Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltam a férjem és terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem és terhes lett az illetőtől. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sajnos félreléptem és ami még rosszabb terhes lettem,de nem a férjemtől.Nem tudom mit tegyek,megtartsam és mondjam azt hogy az övé vagy vetessem el és tartsam titokban?Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Én szívem szerint megtartanám,de mivel a férjemmel képzelem el az életem nem tudom ez így fair volna e?!Nyilván a félrelépés sem volt fair,de én nem vagyok az elvetetés híve,szóval szívem szerint megtartanám.


2014. szept. 16. 15:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
83%
A 48%-os elmebeteg.
2014. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
12%
Na és tetszett? Gondolom nem véletlenül akarod ennyiszer látni:DD Egész cuki szerintem, sajnos az orra nem rám hasonlít.
2014. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
17%
51 Ha te az vagy, akkor én is:D Egyébiránt nem, bár nagyon szeretnéd ha az lennék:)Apropó tényleg, miért is kezeltek a pszichiátrián téged?:D
2014. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 Különlegescsajszi ***** válasza:
0%
Nagyon jól tetted amit csináltál kedves kérdező.. !! Ahogy írod,hogy nincs közös gyereketek,én ebből azt szűröm le,(egyébként totálisan a mi kapcsolatunk is ilyen a párommal)hogy a pasid egy k..va kölyköt nem tudott alád vágni,nem tudom amúgy,hogy mióta vagytok együtt,de biztos már nem most jöttetek össze.!!! No,meg a másik az elhanyagolás.. Én elhiszem !! Akármit is p*fáztok itt válaszolók,amit most írni fogok,de nagyon megérdemli a te férjecskéd,amit kap !! Az elhanyagolásnál nincs is rosszabb,de elítélő válaszolók úgy jó 80%-a,majd rájöttök ti is,mivel nincs oylan,hogy szerelem,és egyszer minden kapcsolat tönkre megy.!!:)
2014. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező! Most komolyan, Te kezdesz el itt embereket kritizálni, hogy ki milyen? Szerintem inkább bújj el, hogy senki ne találjon meg soha, te gané moslék "ember"!
2014. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 Különlegescsajszi ***** válasza:
0%
úgyhogy nagyon helyes !! Egye meg a férj,amit főzött !! Ha pedig nem szándékosan tette,hanem mondjuk alapból hülye volt,akkor majd most tanul a hibájából,de egy életre!
2014. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
83%

*mivel nincs oylan,hogy szerelem


Sajnos van, bár ne lenne, minden sokkal egyszerűbb lenne a világon.

2014. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
100%

Most már csak azt nem értem hogy ha nincs szex hogyan akarod elhitetni a férjeddel, hogy az övé.

Szerinted ő nem tud számolni és nem fog gyanakodni, hogy hirtelen minden áron el akarod csábítani azután éppen hogy sikerül terhes is leszel és mindezek mellett a minimum 6 héttel előbb született gyermek teljesen normál súllyal jön a világra?

2014. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
94%

Különlegess!!

Ha elhanyagolja, akkor váljon el!

Pofám leszakad! Ennyi erővel az összes félrekúró pasi is a nőt hibáztathatná meg tehetné felelőssé, hogy "de hááá elhanyagolt, azééé..." idióta... :D

2014. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
28%
ennyi erővel az összes nő is megérdemli, ha megcsalják, valójában ők a hibásak! Különlegess te egy faxláma vagy, de tényleg! :D
2014. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!