Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a szégyenérzeten?

Figyelt kérdés
A férjemmel az utóbbi időben nagyon jól alakultak a szexuális dolgaink. Olyan vágyakat is elmondtam neki, amit eddig soha. Elindult valami sokkal jobb, amire évek óta várok és élveztem. DE. Ennek az örömnek a hatására (is) előjött belőlem olyan erősen a szexuális vágy, hogy nap közben sem bírtam ezt titkolni. A másfél éves kisgyerekünkkel játszottunk délután, miközben erős utalásokat tettem, hogy nagyon kívánom a férjem, a szexet. Fura pózokban tornázgattam, táncoltam stb. Este már nagyon be voltam őrülve. A gyerek közöttünk alszik el, de később átvisszük a saját szobájába. Amikor már félig aludt a baba (ő nem látott, nekem háttal feküdt) a melleimmel elkezdtem játszani, a felsőm már levettem. A férjem keze a baba combján volt, így jobban elalszik. Hátulról (a gyereknek) hozzáértem a férjem kezéhez a mellemmel), amikor rosszallóan rám szólt: a csöcsöd a gyerekhez nyomod? Nagyon elszégyelltem magam az egész délután miatt is és elment a kedvem mindentől. Másnap a férjem mondta, hogy tetszik a dolog, a testem, szívesen játszik is vele, ha a gyerek elaludt a szobájában, de neki nem fér bele, hogy a gyerek előtt ilyet csináljak. Azóta eltelt már két hét, közeledni is próbált (mintha mi sem történt volna), de egyszerűen nem megy semmi, hárítok. Annyira erős bennem a szégyen, mindig az jut eszembe, fürödni sincs kedvem, mert a testről is csak "az" jut az eszembe. A női és az anyai énem is totál szégyenben van. Nem tudom a megoldást. Az idő nem segített.

2014. nov. 13. 21:41
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök! Mert nagyon megértettem, amit írtál.

37-es válaszoló

2014. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
35-ös: Neked még annyit szeretnék elmondani, hogy nagy tévedésben vagy, ha a szégyenérzetet összekevered a bűntudattal. Tudod volt rá példa az életemben nem egyszer, hogy iszonyú szégyent éreztem, holott semmiféle bűntudatom nem volt. Szóval ez a szégyenérzet, ami rajtam volt, az túlmutat a bűntudaton, igaz benne van az is. Ha rajtad múlna (és a hasonlóan szigorú ítélkezőkön), miszerint szégyelljem magam stb... 10 év múlva már régen széthullott volna (nem valami magyaros igeidő, de nem tudom most jobban megfogalmazni) a családom.
2014. nov. 15. 12:18
 43/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 15. 12:27
 44/46 A kérdező kommentje:
A sok szégyenmentes szexszel teli évet is köszi! Remélem így lesz! :)
2014. nov. 15. 12:38
 45/46 anonim ***** válasza:

A jó házasság titka, ha sokat szexelsz!

(...de csak ha már otthon van a férjed is!)

2014. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Igy van utolso, csak ne legyen a kozelben (szobaban) a gyereked.. :-)
2014. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!