Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyetértesz azzal, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértesz azzal, hogy ha egy házaspár nem akar gyermeket, akkor mindkét fél feladata a fogamzásgátlás 1 ember helyett?

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 17:25
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező (#6) "Hány ilyen topic van, hogy gyógyszerszedés mellett esett teherbe, és a férj megharagudott?" - miért, és olyan nincs, ahol ugyanez gumióvszer mellett következett be??? És akkor, ha a férfi használt óvszert, akkor talán nem dönthet a nő egy személyben?
2014. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
77%
Nem ertek ezzel igy egyet. Kozosen megbeszeljuk mivel vedekezzunk azt is hogy mi lenne ha terhes lennek. Ez teljes mertekben a ket fel dontese.
2014. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
82%

Én nem értek egyet, de ezt mindenki a párjával beszélje meg, ha nekik így jó, akkor csinálják így.

Én ugyan nem vennék többet tablettát, ha a barátom előállna azzal, hogy akkor most ő gumit is húzna, mert akkor fölöslegesnek tartanám a tablettát, elég 1 megbízható, jól alkalmazott fogamzásgátlás. Azért kezdtem el tablettát szedni, hogy ne keljen gumit húznia, mert azt egyikünk se szereti.

Persze azt is jó megbeszélni egy kapcsolatban, hogy mi történne, ha becsúszna egy baba, mi ezt is átbeszéltük.

2014. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Felelősségteljesen így lehet csak elkerülni a nem kívánt gyermekáldást, ha mindkét fél védekezik.


Az abortusz ugye nem fogamzásgátlás, és egészséges értékrendű emberek elutasítják.

2014. okt. 29. 19:11
 15/40 anonim ***** válasza:
22%
Természetesen igen.
2014. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező (#14) és ahhoz a lehetőséghez mit szólsz, ha egy pár, akinek mindkét tagja rühelli például az általad agyonreklámozott eszközt, nem szúrja el a szexuális életét, hanem inkább vállalja az általuk választott módszer kockázatát, és azt, hogy esetleg Te nem fogod "egészséges értékrendűnek" tartani?

Ezért mondtam azt, hogy a probléma kulcsa nem az, amit reklámozol - az ugyanis esélyeket csökkent, de önmagában nem garantál semmit - hanem a jó párválasztás, a hasonló értékrendű pár.

2014. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

16: aki vállalja a rizikót, hogy esetleg baba lesz belőle, és megtartja, az teljesen rendben van. Elvetetni saját kényelemből számomra a rideg gyilkossággal egyenlő.


De a téma arról szól, hogy ha a házaspár mindkét tagja egyetért abban, hogy nem akarnak babát, akkor az a tisztességes, hogy mindketten védekeznek, nem csak az egyikük. Ezt a kérdést bocsájtottam a ringbe.

2014. okt. 29. 20:19
 18/40 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező (#17) igen, pont erre mondtam NEM-et. Tudod, még mindig jobb, ha valaki ringen kívülről tartja az embert adott ritka esetben "rideg gyilkosnak", mint az elszúrt szexuális élet, elszúrt házasság...

Tehát azt mondom, hogy ez az adott pár magánügye. Az is, ha mindketten, az is, ha csak az egyikük, az is, milyen hatékony módszerrel vagy módszerekkel. És ebben harmadik félnek nincs lap osztva.

2014. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
77%

És szerinted kit érdekel, hogy mi a véleményed az abortuszról?


A válaszaidat megkaptad, 15-ből 2 ember értett veled egyet kb. Menj aludni, holnap iskola!

2014. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Mi óvszerrel védekezünk 10+ éve ,én például semmilyen hormontartalmú fog.gátlót (gyógyszer,spirál stb) nem szedhetek .

És mivel,én egyéb módszerekben abszolút nem bízok (pharmatex ,naptár,megszakítás stb) ,ezért marad a gumi .


A tabletta és a gumi is tökéletes magában,feltéve ha betartják a használati utasítást . Aki rosszul húzza fel és kiszakad,vagy aki elfelejti beszedni az összes tablettát ,az ne csodálkozzon ha jön a gyerek.

2014. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!