Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a szégyenérzeten?

Figyelt kérdés
A férjemmel az utóbbi időben nagyon jól alakultak a szexuális dolgaink. Olyan vágyakat is elmondtam neki, amit eddig soha. Elindult valami sokkal jobb, amire évek óta várok és élveztem. DE. Ennek az örömnek a hatására (is) előjött belőlem olyan erősen a szexuális vágy, hogy nap közben sem bírtam ezt titkolni. A másfél éves kisgyerekünkkel játszottunk délután, miközben erős utalásokat tettem, hogy nagyon kívánom a férjem, a szexet. Fura pózokban tornázgattam, táncoltam stb. Este már nagyon be voltam őrülve. A gyerek közöttünk alszik el, de később átvisszük a saját szobájába. Amikor már félig aludt a baba (ő nem látott, nekem háttal feküdt) a melleimmel elkezdtem játszani, a felsőm már levettem. A férjem keze a baba combján volt, így jobban elalszik. Hátulról (a gyereknek) hozzáértem a férjem kezéhez a mellemmel), amikor rosszallóan rám szólt: a csöcsöd a gyerekhez nyomod? Nagyon elszégyelltem magam az egész délután miatt is és elment a kedvem mindentől. Másnap a férjem mondta, hogy tetszik a dolog, a testem, szívesen játszik is vele, ha a gyerek elaludt a szobájában, de neki nem fér bele, hogy a gyerek előtt ilyet csináljak. Azóta eltelt már két hét, közeledni is próbált (mintha mi sem történt volna), de egyszerűen nem megy semmi, hárítok. Annyira erős bennem a szégyen, mindig az jut eszembe, fürödni sincs kedvem, mert a testről is csak "az" jut az eszembe. A női és az anyai énem is totál szégyenben van. Nem tudom a megoldást. Az idő nem segített.

2014. nov. 13. 21:41
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem mindenkinek elfogadhatatlan, ahogyan cselekedtem, köszönöm, talán így könyebben alszom már egy kicsit. Egyébként a gyerek nem látott semmit, a tornát is úgy csináltam, hogy a másik szobából csak a férjem látta a nyitott ajtón keresztül. Arra azért figyeltem. Bocsánatot is kértem és mondtam ezt a szégyenérzetet neki, arra mondta a fentieket, hogy tetszik neki stb...csak nem a gyerek közelében. Szóval az zavar, hogy nem tudok túl lenni rajta, elveszítettem az energiát, a tüzet. Pedig én csak akkor élek igazán, ha ez jelen van. Vajon meddig tart ez? És mi lesz velünk, ha nem múlik el? Ha nem tudjuk ott folytatni, ahogy abbahagytuk? Remélem elmúlik. Nagyon bízom benne, mert akkor ő fordul be és el tőlem és vége az egész örömteli szexnek. Nem akarom ezt. Nem vagyok állat, de az önkontrolltól hülyét kapok, ha elkap a vágy. Hát nehéz dolgok kavarognak az agyamban. Örülök, hogy írtatok.
2014. nov. 13. 22:27
 12/46 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az ilyen " nem vagyunk állatok " válaszokat ne vegyél igyelembe hiszen ahogy írtad neked háttal feküdt és már félig aludt. Hol itt a probléma? Egy kis játszadozás még nem a világ, nem szexeltetek a baba előtt!

A férjedet nem akarom megbántani, de a kérdéseid és válaszaid alapján egy odaadó, érzéki sőt inkább érzelmes, nagyon is érzelmes nő lehetsz. Egy ilyen nőt azért mert kényezttni akar nem lenne szabad így megsérteni úgy, hogy a gyerek ebből semmit nem látott. Elég lett volna egy óvatos psszt egy mosollyal, vagy egy kis suttogás, hogy vigyük át a gyereket dárágám.

A férjed is ugyanannyira bunkó mint itt egy pár a dolgot túl reagáló személy.

