Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan esik iszonyat rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik iszonyat rosszul, hogy semmit nem kaptam szülinapomra?

Figyelt kérdés
En sose felejtettem el a szulinapjat, nevnapjat,evfordulót. Soha! Nekem ezek fontos napok. Ma reggel a férjemmel felkeltunk, bevallom naivan azt hittem kapok egy kavet vagy reggit az agyba, ahogy o az elmult 4 evben mindig kapta.(meg elotte amig csak jartunk). Erre semmi. Felkeltunk,fozott egy kavet, megkert h csinaljak neki szendvicset reggelire. Aztan elment dolgozni. Az ajtobol meg visszafordult es megkert csinaljak mar vadast vacsira mert annyira kivanja napok ota...raadasul mindig sokkal kesobb er haza mjnt en joforman mar alszom addigra, tehat tuti nem keszul semmivel. Tudok hogy be van havazva,tendert irnak stb. De akkor is...:(
2014. okt. 10. 14:32
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
73%

És mi van, ha elfelejtette? Semmi. Ha eszébe jut, vagy eszébe juttatod, majd bepótolja a felköszöntést.


Múlt hónapban összefutottam egy régi ismerősömmel egy bevásárló központban. Velem volt a feleségem és a másfél éves kislányom is, akinek viszonylag ritka keresztneve van. Az ismerősöm kérdezte tőlem, hogy mikor van a gyerek névnapja és hirtelen nem tudtam megmondani, a feleségem bezzeg rögtön rávágta.

Ettől még nem szeretem kevésbé a gyereket, csak mert nem tudom észben tartani az egyik ünnepnapját...


Ne aggódj. Juttasd eszébe, ha elfelejtette. De az is lehet, hogy hétvégére tolja az ünneplést.

2014. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
20%

Elfelejti, hát istenkém, mi van abban?


Te mondtad, hogy el van havazva, szerintem örül, hogy él, meg lyuk van a sggén és szelel.


Nyavalygás helyett csinálj vacsit, aztán várj. Ha meg tényleg kiment a fejéből, akkor sincsen gáz, finoman - nem hárpiaként - közöld vele, mi a szitu.


Nekem a másfél-év fordulónk ment ki totálra. Barátom csinált kajcsit (ráksali, segítettem), bontott sört, és boldogot. Én meg csak lestem, hogy mi??? És utána esett le, hogy mi van.

De a névnapját is elfelejtettem, másnap jutott eszembe.


Tudod, értelmes ember nem akad ezen fenn, főleg, ha a másiknak millió egy dolga van.

2014. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Vagy lehet,azt sem tudja milyen nap van...hol áll a feje.

Az igazat megvallva én a sajátommal nem törődök. Ha jövő héten lenne,már hétfőn nem tudnám. Vagy azt hinném még egy hét..

Nem szándékosan csak egyszerűen már nem olyan nagy dolog,mint gyerekfejjel.

2014. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Máskor szokott emlékezni rá? Mert ha igen, akkor azért estig még bőven reménykedhetsz :-).

Isten éltessen!

2014. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Latom total maskepp mukodok mint Ti kedves valaszolok. Nekem igenis nagyon rosszul esik hogy elfelejtette. Nem puffogok,duzzogok egyaltalan. Szerintem teljesen alap dolog, hogy ha reggel felkelek felkoszontom elkeszitem a kavejat, reggelit stb, hiaba csak este van idom meglepni egy vacsoraval,beszelgetssel stb.
2014. okt. 10. 15:36
 16/36 A kérdező kommentje:
Tehat akkor rn vagyok ertelmes ember, mert a ferjemnek millio dolga van?? Ugy tunik nekem fontos annyira egy kapcsolat mi osege hogy igenis lassitson le egy egy alkalommal es masik es foglalkozzunk egymassal.
2014. okt. 10. 15:38
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi 8 éve vagyunk együtt, ebből 4-et összejártunk. Ekkor még köszöntött szülinapomon, névnapomon, karácsonyi ajándék is volt. 4 éve együtt élünk, és együtt szoktunk elmenni ajándékot venni a szülinapomra :P Jó mi? :D De én csak röhögök ezen. A legtöbb férfi azt sem tudja hanyadikán van elseje..... Csináld azt hogy veszel magadnak ajándékot (valami szépet) meg egy üveg bort. Haza ér, leül kajálni, Te pedig kinyitod a bort, és előhozod a tárgyat amit vettél magadnak, és mondod neki hogy "drágám" tetszik a szülinapi ajándékom amit vettem magamnak? Szerintem innentől kezdve megjegyzi a szülinapod. Ha más nem, akkor elviteted magad ajándékot venni. :D Ne vedd ezt annyira komolyan. Lehet azt sem tudja milyen nap van. :)
2014. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Nálunk én vagyok az, aki mindig mindenki névnapjára, szülinapjára, évfordulóra emlékszik, illetve a saját fontos dátumainkról (első találkozás, első csók, lánykérés :)) előre szólok a férjemnek. (Nem ajándékozunk, csak megemlítem neki mindig, hogy ma X éve történt. :) Erre idén nyáron a férjem névnapja vmikor a nap végén jutott eszembe, pedig még előző nap is beszéltünk róla. Én is mindig rögtön reggel köszöntök fel mindenkit, és a saját férjemét elfelejtettem. Ráadásul az esküvőnk óta ez volt az első alkalom, hogy immár a feleségeként köszönthettem volna fel. Tökre szégyelltem magam, de hála az égnek csak mosolygott rajta, bár bevallotta, hogy reggel kicsit furcsállotta, hogy nem köszöntöttem fel. Sztem ne tulajdoníts neki jelentőséget, főleg, ha stresszes időszaka van a munkájában, érthető, nem azt jelenti, hogy nem szeret már. Én este megemlíteném neki, sztem simán kiment a fejéből, és baromira szégyellni fogja magát. :)
2014. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Ebből nem lehet következtetés levonni hogy mennyire szeret vagy milyen a kapcsolatotok minősége! Nem akarom megbántani a férfiakat, de szokásuk a dátumokat elfelejteni. Megjegyzem nekem is rosszul esne, de nem csinálnék belőle ügyet. A születésnapomat még csak csak tudja a férjem, de legutóbb a házassági évfordulónk ment ki a fejéből, előtte a névnapom. Én megelégedtem azzal hogy egy dátumot legalább tud. A te férjed attól még szerethet nagyon, mert ez kiment a fejéből. És mint írtad is a munkahelyén is hajtás van. Nekünk nőknek ez fontos, ezért tudjuk minden szerettünk születésdátumát fejből, a férfiak viszont másként vannak kódolva. Ne csüggedj és boldog születésnapot azért! ;)
2014. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Ha valamit tervezek akkor én sem nyekegek oda semmit, akkor köszöntöm el, amikor ajandkozom, általaban este.. Addig nem.. Majd holnap eshet rosszul, ma még ma van..
2014. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!