Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Önzés, ha egy nö nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzés, ha egy nö nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Szeretem a kicsiket, szó se róla, de 25-30 éves kor alatt biztosan nem vállalnék babát, utána meg meggondolnám kétszer.

Így sincs bomba alakom, van mitöl megszabadulni, ha erre még jönne egy terhesség, nem férnék ki a kétszárnyú ajtón. A szüléstöl és a fájdalomtól nem annyira félek, gondolom, túl lehet élni, de alul már nyilván sose lennék olyan, mint aki nem szült. Nem lepne meg, ha a párom utána bottal se piszkálna.

Ö nagyon szeretne babát, legalább egyet. Meg az összes eddigi barátnöje is. (A legutóbbi exe pl már 17 évesen ezen járatta az agyát)


Együtt lehet így maradni hosszú távon, majd úgyis meggondolom magam?


21l


2014. szept. 15. 22:13
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
38%

Na, ez a leggusztustalanabb sztereotípia, amit folyton szjkóznak, hogy önző, aki gyerektelen marad saját akaratából. Hadd döntse már el mindenki, hogy mit csinál az egyetlen egy életében! A gyerek iszonyú kötöttség, utána már soha nem lesz szabad élete a szülőnek. Viszont a gyerektelenség (a szabadság) választásának is jól meg kell fizetni az árát, mert szerintem marha pocsék lehet úgy megöregedni, hogy hasztalanul múlnak el az ember termékeny évei, és a végén nem marad kit szeretni és kire büszkének lenni...


Az lenne inkább a legjobb, ha mindenki foglalkozna a saját kis sorsával, és nem másokon ítélkezne.


A kérdező még fiatal, miért kellene valakinek szinte tini fejjel gyereket vállalnia? 5-8 év múlva biztos másként látja majd a dolgokat... (amúgy nem törvényszerű formátlanná terebélyesedni a terhesség alatt, én pl. vékony alkatom ellenére alig híztam, és szülés után egy héttel senki meg nem mondta volna, hogy valaha is terhes voltam.Dolgoztam, sokat mozogtam, és igyekeztem egészségesen enni. Ennyi.)

2015. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!