Az érzéseid azért ilyen erősek mert gondolom nem ezt vártad volna, nem számítottál erre a férjedtől akit kétségtelenül szeretsz ha ennyire beindulsz rá. Vigasztaljon, hogy az ő részéről ez valószínűleg egy megbánt elszólás lehetett és nyugodj meg, nincs semmi ami miatt szégyenkezned kéne, semmi rosszat nem csináltál.. sőt.

2014. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
66%
Mintha a gyerek nem fogott volna még cicit! :D
2014. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
37%
A baba üvölt pár estét, aztán megszokja, hogy már nem aludhat el közöttetek sem, nem is részletezem, hogy ez miért is helytelen módszer, mármint, hogy erre rászoktattátok, mert egyrészt ezt most a saját károdon tanultad meg, másrészt meg szerintem ezt magatoktól is tudjátok, hogy a gyereknek nincs helye a szülői ágyban, és pont. Egyébként nem tudom, hogy hogyan jutott egyáltalán eszedbe, hogy konkrétan elkezd magad izgatni a gyerekedtől pár centire, engem nem a férjem megjegyzése szégyenítene meg, hanem ez hogy ennyire képtelen vagyok uralkodni magamon. Én láttam a szüleimet szeretkezni, amikor kicsi voltam, hát elhiheted, hogy akkor nagyon szíven ütött. Ezt akarod a gyerekednek? Gondolkozzál már el egy kicsit, és igen, lehet be vagy indulva, meg minden, de mindennek helye van. És a szexnek rohadtul nem a gyerek mellett van a helye, még ha a férjed erre kissé alpári módon is világított rá.
2014. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
89%
hmm én megértem, mert egyszer az egyik barátom engem is megalázott valamivel, amitől teljesen kibuktam, hogy szinte magamtól is undorodtam, vagy nem is tudom, hogy magyarázzam. az a szitu valahogy nagyon bennem maradt.
2014. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Az én gyerekem nem fog üvölteni pár estét, aztán megszokja és kész. Egyrészt én ismerem a saját gyerekem és tudom, hogy mi a jó neki, azt is tudom, hogy nem fog elaludni az üvöltésben, ráadásul nem is hagynám órákig üvölteni. Na én meg azt nem részletezem, hogy miért kezdtem el magam izgatni a gyerektől pár centire, mert te nem értenéd meg. Mindenben más a látásmódunk, de köszi a választ. Eszemben sincs a gyerek előtt szexelni, ilyenről nem is tettem említést és eszembe sem jutna. Mindennek megvan a helye, ez igaz. A gyereknek a saját ágyában, a szexuális dolgoknak a hálószobában leegyszerűsítve. Csak az élet nem fekete-fehér. Adódhatnak bakik és átmeneti dolgok, amin nehéz túl lenni és korrigálni, de igyekszem.
2014. nov. 13. 23:25
 17/46 A kérdező kommentje:
12-es átlátta a lényeget. Köszönöm. Persze mások is írtak jót. Na megyek aludni. Jó volt itt kicsit. :)
2014. nov. 13. 23:34
 18/46 anonim ***** válasza:
54%

Megfogalmazódik bennem a kérdés:

ha a férjed is benne van a dologban, akkor mégis a gyerek előtt lett volna a menet?

már ne is haragudj, de nem értem miért kell a gyerek mellett félmeztelenre vetkőzve magad simogatni, ha háttal van ha nem...és ha épp megfordul?

Jogos volt a férjed reakciója, ezt fogadd el.

2014. nov. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
18%
KAMU
2014. nov. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
41%

" A másfél éves kisgyerekünkkel játszottunk délután, miközben erős utalásokat tettem, hogy nagyon kívánom a férjem, a szexet. Fura pózokban tornázgattam, táncoltam stb. "

Hát ne haragudj, de nekem ez kissé erős. A gyerek előtt, játék közben fura pózok? Hm...nem állatok vagyunk, tudjuk már, hogy mikor mit lehet. Meg hát eszembe sem jutna magammal játszani, ha a gyerek is ott fekszik az ágyban. Van önuralom is.

2014. nov. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!