Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek mi volt a sorrend:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a sorrend: esküvő, összeköltözés, lakás, gyerek?

Figyelt kérdés

Hagyományosan ez lenne a sorrend, de ma már nem mindenkinél így van. Mi egyelőre összeköltöztünk, a többi nincs meg, de nagyon szeretnénk.

Ti milyen sorrendben csináltátok? Visszanézve jól döntöttetek, vagy megbántatok néhány dolgot?7



2014. nov. 16. 10:52
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Férjem két évvel idősebb nálam. 20 voltam, amikor elkezdtünk spórolni, 21, amikor összeköltöztünk albérletbe. 22 éves voltam, amikor osszehazasodtunk saját pénzünkből, de közel kétszeresét kaptuk nászajándékba. 23 éves voltam, amikor megszületett a fiunk. Most 24 vagyok, saját lakásra lenne elég pénzünk, de inkább még spórolunk és ha minden klappol, akkor másfél év múlva építkezünk. Az alberletünk nevetségesen olcsó, ezért nem veszünk most lakást, mert az ügyvédi díj, foldhivatali átiratás, költözés, a pénz be nem fektetéséből származó veszteseg többe lenne mint az albérleti díj erre a másfél évre.
2014. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Összeköltözés , esküvő, ház ,gyerek( nemsokára lesz),+kocsit tervezünk. 7éve együtt, fél éve házasok.
2014. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

3 és 6-os vagyok!

Én most vagyok 27 éves, a férjem 35. 7,5 vagyunk együtt, 7 éve együtt is élünk. Az LTP-t tavaly kezdtük, 6 évre, mert akkor jár le az életbiztosítása is. Arra kb. 7700 körül fizetünk, ami a tőkét jelenti, összesen 11 évig. Az LTP havi 25000 kettőnknek. Ha megkapjuk rá a hitelt 5 év múlva, kb akkor lesz mondjuk 5,5 milla körül + az életbiztosítás kb. 1-1,2 millió. Ha hitel nélkül számoljuk, akkor is lesz kb. 3000.000 Ft önerőnk. Mondjuk ez egy 10 millás lakás önereje. Legalább is most. Aztán 5 év múlva ki tudja mi lesz. Addig megpróbálunk félre is tenni valamennyit.

A babára annyit tegyél félre, amennyit tudsz.

az esküvőnk kb. 1,2 milla volt, szülőkkel felesben fizettük, kb. 500 e jött vissza belőle, de nem bántuk :)

Viszont nem vagyok annak a híve, hogy erre gyűjtünk-arra gyűjtünk. Mármint ha KP-ról van szó. Tegyél el minél többet, és amikor kell, hozzányúlsz. Autónk még nincs, talán fél év múlva tudunk venni egy kb 14 éves autót, HA minden jól megy. Ha nem, akkor marad a BKV :D

2014. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Fél éves kapcsolatban költöztünk össze albérletbe. (Férjem előző házasságába hagyta a lakását a gyerekei miatt, nekem nem is volt.) Kocsi mindkettőnknek volt. Másfél év után összeházasodtunk, még mindig albérletben. Most vagyunk 3 éve házasok, saját házba lakunk vidéken, két kocsi. Tervbe van véve egy budapesti saját lakás, erre kezdtünk el most gyűjtögetni (mert én Bp-i vagyok, ott is szeretnék egy kis életet, életteret magunknak). Közös gyereket a férjem már szeretne, én még ott tartok hogy talán. Egyelőre semmit nem bántam meg. 30N/40F
2014. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
amint elkezdtünk dolgozni, egymástól függetlenül is gyűjtöttünk volna, de mi már kapcsolatban voltunk a suliban is..
2014. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Összeköltözés, házasság, lakás, gyerek - ezt a sorrendet akarjuk tartani. Az első kettő pipa. Az utolsó kettő felcserélésén sokszor gondolkodom, főleg, mert nem érzem, hogy a lakás belátható időn belül sikerüljön, szülni viszont nem akarok 30 felett.
2014. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
26 vagyok. Ja, és autó az már van.
2014. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
74%

Mivel én már 46 vagyok, az én időmben még nem volt divat esküvő előtt semmi,ezért a sorrend:


Együttjárás 1 évig, rá 1 évre eljegyzés,rá 1 évre esküvő.Utána, gyerek,és saját lakás vétele, majd még egy gyerek.

28 éves házasok vagyunk,nem bántam meg.

2014. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Udvarlas jaras ket ev ra jegyesseg egy ev eskuvo majd elso ejszaka kozossen az uj lakasban(panel alberlet ) az uj agyban.

Aztan sajat kocsi lakas utazas majd gyerek 4.

Nem bantam soha igy volt jo nekunk.

2014. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Mi összeköltöztünk, lakásunk és autónk mindkettőnknek volt, összeházasodtunk, vettünk egy kozös házat mialatt terhes voltam.
2014. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!