Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti sem hordjátok többé azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem hordjátok többé azt, ami nektek tetszik, a férjeteknek viszont egyáltalán nem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm adott ma nekem egy márkás, tök szép bordós-lilás körömlakkot, mert a férje szerint "a rossz lányok viselnek színes körömlakkot", ezért nem hordhatja többé és elajándékozta nekem. Csak az átlátszót "engedi" a srác, mint kiderült. Amúgy tök felvilágosult párnak hittem eddig őket, és ez most megdöbbentett.


Ti próbáltok figyelni a férjetek ízlésére, ha egyedül vásároltok magatoknak ruhát/sminket/rúzst/körömlakkot vagy bármit? Én nem figyelek oda, hogy mi tetszene a férjemnek rajtam, hanem azt veszem meg, ami nekem tetszene magamon.:)) De lehet, én csinálom rosszul. Volt már olyan pasim, aki megmondta, mit ne hordjak, mert neki nem tetszik (pl. egyberuhákat munkahelyre, mert szerinte az öreges:D), de én rövid úton meguntam a banánt...


28N


2014. szept. 16. 19:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező: "A ti sem hordjátok" kérdés azt sugallja, hogy a "mi sem" választ várja a kérdés feltevője.

De látom, neked ez már magas :D Bár azt jól érzékelted, a "sem"-el van a probléma, csak nem úgy, ahogyan te gondolod...

(5-ös voltam)

2014. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Elvileg azért is választott engem a Párom, mert olyan vagyok, amilyen. Néha adnak ismerősök ruhákat, amikhez már nincs kedvük, de általában ugyanaz tetszik és ugyanaz nem tetszik neki se, mint nekem sem. Nagyon-nagyon ritka az olyan ruha, ami nekem tetszik, neki nem. Most nem is rémlik ilyesmi. De az hiszem, attól még nem tiltaná meg...
2014. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Alig jártunk együtt a férjemmel, amikor egyszer közölte, hogy neki nem tetszik, ha valaki sminkeli magát (by apósom). Mondtam, hogy van két alternatívája. Megszokta. Sőt, tetszik is neki. 18 éve.
2014. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt olyan, hogy a kedvesem beleszólt volna ilyesmikbe, de néztem is volna csodálkozó szemekkel. Nyilván úgy öltözöm, ahogy nekem tetszik. Ja, de, egyszer megjegyezte, hogy neki nem tetszik a kockás ing. Nekem igen, úgyhogy erről ennyit, tényleg csak megjegyezte, nem várt el tőlem semmit. Én a lyukas pólót és a ronda, de kényelmes nadrágjait nem csípem, de egyikünk sem a választékos öltözködése miatt van a másikkal. Egyszerűen nem problémaforrás a dolog.

A sminkbe se szólunk bele. Én nem sminkelek, ő néha igen (mindössze cosplay, de ennek kapcsán voltak már cifrább dolgai is a sminkelésnél és igen színes hajnál :) miért ne?).

2014. szept. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Hát elég fura. Elég önálló gondolkodásúnak tartom magam, szóval biztos, hogy rosszul érintene ha megakarná mondani bárki is nekem azt, hogy most milyen színűre lakkozzam a körmöm... Ilyen férfi mellett biztos nem lehetnék boldog.

Ráadásul ez a duma hogy "rossz lányok viselnek színes körömlakkot" csak duplán rátesz a lapáttal.

Barátnődet sem igazán értem, hogy miért hagyja ennyire uralni az életét a párja által. Nem hiszem hogy tartós és boldog házasságuk lesz. Meg ha ilyenekbe beleszól, mivel kapcsolatban szólja meg még a feleségét? Szóval ez fura, és előbb utóbb kiborul a bili.

2014. szept. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
78%

Volt olyan párom, aki előírta, hogy mit ne hordjak, ne fessem magam, télen kötelező volt a sapka, ha ellent mondtam, óriási veszekedés volt belőle. Rövid úton otthagytam (nem csak ezért).

Viszont nem mondanám, hogy elítélem, ha valaki beleszól a másik öltözködésébe. Ha normálisan teszi. Pl az én férjem, mikor megismerkedtünk, két mérettel nagyobb ruhákat hordott, kedvence volt a kigombolt hawaii mintás selyem ing és a western csizma, mert azt hitte, döglesztő. Egy pár év alatt lassan lecseréltük a ruhatárát, rájött, hogy tényleg előnytelen ruhákat hordott. Na, most tényleg jó pasi.


Ha a férjem azt mondja egy ruhadarabra, hogy ne hordjam, az azért van, mert tényleg nem áll jól, nem azért, mert neki nem tetszik.

2014. szept. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

A férjem szerencsére bírja, ahogy öltözöm, ahogy sminkelek meg ahogy a hajamat hordom, úgyhogy nincs ilyen gondom. De ha arról lenne szó, hogy nem tetszik neki egy ruhadarabom, max akkor hordanám, ha nem vele vagyok, hanem pl. a barátnőimmel megyek szórakozni, vagy ilyesmi, ezt nem gondolom nagy áldozatnak.


Volt viszont egy exem, aki szerette volna, ha csajosabban öltözök (farmeres, tornacipős típus vagyok). Amellett, hogy ezt mondogatta, alkalmanként vásárolt nekem cukimuki virágmintás cuccokat, amiktől hányni tudtam volna, aztán folyamatosan számonkérte, hogy miért nem hordom őket. Akkor megmondtam neki, hogy ha nem tetszik a stílusom, keressen olyat, akié igen, mert én nem fogok "jelmezben" járni miatta. Utána abbahagyta a cseszegetést.

N26

2014. szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Fú, nekem volt egy kapcsolatom, ahol a srác folyton azzal jött, hogy vágassam le a hajam meg fessem szőkére... megkérdeztem, hogy most engem szeret vagy egy álomképet?... Hálistennek már csak ex...
2014. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
én nem hordom azt ami nem tetszik neki. és nem azért mert "nem engedi", vagy nem vagyunk elég "felvilágosultak", hanem egyszerűen azért, mert szeretek neki tetszeni. nem kell ezt túlgondolni.
2014. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Amikor együtt megyünk pl. bálba vagy koncertre, olyankor kikérem a véleményét, de legtöbbször annyit szokott mondani, hogy nagyon csinos vagyok. Amikor egyedül megyek a barátnőimmel valahova vagy dolgozni, olyankor eszembe sem jut ezen gondolkozni. Egyébként is nagyon szereti a stílusomat, nem szólna bele ilyesmibe. Ő sem kedveli a körömlakkot, de nem szól érte, miért is tenné?! Egyetlen egyszer, amikor ruhát mentünk nézni egy bálra, akkor jegyezte meg egy mini ruhára, hogy ez nem illik egy férjes asszonyhoz. Nah, azon nevetnem kellett. :D
2014. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!