Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti sem hordjátok többé azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem hordjátok többé azt, ami nektek tetszik, a férjeteknek viszont egyáltalán nem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm adott ma nekem egy márkás, tök szép bordós-lilás körömlakkot, mert a férje szerint "a rossz lányok viselnek színes körömlakkot", ezért nem hordhatja többé és elajándékozta nekem. Csak az átlátszót "engedi" a srác, mint kiderült. Amúgy tök felvilágosult párnak hittem eddig őket, és ez most megdöbbentett.


Ti próbáltok figyelni a férjetek ízlésére, ha egyedül vásároltok magatoknak ruhát/sminket/rúzst/körömlakkot vagy bármit? Én nem figyelek oda, hogy mi tetszene a férjemnek rajtam, hanem azt veszem meg, ami nekem tetszene magamon.:)) De lehet, én csinálom rosszul. Volt már olyan pasim, aki megmondta, mit ne hordjak, mert neki nem tetszik (pl. egyberuhákat munkahelyre, mert szerinte az öreges:D), de én rövid úton meguntam a banánt...


28N


2014. szept. 16. 19:41
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Hordom, de arra szoktam figyelni hogy inkább olyan alkalmakkor amikor nem vele töltöm az egész napom. Kismértékben szerintem teljesen normális, hogy figyelembe vesszük a másik kérését, de nem válnék meg a szeretett dolgaimtól az első füttyszóra.


pl.: Ritkán sminkelek, ha igen akkor szeretem az erős rúzsokat. Barátomnak nem tetszik rajtam. Ha randizni megyünk, vagy valahová szórakozni akkor nem viselem. Ha a barátaimmal megyek valahová akkor igen.

Bár azt is hozzá kell tenni, hogy ő nem nevez burkoltan útszélinek a választásom miatt és nincs olyan nálunk hogy "nem enged" valamit.

2016. dec. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!