Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tulreagalom es nincs igazam ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulreagalom es nincs igazam ugye?

Figyelt kérdés
Szoval a ferjem kikuldetesben van nemetbe fel evig...ket-harom hetente 1-2 napra johet haza.en itthon maradtam a babankkal, aki most fel eves. Sokszor hivjak a ferjemeket focizni,tekezni,meccsekre a nemet kollegak es szoltam neki,hogy nem tetszik,hogy heti harom alkalommal elmegy es este 10 kor er haza.Raadasul a ceg ezeket nem fizeti nekik,pedig azt mondja,hogy ezek leszervezett programok. Ertem,hogy nem akar kimradni a tarsasagbol,megis szoltam neki miatta,most nem ment el en meg rosszul erzem magam.tulzasba vittem ugye? Most ugy erzem talan nem voltigazam es hynom kene hadd menjen...?

2014. szept. 28. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
A helyében én is felfedezném a környéket! :) beszéljetek meg előre, mikor hívjátok egymást, kössetek kompromisszumokat!
2014. szept. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

En nem ertem a problemadat. Ugy sem lehet veletek, mert kulfoldon van, akkor meg mi a fenenek uljon otthon????

Mia az hogy "nemetbe"?

2014. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

9-est nem értem. Miért esik rosszul a férjnek, ha elmész a barátnőiddel, meg vacsorázni? Mit kell körbezsarolni egymást? Egymás nélkül levegőt sem lehet venni?

Hogy kint eljár esténként programokra a férjed "nemetbe", azzal se értem, mi a baj.

Láttam már pár ilyet, hogy a feleségnek megszűnik az élete, se barátja se senkije, otthon "szenved" látványosan a gyerekkel, utálja a férjet, amiért az időnként iszik egy sört a haverokkal, de őt nem lehet rávenni, hogy kimozduljon, mindenért a férjet hibáztatja.

A férjed dolgozik, örülj neki, hogy csak fél évig, és hadd ne kelljen már azt mondania a kollégáknak, hogy "nem megyek veletek, mert otthon ül a feleségem Magyarországon". Vagy magyarba.

2014. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%

Légy őszinte magadhoz: most az zavar, h kevesebbet skypoltok, vagy az, h jól érzi magát?


Legyél óvatos, figyelj arra, h ne menj át sárkányba :( Olyan ritka az, mikor az embernek van szabadideje a munkán kívül, és nem csak ágyba beesni és aludni van ideje, ráadásul jó a társaság, szórakoznak, jól érzi magát. Hadd érezze jól magát. És ha tényleg csak heti 3 alkalom, az sztem egyáltalán nem sok, mi mást csinálna? Hazamenne és kuksolna skype előtt, h mikor érsz rá fellépni, tökre befordulna fél év alatt, gondolj bele zéró szociális élet egy idegen országban...


30N (korábban én is hajlamos voltam a sárkányosodásra, úgy érzem fejlődőképes vagyok, legyél Te is az. :)

2014. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
9-es vagyok.Soha nem jártunk egymás nélkül sehová,viszont együtt nagyon sokat eljárunk.Nálunk ez a rendszer alakult ki,egyikünk sem tolerálja jól,ha a másik nélküle szórakozik.Nem körbe zsarolás volt,hanem mondtam neki,hogy valószínű ez a normális,hisz mások is általában így csinálják,hogy Ő is mehet nélkülem és én is mehetek nélküle.Neki nem tetszett ez a rendszer,és nekem sem tetszik,de biztosan megszoktam volna,ha ez kell a kiegyensúlyozott kapcsolathoz.Nálunk úgy látszik nem ez kell.
2014. szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A kérdés attól függ, hogy korábban hogy működött nálatok az ilyesmi. Tehát hogy egymás nélkül eljártatok-e vagy csak együtt. Számomra azért lenne elképzelhetetlen ez a felállás, mert mi a férjemmel egymás nélkül nem szórakozunk semmilyen formában, csak együtt. Minden héten van valami, mindketten szeretünk pezsegni, de egymás nélkül nem. Így alakult a kezdetektől. Mondjuk egymás nélkül külföldre se mennénk... pláne ha baba miatt én nem dolgozok, simán mentem volna vele. Szerintem a fél év nem a világ, ha eddig is mentetek egymás nélkül mindenhova akkor ezt most is tolerálni kell neki, ha pedig csak együtt mentetek, akkor neki ki kellene bírnia ezt a fél évet csak munkával.
2014. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hmm,igen,azt hiszem hajlamos vagyok a sarkanyosodasra:-) varosban eltem ,aztan osszejottunk a ferjemmel es most faluban vagyunk kb 50 kilometerre az en varosomtol.4 eve lakok itt ,mire lett volna baratom a munkahelyen , atkerultem masik muszakba,hogy a ferjem muszakjaval parrhuzamosan legyen az enyem is.Mire ott lettek volna barataim,terhes lettem,itthon vagyok regota,nem tudok ezekkel az ismerosokkel talalkozni mert en is es ok is nagyvaros melletti faluban lakunk,mindenki mashol,sok a melojuk is,alando tulora,nekem meg ott a baba...ferjem viszi a kocsit meloba,ne, nagyon tudunk mozdulni. Ferjem viszont neha itt is kimegy focizni,barataihoz,de ritkan.Igen,kicsit zavart mar,hogy en meg itthoon vagyok ,latvanyosan szenvedek:-) ahogy egy elozo valaszolo leirta.kimenni nem tudunk,most is beteg a kislanyom,akarmi van,itthon kap ellatast is. Meg hat panzioban vannak,en nem tudok kimenni napi 16000 ft-ot fizetni csak a szallasert. :-\ szerinem mondom neki,hogy menjen csak..
2014. szept. 29. 12:00
 18/18 anonim ***** válasza:

Tipikus magyar mentalitás: dögöljön meg a másik tehene is. Neked itthon nincs társaságod, érezze ő is ott magányosan magát.

Vigyázz, mert ilyenekkel nagyon alá lehet ásni a házasságot! Koncentrálj arra, hogy neked legyen társaságod, ne arra, hogy neki ne legyen ott kint!

2014. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!