Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan vagyok kiborulva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiborulva a férjemre a rendelenség miatt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tisztaságmániás,szeretm ha rend van. Nem érzem jól magam rendelenségben, rossz lesz a közérzetem tőle. Szerintem ez nem beteges. Férjem kicsit hanyagabb. Még mikor csak jártunk és összeköltöztünk, megbeszéltük, hogy annyit kérek tegye a szennyest a szennyestartóba, vigye ki a tányért a mosogatóig, hajtogassa össze a melegítöjét, ha átöltözik. Szóval, hogy a saját részéről segítsen a rend fenttartásában. Működött is. Mióta megszületett a gyerekünk iszonyat hanyag lett. Nekem is nehezebb vezetni a háztartást mióta a gyerek jár, de azóta egy csomó mindent ráfog. pl hazajön, ledobja a kabátját, akkor biztos a lerántotta a gyerek(egy ideig el is hittem, amig nem láttam, hogy ő dobja le a kanapéra), a tányért a dohányzóasztalon hagyta, biztos behoza a gyerek. Mondom neki, hogy ne magyarazza el nekem, hogy az 1 eves gyerek kivett egy tanyert es a hűtő felső polcáról szedett magának pörköltet...Ráadásul napok óta lázas vagyok, fáj mindenem, erre sincs tekintettel, hogy legalább ennyit segítsen,hogy 2 hányás közott ne cipőjét pakoljam be a szekrénybe. Arra. gondoltam, hogy itthon hagyom vele egy par napig es en elmegyek anyukamhoz gyogyulni,tapasztalja meg, mennyi munka haztartast vezetni ugy fozni, vasalni, porszivózni, wc-re menni stb, hogy meg egy gyerek is lóg a lábán, vagy csak leülni enni, úgy, hogy a gyerek petcenkent ker valamit. Ferjem arcan latom amikor ezeket magyarom neki,hogy fel sem fogja. Szerintekek? Bejatszotta mar ezt valaki?
2014. nov. 20. 19:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Tudod ha valaki fáradt, akkor fáradt, elmegy aludni. Nem gépezik:) csak emiatt jutott eszembe.
2014. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Milyen igaz. Meg is fogom neki mondani!
2014. nov. 20. 21:54
 13/15 anonim válasza:
15%
Nem.
2014. nov. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
En is minimum egy orahosszat pakolok minden reggel, mar fel se akarok kelni, meert hiaba takaritok fel elozo nap, retkes a lakas. Sajnos ugy hagyni nem tudom mert nem birom a piszkot, de nalan is szankciok lesznek bezetve, mar szoltam mindenkinek. Ha nem valik be, akkor marad minden mocskos, nem fogok 0/24 takaritani.
2014. nov. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%
Jogosan. Ekkora pöccsel egy hétig sem bírnék együtt élni...A helyedben feltenném magamnak a kérdést, hogy mennyire szeret vajon a férjem, és kinek is tart engem, mert hogy nem élete szerelmeként/társaként bánik veled, az egyértelmű. Jelenleg anya és cseléd vagy otthon, a nő valahol mélyen elveszett (és az irántad való tisztelet is).
2014. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!