Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a szégyenérzeten?

Figyelt kérdés
A férjemmel az utóbbi időben nagyon jól alakultak a szexuális dolgaink. Olyan vágyakat is elmondtam neki, amit eddig soha. Elindult valami sokkal jobb, amire évek óta várok és élveztem. DE. Ennek az örömnek a hatására (is) előjött belőlem olyan erősen a szexuális vágy, hogy nap közben sem bírtam ezt titkolni. A másfél éves kisgyerekünkkel játszottunk délután, miközben erős utalásokat tettem, hogy nagyon kívánom a férjem, a szexet. Fura pózokban tornázgattam, táncoltam stb. Este már nagyon be voltam őrülve. A gyerek közöttünk alszik el, de később átvisszük a saját szobájába. Amikor már félig aludt a baba (ő nem látott, nekem háttal feküdt) a melleimmel elkezdtem játszani, a felsőm már levettem. A férjem keze a baba combján volt, így jobban elalszik. Hátulról (a gyereknek) hozzáértem a férjem kezéhez a mellemmel), amikor rosszallóan rám szólt: a csöcsöd a gyerekhez nyomod? Nagyon elszégyelltem magam az egész délután miatt is és elment a kedvem mindentől. Másnap a férjem mondta, hogy tetszik a dolog, a testem, szívesen játszik is vele, ha a gyerek elaludt a szobájában, de neki nem fér bele, hogy a gyerek előtt ilyet csináljak. Azóta eltelt már két hét, közeledni is próbált (mintha mi sem történt volna), de egyszerűen nem megy semmi, hárítok. Annyira erős bennem a szégyen, mindig az jut eszembe, fürödni sincs kedvem, mert a testről is csak "az" jut az eszembe. A női és az anyai énem is totál szégyenben van. Nem tudom a megoldást. Az idő nem segített.

2014. nov. 13. 21:41
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
48%
*erkölcsi
2014. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
31%
Szóval, véleményed szerint egyszerűen csak látásmód kérdése, hogy elkezded-e izgatni magadat a gyermekedtől pár centire? Atyaúristen... Ez nem látásmód, hanem normalitás, erkölcs és önuralom kérdés, amiből neked egyik sem jutott sajnos, szóval, igen, szégyelld magad nyugodtan, megérdemled. Legközelebb mi lesz, oktatójelleggel táncikálsz egyet a gyereked előtt is, hogy "Na, Pistike, így kell csábítani!"?! És ez neked "látásmód?". Szégyelld magad, legalább legközelebb talán már képes leszel anyához méltóan viselkedni a gyerekek közelében, nem pedig bagzó macskaként.
2014. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
55%
Gyereknevelési kérdésben meg inkább nem is minősítelek, mert nagyjából 10 év múlva, pont ide fogsz irkálni, hogy hogyan neveld meg a kamasz gyerekedet, aki diktátorként a fejedre nőtt, mert mindig meg volt neki engedve minden. Úristen, agyam eldobom, ahogy visszaolvasom a reakcióidat a válaszokra. Szerintem TE nem érted meg a dolgokat, nem pedig én, ahogyan azt voltál kedves kihangsúlyozni, de hát ugye ez csak látásmód kérdése nálad... Mint minden. Jut eszembe, volt itt egy kérdés pár hónapja, amikor az apuka kielégítette magát hasonló helyzetben, őt érdekesmód megkövezte mindenki, és azt tanácsolták a kérdezőnek, hogy azonnal váljon, mert apuka nyilván pedofil. Akkor te minek minősítenéd magad (nem a pedofilra gondolok, tévedések elkerülése végett)? Mert a szégyenérzeted miatt úgy látom, hogy benned ez valóban realizálódott, hogy rosszat cselekedtél.
2014. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Ajánlom figyelmetekbe a Szégyen című filmet. Komolyan! Nagyon szomorú és elgondolkodtató dráma. Ott kiderül ki a "pedofil" erkölcstelen állat és ki a "jó" anyuka. Nagyon jó film.
2014. nov. 14. 16:54
 35/46 anonim ***** válasza:
46%
Senki nem mondta rád, hogy pedofil állat vagy, direkt kihangsúlyoztam, hogy az nem a gondolatmenet része. De ugyanakkor senki nem mondta rád azt sem, hogy ilyen viselkedés mellett jó anyuka lennél. Szövegértés egyes, leülhetsz.
2014. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
22%
Ezt a sok erkölcs csőszt.. hát apám.. :D Mi az hogy uralkodjon magán? Ezeket tuti hogy nő írta.. :D Mi más értelme van ennek az életnek ha nem a szex. :D
2014. nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
68%

Én nagyon megértem, hogy miért szégyell(t)ed magad, de szerintem a férjednek nincs igaza. Ha az ember (lánya) megnyílik, akkor kiszolgáltatja magát, és sokkal sérülékenyebb. Ha rászólnak, főleg egy ilyen semmiségért, az nagyon megalázó tud lenni. A gyereknek nincs az ágyatokban a helye már.

Érdekelne, mit sikerült a férjeddel beszélned. Sok szégyenmentes szexszel teli évet kívánok nektek!

39/N

2014. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
25-ös de hülye vagy hallod, akkorát röhögtem :D
2014. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
35-ös: Nem konkrétan Neked válaszoltam, csak egy véleményt írtam, egy utalást a filmmel kapcsolatban, azoknak, akik túlságosan elítélőnek találnak például engem. Ráadásul tényleg egy jó film. Amúgy a szövegértésemre még sosem volt panasz ebben az életben :) Holnap írok bővebben, hogy mit beszéltünk a férjemmel. Sziasztok.
2014. nov. 14. 20:36
 40/46 A kérdező kommentje:
Igazából a férjem látta rajtam, hogy nagyon bánt a dolog és hiába próbált közeledni, egyszerűen nem ment. Elmondtam, hogy félek és undorodok és rossz érzéseim vannak. Attól félek, hogy sosem leszek képes együtt lenni vele. Ő azt mondta, hogy várja, hogy elmúljon ez a dolog, nem hiszi, hogy örökre így maradna a helyzet. Szerinte jó volt amit csináltam, csak rosszul jött ki ez az egész és a többit nem írom, mert túl intim... A lényeg, hogy sikerült megbeszélni napközben, este pedig megtaláltuk egymást a fürdőszobában, majd az ágyunkban ;) Szigorúan! miután a gyereket átvittük a saját szobájába. :) Addig semmi célzás, még egy huncut mosoly sem. Megvan az egyensúly és más nem számít. Persze kell még egy kis idő, hogy teljesen elmúljon bennem, de egy hajszál választ el a teljesen jótól. Igen, hiba volt, de ezen már nem tudok változtatni, a férjem sem volt túl finomkodó, szóval kvittek vagyunk. A legfontosabb pedig közhely, de szerintem igaz, hogy a gyerek akkor lesz kiegyensúlyozott és boldog, ha mi is. Egyébként a gyerek csak 1 hónapja alszik el mellettünk, amikor beteg lett és közénk jött. Akkor egész éjjel ott maradt. Most már csak addig marad, amíg elalszik. Dolgozunk rajta, hogy visszaszokjon, de a szélsőséges megoldásoknak (ordítani hagyni) nem vagyunk hívei.
2014. nov. 15. 12:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!