Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltam a férjem és terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem és terhes lett az illetőtől. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sajnos félreléptem és ami még rosszabb terhes lettem,de nem a férjemtől.Nem tudom mit tegyek,megtartsam és mondjam azt hogy az övé vagy vetessem el és tartsam titokban?Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Én szívem szerint megtartanám,de mivel a férjemmel képzelem el az életem nem tudom ez így fair volna e?!Nyilván a félrelépés sem volt fair,de én nem vagyok az elvetetés híve,szóval szívem szerint megtartanám.


2014. szept. 16. 15:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 acelsziv ***** válasza:
93%

remélem kamu a kérdés, mert szomorú volnék, ha kiderülne, hogy tényleg létezik ekkora gerinctelen ordenáré r i b a n c a világon.

Picim: Hogyan képzeled el a férjeddel az életed, miközben félrekúrogatsz és olyan hülye vagy, hogy még nem is védekezel?

2014. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
98%

Szóval attól félsz, hogy nem leszel fair a férjeddel?

Ez elég viccesen hangzott a történet után...


Ismerek olyat, aki mással nevelteti más gyerekét. Az igazi apa nem tudja, hogy van egy gyereke, a nem igazi apa meg erején felül teljesít, hogy gondoskodjon a sajátjának hitt gyerekéről.

Szép sztori.


Ha az eddig sárba tiport büszkeségedből, tartásodból, önérzetedből és önbecsülésedből még egy aprócska darabot vissza akarsz szerezni annak érdekében, hogy emberként nézhess holnaptól a tükörbe, mondd el az igazat mindenkinek.


Hosszú távon mindenképpen ez a helyes. A házasságodnak gondolom annyi, de nem ezzel ér véget. A házasságodnak te vetettél véget amikor félred.tál. Te vagy a felelős érte, hát vállald a következményeket.

2014. szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
96%
Én kérdeztem a közös gyereket. Ha nincs, akkor én is azt gondolom, hogy mondd el az igazat és vállald a következményeket. Azt semmiképp ne tedd, hogy azt mondod az övé. Egy eltitkolt abortusz sem jó, de az hogy sajátjaként neveli, szereti, az még rosszabb. Előbb-utóbb úgyis kiderül és akkor még a gyereked is megutál. Viselkedj felnőttként és mond el neki. Amúgy biztos, hogy nem az övé?
2014. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 A kérdező kommentje:

ma 15:48


Hát elég ritkán,van hogy hetekig nincs,mert sokszor kell elutazni a munka miatt.Arról nem beszélve hogy mostanában nem foglalkozott velem.Így volt aki igen.Kértem hogy ha itthon van,legalább akkor szenteljen rám időt.Szóval nem tőle van az biztos.

2014. szept. 16. 15:53
 15/74 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha meg ez a helyzet, akkor bármit teszel, úgyse hinné el, hogy ő az apa. Így egy megoldás maradt a saját felvetéseidből. A többit már leírtam.
2014. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
88%
Akivel félreléptél annak miért nem mondod el a boldog hírt? Hátha vele kellene folytatnod és nem a férjeddel, ha ilyen laza a kapcsolatotok.
2014. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
95%

Hát most már pedig vállald, amit tettél, és reméld, hogy megbocsát!


Semmiképpen se hazudd azt, hogy az övé, egyrészt mert ennél nagyobb mocsokság nem létezik a világon, másrészt meg mert úgyis lebuknál! Szerinted egy apa nem érzi, hogy az övé-e a gyerek???


Aztán közösen döntsetek arról, hogy hogyan tovább, és itt igenis számítson az ő véleménye is, mert így is eléggé csúnyán átverted, de a legdühítőbb, hogy most meg azt fontolgatod, hogyan verd át ismételten!?

2014. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem inkább azt gondold meg, hogy a férjeddel akarsz-e maradni.


Amit leírtál abból elég nyilvánvaló, hogy nem igazán működik köztetek már sem a dolog szexuális része, sem pedig az érzelmi. Ezt a te félrelépésed és talán a férjed-é is mutatja.


Ahhoz sem elég egy perc, hogy valakinek az ágyában kössél ki, tehát itt nem csak a dolog fizikai részéről van szó.

2014. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
35%
Na ezért fogok DNS tesztet csináltatni, ha gyerekem lesz... És ha nem az enyém akkor otthagyom a gcibe a nőt...
2014. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
18%
Én sem vagyok az elvetetés híve, de elvetetném és elmondanám a férjemnek. Nem bírnám magamban tartani.
2014. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!