Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltam a férjem és terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjem és terhes lett az illetőtől. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sajnos félreléptem és ami még rosszabb terhes lettem,de nem a férjemtől.Nem tudom mit tegyek,megtartsam és mondjam azt hogy az övé vagy vetessem el és tartsam titokban?Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Én szívem szerint megtartanám,de mivel a férjemmel képzelem el az életem nem tudom ez így fair volna e?!Nyilván a félrelépés sem volt fair,de én nem vagyok az elvetetés híve,szóval szívem szerint megtartanám.


2014. szept. 16. 15:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
86%

" Na ezért fogok DNS tesztet csináltatni, ha gyerekem lesz... És ha nem az enyém akkor otthagyom a gcibe a nőt..."


Nem minden nő rbanc. Ha azzal csinálod meg aki nem szolgált ra, o fog otthagyni szo nelkul.

2014. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
3%
Akkor így járt.
2014. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
92%

Így is van 19. Csak pozitívan.


Viszont apasági helyett inkább keress olyan nőt akiben megbízhatsz. Nem k.va mindenki, bármennyire furcsa. Ne a kérdezőből indulj ki. Vannak tisztességes nők.

2014. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk azt nem értem, ha már ilyet csinálsz, miért nem védekeztél legalább?
2014. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
93%

"Akkor így járt"

És milyen jól!

2014. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 A kérdező kommentje:
Ne ítélkezzetek és hasonlítsatok minden nőt hozzám!Én megbotlottam,de a többit nővel ne vádaskodjatok és nem kell általánosítani.Nem ez volt életem legbölcsebb döntése,és egy kérdés alapján nem kellene minden nőt így beállítani és egy kaptafa alá venni!
2014. szept. 16. 16:15
 27/74 anonim ***** válasza:
97%
Én nem ítélkezek amúgy, de tényleg ne rontsd a helyzetet újabb hazugságokkal. A szerető tudja már? Mit szól? És a védekezés? Amúgy szerintem ha már odafért ebbe a házasságba egy 3., akkor ott eleve gondok vannak.
2014. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, en ugyan no vagyok, de nálam egyetlen megbocsáthatatlan dolog letezik, es az a hazugság. Legyen benned annyi, hogy oda állsz elé es elmondod.
2014. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
34%

Nos:

-ha vele képzeled el az életed, akkor ne hazugsággal akarj élni mellette.

-lehet ő is kiszámolná a dolgokat és magától rájönne.

-ez kiváló alkalom, hogy a kapcsolatotokat rendbe tegyétek.

-legközelebb gondolkodj, mielőtt cselekszel.

-az igényed a törődésre természetes, ezt nem kell megtagadnod

-ha elveid ellen való a pici elvetetése ne tedd


A hazudozás, főleg egy életen át tartó aláássa a személyiségedet, életedet. Kérlek ne tedd!!!

Remélem sikerül szeretetteljes, békés mederbe terelni a kapcsolatotokat.

2014. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
77%
Zárd le a férjeddel a kapcsolatot és kezdj új életet.Ha nem a baba apjával,akkor csak a babával.Ne vetesd el!!!!
2014. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!