Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltam a férjem és terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem és terhes lett az illetőtől. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sajnos félreléptem és ami még rosszabb terhes lettem,de nem a férjemtől.Nem tudom mit tegyek,megtartsam és mondjam azt hogy az övé vagy vetessem el és tartsam titokban?Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Én szívem szerint megtartanám,de mivel a férjemmel képzelem el az életem nem tudom ez így fair volna e?!Nyilván a félrelépés sem volt fair,de én nem vagyok az elvetetés híve,szóval szívem szerint megtartanám.


2014. szept. 16. 15:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem szeretnéd elvetetni a kisbabát, akkor muszáj leszel tiszta vizet önteni a pohárba. Meg amúgy is, úgy tisztességes a férjeddel szemben. Mondj el neki mindent, mi miért történt és mi lett a végeredmény. Szeretővel szakíts aztán várd a tetteid következményét. Lehet hogy meg tudjátok beszélni és idővel békében együtt nevelni a babát, lehet hogy elhagy téged és akkor egyedül kell megbirkózni a feladattal. Egy napon pedig még egyvalakinek is számot kell adnod. A gyermekednek. Ez nem egyszerű hiba volt, hanem óriási mértékben változtattad meg négy ember életét. Muszáj helyrehoznod, elrendezned magad körül mindent ha tisztességes és felelősségteljes szülőként akarod várni a baba világrajöttét!
2014. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
96%

" Hát elég ritkán,van hogy hetekig nincs,mert sokszor kell elutazni a munka miatt.Arról nem beszélve hogy mostanában nem foglalkozott velem.Így volt aki igen.Kértem hogy ha itthon van,legalább akkor szenteljen rám időt.Szóval nem tőle van az biztos"


Hogy a p..icsába hitetnéd el akkor vele, hogy az övé???

2014. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
57%
Remélem rájön és kirak a gcibe.
2014. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
78%
Te csak ezt tudod hajtogatni ? :D El sem jutsz odàig h valaha tesztet csinàltass, ne aggòdj!
2014. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
36%
Várom már azt az időt, amikor minden szülésnél kötelező és ingyenes lesz az apasági teszt. Mennyi nő fog pofára esni... :d
2014. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
86%
tartsd meg és neveld fel egyedül vagy azzal akitől terhes vagy.
2014. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
12%

Picinyem, a pasi(szerető) meg egy szent:DD Igaz picinyem?xD


Aki majd eljátsza, hogy nem tudott a gyerekéről, miközben rohant be a kórházba, hogy megadja a nőnek a pénzbeni tartozását:DD


Aha:DD Gondolom nem véletlenól várom már nagyom, hogy a nőci singli legyen, hogy mint jóságos megmentő és talpig segitő ismét megjelenj a nő életében. Hány éve is mesterkedsz ezen?:D


Gyerekek, mikor veszitek már észre, hogy egy kamugéppel van dolgotok?:D

Ráadásul pasi az illető:D

2014. szept. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
26%
*Gondolom nem véletlenól várod
2014. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 A kérdező kommentje:

ma 18:01


Ne haragudj,egy szót nem értek abból amit írtál..ostoba vagy.

2014. szept. 16. 18:05
 40/74 anonim ***** válasza:
16%
Aki mondja, illetve aki egy ilyen kérdést ki ir, olyan háttérrel mint amilyen neki van, na az tényleg ostoba no meg féltékeny, de az aztán nagyon. Főleg, hogy nincs szem előtt az illető, akire féltékeny:DD
2014. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!