Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti sem hordjátok többé azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem hordjátok többé azt, ami nektek tetszik, a férjeteknek viszont egyáltalán nem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm adott ma nekem egy márkás, tök szép bordós-lilás körömlakkot, mert a férje szerint "a rossz lányok viselnek színes körömlakkot", ezért nem hordhatja többé és elajándékozta nekem. Csak az átlátszót "engedi" a srác, mint kiderült. Amúgy tök felvilágosult párnak hittem eddig őket, és ez most megdöbbentett.


Ti próbáltok figyelni a férjetek ízlésére, ha egyedül vásároltok magatoknak ruhát/sminket/rúzst/körömlakkot vagy bármit? Én nem figyelek oda, hogy mi tetszene a férjemnek rajtam, hanem azt veszem meg, ami nekem tetszene magamon.:)) De lehet, én csinálom rosszul. Volt már olyan pasim, aki megmondta, mit ne hordjak, mert neki nem tetszik (pl. egyberuhákat munkahelyre, mert szerinte az öreges:D), de én rövid úton meguntam a banánt...


28N


2014. szept. 16. 19:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

az én exem ilyenekbe bele volt betegedve

csak ő a lenéz modorral színezte, hogy milyen "randa" egy nő festett körmökkel, meg gusztustalan rúzsozva egyszer ez színezett labelló miatt vesztünk össze de olyan szinten, hogy sírásig!


és mit ad isten?

amikor így pár év múlva véletlen felidézem valami kapcsán, már nem is emlékszik rá, miközben én majd belehaltam abba amit kaptam tőle.

2014. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Tiltani nem tiltunk egymásnak semmit, mindketten azt hordjuk ami tetszik nekünk. Nekem és a páromnak is vannak olyan ruhái, ami a másiknak kevésbé tetszik, ezt jelezzük is, de nem megy ettől még a kukába. Viszont amiről tudjuk, hogy a másik kifejezetten utálja, azt mindig tiszteletben tartjuk, pl. a nagyon kirívó ruhákat utálja a barátom (nyilván ettől még nem garbókba járok, kivágott felsők ettől még beleférnek); vagy én utálnám, ha Ő változtatna akkorát a külsején, hogy levágatná a haját, megborotválkozna stb.
2014. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ilyen volt a hajfestés, én nem akartam a férjem meg igen, végül megkérdeztem tőle én hordom a fejemen a hajat, vagy ő . Én se szóltam semmit , hogy minek kopaszodik! Azóta nem szól bele.
2014. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Én nézem azt is hogy a páromnak is tetszen rajtam a ruha,és magamnak is. annyi kikotése van hogy: ne legyen ki a fenekem és a mellem egy ruhabol szoval ne legyek ku..ás. A koromlakk,smink? en hordom nem o :D

annyit mond neha hogy tul sokat teszek magamra a sminkbol ( mikor milyen kedvem van,ha megyunk vmi olyan helyre akkor termeszetesen tobb smink,de normal napokon vagy csak ceruza+spiral vagy tus,szempillaspiral,de a tust hetkoznapokra tulzasnak tartja.. de amugy nem szol bele hogy mi hogy merre..

2014. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

1:Nekem senki ne szóljon bele abba,hogy mit szeressek.

2:Neked anno igazad volt.

3:Ha a barátnőd nem teszi lapátra a hapsit,megérdemli,hogy úgy kezeljék,mint egy óvodást.

2014. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nekem hála istennek nem szól bele a párom, hogy hogyan és mivel lakkozhatom a körmöm. JObban is teszi, mert ha beleszólna, hogy Vörösre ne! akkor éjjel kilakkoznám vörösre a lábujjkörmeit mig alszik :)

Még ruhában sem szokta mondani, hogy mit ne vegyek fel, csak ha felveszek valamit, inkább dicséri, hogy milyen jól áll és milyen dögös vagyok. (pedig nem egyberuhát veszek fel, mély dekoltázzsal, fenékvillantással) néha egy sima nadrágra is ezt mondja, szerencsém van vele :)

2014. szept. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Azért az elég érdekes, hogy egy csomó palit zavarja a smink és a körömlakk.... hmmm

Akkor kinek is akarunk tetszeni, hölgyeim? :D

2014. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Na persze, az olyan, mint az exem a párjának tiltja a sminket, szexi ruhákat, nehogy más férfi elkívánja tőle a nőjét, de az utcán meg a neten megbámulja a kisminkelt, rövid szoknyás nőket és csorgatja rájuk a nyálát. Bónuszként pár év múlva a szemére veti, hogy nőietlen trampli, nem olyan, mint akit megismert. Pedig saját magának köszönheti. Akkor miről beszélünk?
2014. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

27: hatalmas igazság, hogy minden nő elsősorban magának akar tetszeni, valamint a többi nőt akarja überelni, csak ezután jön az, hogy mi tetszik a pasiknak :D Csak hát ugye sokkal jobban hangzik, ha azt mondjuk, hogy a férfiaknak akarunk tetszeni, mintha bevallanánk az igazat. Mondom ezt úgy, hogy én is nő vagyok, és én sem vagyok ám különb :D

De amúgy abban is van igazság, amit a 28-as ír, én is találkoztam már ilyen emberrel, aki valójában nagyon is bukott a sminkre, meg a dögös rucikra, csak épp emellett egy ok nélkül féltékenykedő idióta, és megtiltotta a nőnek, hogy fesse magát meg nőiesen öltözzön, nehogy másnak is kelljen... emellett meg elég sokat bántotta azzal, hogy látványosan megnézte a kisminkelt, szép frizurájú, csinosan öltözött nőket, és még meg is jegyezte, hogy mennyivel jobban néznek ki. Mondjuk az a nő se normális, aki együtt marad egy ilyennel...

2014. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Figyelembe venném a barátomat, mert szerintem bunkóság, ha a női egyenjogúság címszóval az ember telibe xarja a párját.

Ha pl lenne egy pólóm, ami neki nem tetszik, akkor azt nem hordanám (olyan gyakran). Nem azért, mert megtiltja, hanem mert szeretnék neki örömet okozni azáltal is, hogy neki tetszően öltözöm.

Persze ezt minden megsértődés és különösebb belső vihar nélkül tenném, mert az én döntésem, hogy figyelembe veszem az ízlését.

Viszont cserébe én is megmondanám neki, ha nekem nem jön be pl a szakadt gatya vagy egy-egy pólója.

Ha kedvesen mondja nekem az ilyen jellegű igényeit, akkor boldogan teljesíteném, de! amint ruha-öltözködés-smink téren követelőzni kezdene, az egész egész kapcsolatból kilépnék. (Ugyenez viszont.)

Engem szeressenek, ne a ruháimat.

16/l

2016. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!