Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a szégyenérzeten?

Figyelt kérdés
A férjemmel az utóbbi időben nagyon jól alakultak a szexuális dolgaink. Olyan vágyakat is elmondtam neki, amit eddig soha. Elindult valami sokkal jobb, amire évek óta várok és élveztem. DE. Ennek az örömnek a hatására (is) előjött belőlem olyan erősen a szexuális vágy, hogy nap közben sem bírtam ezt titkolni. A másfél éves kisgyerekünkkel játszottunk délután, miközben erős utalásokat tettem, hogy nagyon kívánom a férjem, a szexet. Fura pózokban tornázgattam, táncoltam stb. Este már nagyon be voltam őrülve. A gyerek közöttünk alszik el, de később átvisszük a saját szobájába. Amikor már félig aludt a baba (ő nem látott, nekem háttal feküdt) a melleimmel elkezdtem játszani, a felsőm már levettem. A férjem keze a baba combján volt, így jobban elalszik. Hátulról (a gyereknek) hozzáértem a férjem kezéhez a mellemmel), amikor rosszallóan rám szólt: a csöcsöd a gyerekhez nyomod? Nagyon elszégyelltem magam az egész délután miatt is és elment a kedvem mindentől. Másnap a férjem mondta, hogy tetszik a dolog, a testem, szívesen játszik is vele, ha a gyerek elaludt a szobájában, de neki nem fér bele, hogy a gyerek előtt ilyet csináljak. Azóta eltelt már két hét, közeledni is próbált (mintha mi sem történt volna), de egyszerűen nem megy semmi, hárítok. Annyira erős bennem a szégyen, mindig az jut eszembe, fürödni sincs kedvem, mert a testről is csak "az" jut az eszembe. A női és az anyai énem is totál szégyenben van. Nem tudom a megoldást. Az idő nem segített.

2014. nov. 13. 21:41
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
26%

"Nem tudom irányítani a vágyaimat. Sem visszatartani, sem erőltetni."


meg kéne próbálni, elvégre felnőtt ember vagy...vagy ha a bevásárlás közepén leszel nedves, akkor ott fog megqrni a férjed???

2014. nov. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
18-as: Ha a férjem is benne lett volna, akkor sem lett volna menet. Ez nem erről szólt, hanem a vágyról. Átraktuk volna a gyereket és akkor kezdődött volna a "menet", ahogy te fogalmazol. Ha a gyerek hátrafordul, ott a takaró. Csak akkor láthatott a férjem, amikor a gyerek nem. Erre KÜLÖN ügyeltem. Egyébként meg, mint írtam, már félig aludt. ISMEREM, hogy olyankor már kidől és alszik, nem forog, de a paplan mindentől véd, ha mégis így történt volna. A későbbi válaszolónak pedig annyit írok még egyszer, hogy a gyerek NEM látta a tornát, mert a másik szobában voltam, csak az ajtó volt nyitva. A bevásárlós válaszolónak annyit írnék: ha vásárlás közben lennék nedves (elárulom, hogy előfordult), akkor alig várnám, hogy mielőbb megvalósuljon a fantázia és tennék is érte. Persze, nem az üzlet közepén, de nem zavarna, ha kicsit látszódna rajtam, hogy kívánom és szeretem a párom. Ennek ellenére tudom, hogy jogos volt a férjem részéről, csak nagyon rosszul esett. Ezen nem változtat, hogy igaza volt vagy sem. Már le is zártam magamban a témát. Igaza volt annak, aki az elején írta, hogy az a fontos, hogy a szexuális életünk nagyon jó irányba indult el, nem fogom hagyni, hogy elakadjon. Remélem túllépek már és kész. NEM a gyerek miatt aggódom. TUDOM, hogy őt nem érte kár.
2014. nov. 14. 07:26
 23/46 A kérdező kommentje:
A kérdésre a választ pedig nagyon jól írta egy valaki (is): idővel lecseng majd, legyek türelmes. Máshogy tényleg nem megy, majd az idő.
2014. nov. 14. 07:37
 24/46 anonim ***** válasza:
58%

"A másfél éves kisgyerekünkkel játszottunk délután, miközben erős utalásokat tettem, hogy nagyon kívánom a férjem, a szexet. Fura pózokban tornázgattam, táncoltam stb. Este már nagyon be voltam őrülve"

"A gyerek közöttünk alszik"

"a melleimmel elkezdtem játszani, a felsőm már levettem"

"rám szólt: a csöcsöd a gyerekhez nyomod?"


A legjobb úton haladsz a "pedomami" címhez.

Ha ugyanezt egy pasas csinálná, bilincsben vinnék el a rendőrök!!

2014. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
63%

Nekem egy bagzó macska jutott rólad eszembe... :-D

Az se nagyon tud mit kezdeni a vágyaival, ezért úton-útfélen mindenkivel tudatja, hogy b..hatnéka van!

2014. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
24-es: Aki nem olvassa el az előzményeket, annak a véleménye inkább kötözködés. Ha elolvassa és mégsem jön át neki a lényeg, akkor nem tűnik túl értelmi/érzelmi lénynek, vagy egyszerűen provokál. Nyugi, nem vagyok/leszek pedomami. :) Egy férfi miért ne utalhatna rá, hogy vágyik egy kis szexre gyerek közelében. Nemcsak primitív és gyereknek egyértelmű úton lehet ezt csinálni, főleg egy másfél éves előtt. Ennek ellenére sosem csinálunk ilyet, én sem teszek soha hasonlót (nem is tettem eddig), mert tényleg átléptem egy határt, de korántsem annyira, mint az utóbbi kommentek állítják. Ezt bizonyítandó a férjemmel csodásan megbeszéltük a dolgot és továbbra is kíván és várja a szexet. Nekem meg az a kis "tüske" kijön, ha végre felszabadultan egymással foglalkozunk. Az meg miért baj, ha valaki szereti a szexet? Az egyik legcsodálatosabb dolog a Földön, na és azzal történik, akit szeretek. A kötözködőknek azt kívánom, hogy találják meg azt a személyt, aki ilyen szinten őrültté teszi őket. Megéri! ;)
2014. nov. 14. 10:20
 27/46 A kérdező kommentje:
Ennek ellenére megértem, ha valakinek ez túl meredek. Mindenki válaszát köszönöm! Segítettek túltenni magam rajta. Beszéltem a férjemmel. Boldog vagyok. Mindenkinek szép hétvégét kívánok!
2014. nov. 14. 10:36
 28/46 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nagyon fura, h az elojatek meg a sajat magad izgatasa ennyire normalis dolog a babatol..aki mar nem is annyira baba.. par centrie. Ezt ezek szerint sok anya csinalja?
2014. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
76%
Csak a bagzó macskáknál gyakori jelenség! :-D
2014. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
65%
Ne hallgass a mocskolódókra, kérdező. Itt mindenki erölcsi fárosznak képzeli magát.
2014. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!