elértem az életben eddig és a barátnőim sem szülik tele a szülői házat.:)


Teljesen rendben van, hogy aggódsz a tested miatt, hogy aggódsz a pénz, a karriered, az életed, a mozik, bármi miatt, hiszen ez a te életed. Azért aggódsz, amiért csak szeretnél. Csak súlyozni kell a dolgokat, hogy akarsz-e annyira gyereket, hogy esetleg bevállald, hogy csúnya leszel utána örökre, vagy van-e pénzetek regenerálni téged, vagy bármi.


Jól át kell ezt gondolni, szerintem akik azt írják, hogy nekik mindegy, azokat amúgy sem érdekli a külsejük annyira, ami szintén érthető, hiszen mások vagyunk!


27N

2014. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem 21 évesen még ráérsz ezzel. 25 és 30 között ismét visszatérhetsz a kérdésre, ha akkor is úgy érzed, hogy nem, akkor ismét visszatérsz 30 után, és ha még akkor is nem a válasz, akkor tényleg nem a válasz. Viszont ha a párod mihamarabb gyereket akar, akkor hagyd, hogy megtalálja azt a nőt, akivel megalapíthatja a családját. Csak azért, mert a párod gyereket akar, ne szülj. Bár engem sem akartak a szüleim, anyunak megváltozott a véleménye a gyerekekről, amikor megszülettem, de attól még apámban ez nem változott meg, és egész gyerekkoromban végigkísért ez a "minek születtél meg" érzés. Nem jó érzés.
2014. szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
25%

Neharagudjatok,de az amit itt sokan a fiatal anyukákról írtok,gusztustalan.

20èvesen szültem. Nem tartott el az állam egy percig sem. Eleve,aki azt hiszi,hogy a gyes+családi eltart,hatalmasat tèved...

Nem kellene àltalánosítani...

2014. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem meg nem vagy ra felkeszulve. Sok velem egykoru ismerosom van, aki mar baban gondolkozik, vagy eppen mar allapotos. Nos en ezt el nem tudom kepzelni 19 evesen...en egyaltalan nem vagyok egy gyerekre. Foleg ugy, hogy egyetemre jarok es a szuleimmel elek. A baratom lassan 22,O min. 10 evig hanyagolna az apa szerepet. Megertem.

Nem vagy onzo egyaltalan, inkabb csak nem vagy ra kesz.

2014. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Kései Sirató ***** válasza:
21%

Igen, önzés.

Mondd el a párodnak, hogy találhasson önzetlen, családcentrikus, gyereket akaró nőt. Joga van hozzá.

2014. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy vagy önző. Ha nem akarsz, hát nem akarsz. Ennyi. :)
2014. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem mindenkiben van anyai ösztön.Akiben nincs,az valahol súrolja a pszichopata jellemvonásokat.
2014. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
45%

Nem önzés. Ezzel az erővel az is önző aki mindenáron akar...

Én 29 vagyok...a férjem 31. Nem tudjuk akarunk-e gyereket vagy sem. Bár rettegek a terhességtől és a szüléstől...ettől függetlenül hajlanék a dologra..de a férjem mostanság végképp nem akar. Szóval fogalmam sincs mi lesz..mi nem lesz. Még 5 évet adunk magunknak, hogy kitaláljuk mi legyen. 34 fölött azonban semmiféleképpen nem vagyok hajlandó szülni..

Azt gondolom, hogy még iszonyat fiatal vagy...rengeteget fogsz még változni 30 éves korodig...időd még bőven van...100x meggondolhatod magad. Most még biztos nem lépnék ki a helyedben emiatt a kapcsolatból.

2014. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
58%
Ti tényleg nem értitek, hogy az önzés az valakivel szemben valósul meg?
2014. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ez egy bonyolult dolog. Alapvetően ha az egyik fél akar gyereket, a másik meg nem, azok nem maradnak együtt. Előbb utóbb vége lesz a kapcsolatnak.


Viszont ha kényszerűségből, pl meddőség, betegség miatt nem lehet az egyik félnek gyereke, akkor a másik eldöntheti hogy vele marad e vagy sem. Itt is sok házasság, kapcsolat megy tönkre, de nem mindegyik szerencsére:). pl Ez a mi házasságunkban nem jelentett akadályt. Annál sokkal jobban szeretjük egymást, minthogy csak emiatt szétmenjünk...


Most még elég fiatal vagy, simán változhat a véleményed, de ha nem az sem baj! Az a lényeg hogy a pároddal ugyanazt akarjátok, illetve az, hogy ne társadalmi elvárásból vállalj gyereket, mert abból semmi jó nem sül ki, és a gyereknek ártasz vele a legtöbbet mert érezni fogja, hogy nem akartad őt.

2014. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!