Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyetértesz azzal, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértesz azzal, hogy ha egy házaspár nem akar gyermeket, akkor mindkét fél feladata a fogamzásgátlás 1 ember helyett?

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 17:25
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
4%
Igen,maximálisan.
2014. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
29%

Mivel egyik fogamzásgátló megoldás sem 100%-os, ezért nyilván nagyobb a biztonság kettő mellett...

Bár, ha nagyon nem akarnak gyereket akkor mindketten sterilizáltathatják magukat, az két 100%-os módszer kombinációja....

Ám, ha nem akarnak gyereket, miért házasodnak össze???? :O

2014. okt. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
71%
Mi sem akarunk gyereket,ennek ellenèrek soha nem szedtem gyógyszert,és nem is védekeztem.Régebben mindig volt nálam óvszer,ha talàlkoztam az aktuális baràtommal,mióta együttélek a férjemmel,àltalàban együtt szerezzük be.
2014. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó előtti, remélem ezt nem gondoltad komolyan.


Miért házasodik össze 2 ember, ha nem akarnak gyereket?


1. pl mert szeretheti 2 ember egymást gyerek nélkül is.


2. Gyereket nem kötelező vállalni. Aki nem teheti meg valamilyen okból, az nem vállal. (nekünk sem lesz, mégis házasok vagyunk.) Ha korábban tudtuk volna, hogy végül nem vállalunk gyereket, akkor is összeházasodtunk volna.


3. Szerencsére nem törvény, hogy csak azok házasodhatnak akinek gyereke lesz/van:) még az kéne, hogy ezt is szabályozzák....


4. Nem mindenkinek felel meg a barát/barátnő kapcsolat.


Neked mi ezzel a problémád? Komolyan érdekel!

2014. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
95%
Na de azért egy pasi ne várja el már egy nőtől, hogy óvszerhasználat mellett még hormonokkal tömje magát. Teljesen értelmetlen. Most azért, hogy ha egyszer kétszer kiszakad a gumi ne kelljen bevenni az esemény utánit? Hát inkább évente egy két erős tabletta, mint minden nap egy gyenge. Ráadásul feleslegesen.
2014. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%

22 24-nek.

Én nem beszéltem semmi kötelezőről, meg előírásról.... szóval azt a szálat hagynám is.

A házasság, ahogy én látom egy család megalapítása, két ember szerelméhez nem tesz hozzá semmit, viszont a gyerekeknek jó, és természetes keret.

Tehát, ha eldöntetik, hogy gyerek pedig nem lesz, akkor minek a keret? - erre gondolok.

Meg arra is, hogy hét évi házasság után még én is esküdöztem, hogy gyerekünk aztán nem lesz....


(Most van négy, és semmi se jobb ennél a világon.De az meg egy más kérdés.)

2014. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
75%

Mert szerinted gyerek nélkül 2 ember akik szeretik egymást és házasok, nem család? Mert ugyanúgy egy külön család, csak épp nincs gyerekük. Nehogy már ez a dolog a gyerek függvénye legyen. Elég nevetséges lenne.


Én amúgy nem esküdöztem hogy nem lesz gyerekünk. Nem én mondom ezt hidd el, hanem az orvos...


Az még a jobbik eset, és légy érte hálás, hogy először azt mondod nem nem lesz gyerek, aztán meggondoljátok magatokat és össze is jön. Sajna ez nem mindenkinél így megy.

2014. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
78%

Hát én ettől mindig meglepődöm.

Tényleg vannak olyan emberek, akik házasok, együttélnek, és közben közlik egymással az ágyban, hogy nem hiszem el neked, hogy tényleg szeded a tablettát, tényleg van spirálod, én azért, ami biztos, biztos, felhúzom a gumit.

A franc élne ilyen pasival.

2014. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
81%

22-es,


szerinted az együttélés célja és értelme csakis a gyerek lehet?

Mi például azért házasodtunk össze, mert együtt kívántunk élni gyerekkel vagy gyerek nélkül.

A gyerek nem volt feltétel. Nehéz elképzelni?

2014. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
28: ez nem arról szól, hogy "biztosan szeded a tablettát". Hanem az, hogy ha ÉN nem akarok gyermeket, akkor ÉN is kiveszem a részem a védekezésből, nem csak a páromtól várom el. Normális emberek között ez így működik helyesen.
2014. okt. 30. 17:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!