Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltam a férjem és terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem és terhes lett az illetőtől. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sajnos félreléptem és ami még rosszabb terhes lettem,de nem a férjemtől.Nem tudom mit tegyek,megtartsam és mondjam azt hogy az övé vagy vetessem el és tartsam titokban?Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Én szívem szerint megtartanám,de mivel a férjemmel képzelem el az életem nem tudom ez így fair volna e?!Nyilván a félrelépés sem volt fair,de én nem vagyok az elvetetés híve,szóval szívem szerint megtartanám.


2014. szept. 16. 15:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
88%

"Nézd, en ugyan no vagyok, de nálam egyetlen megbocsáthatatlan dolog letezik, es az a hazugság. Legyen benned annyi, hogy oda állsz elé es elmondod.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. "


Akinek sikerult a nullara pontoznia, elarulna, hogy miert? Szerinte nem kellene elmondania??? Gratula

2014. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
68%

41 Mert aki azt állítja, hogy a büdös életben nem hazudott, az hazudja a legnagyobbat mindenkinél, és az a leghazugabb:D


Mondom ezt úgy, hogy egy minuszt sem nyomtam az adott hozzászólásra:D

2014. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
0%
Szép az élet gyerekek, de még milyen:DD
2014. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
0%
* miközben rohant be a kórházba, meg a már kamasz gyerekét lesegeti, ahogy és ahol csak tudja (mondjuk tényleg helyes, az tény:DD)
2014. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
56%

"41 Mert aki azt állítja, hogy a büdös életben nem hazudott, az hazudja a legnagyobbat mindenkinél, és az a leghazugabb:D


Mondom ezt úgy, hogy egy minuszt sem nyomtam az adott hozzászólásra:D

"


Nyilvan nem a "finom volt a vacsora? igen" jellegu hazugsagra gondoltam, hanem arra, aminek kovetkezmenye is van.

2014. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
19%
45 A hazugság, hazugság tök mindegy ki mekkorát.
2014. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 A kérdező kommentje:

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad



Te nagyon ostoba egy ember lehetsz.Fogalmazni sem tudsz...

Összevissza irogatsz,a hosszabik hozzászólásodat ember legyen a talpán,aki megérti mit hadoválsz össze vissza..

2014. szept. 16. 18:21
 48/74 anonim ***** válasza:
28%
Aha "picinyem" jól van értjük, nehéz napod volt ma, simi a buksidnak:DD
2014. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 A kérdező kommentje:
Istenem mennyi beteg ember..
2014. szept. 16. 18:27
 50/74 anonim ***** válasza:
60%
Veled az élen:DD
2014. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!