Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek mi volt a sorrend:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a sorrend: esküvő, összeköltözés, lakás, gyerek?

Figyelt kérdés

Hagyományosan ez lenne a sorrend, de ma már nem mindenkinél így van. Mi egyelőre összeköltöztünk, a többi nincs meg, de nagyon szeretnénk.

Ti milyen sorrendben csináltátok? Visszanézve jól döntöttetek, vagy megbántatok néhány dolgot?7



2014. nov. 16. 10:52
1 2 3 4
 31/36 Tubarózsa ***** válasza:

Nekünk ugy volt, hogy 2év járás, eljégyzés 1évig jegyben jártunk majd esküvő/összeköltözés. Lakás nincs, nézve a fizukat nem is lesz egy darabig..... most albin "dolgozunk" mert sajna különköltöztünk(minden ok,más miatt kellet eljönünk). Baba még nincs, azon is dolgozzunk. :) kocsi van mindketönknek.

Annyit bántam meg h abba hagytam az egyetemet, pedig most végeznék....de tavasszal ujra kezdem, jobb késöbb mint soha.. :)

Nem olvastam végig a válaszokat, de sok sikert mindenkinek akinek még van vmi terve! ;)

Üdv 24N

2014. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Járás, eljegyzés, összeköltözés az én házamban volt alapból, esküvő. Gyereket eleinte terveztünk kb 5 év házasság utánra, de végül is nem lesz.


Nem bántunk meg semmit. Illetve a férjem annyit mondott, ha újra csinálhatná, hamarabb elvett volna:D

2014. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Szüleimnél így volt: összeköltözés, esküvő, gyerek, lakás

19 éve házasok, szerintem elég jól csinálják.

2014. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Koltozes, eskuvo, gyerek.

Ha lakas alatt sajatot ertesz, arra a mai vilagban mire eselye lenne az embernek mar reg tul van a klimaxon.

2015. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Öt éve vagyunk együtt, egy éve költöztünk össze (még nem saját lakás, de hamarosan megvesszük - természetesen hitelből), októberben lesz az esküvőnk, autó már van, mert kell a vállalkozásomhoz. Gyereket szeretnénk, de csak az esküvő után. Nem bántam meg semmit, ragaszkodtam az összeköltözéshez az esküvő előtt.
2015. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Lakás-összeköltözés-gyerek-esküvő-autó (uccsó három fél éven belül)


A válaszokat olvasva mi totál fordítva csináltuk, egyáltalán nem bánjuk! :)

2015. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!