Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennetek ha ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha ilyen helyzetben lennetek?

Figyelt kérdés
A ferjem exbaratnojerol van szo. Par honapig jartak terhes lett nagyon csalodott volt hogy a ferjem nem koltozott vele ossze. A gyereken keresztul minden kozos programjaba beleronditott a volt baratnokkel. Evek ota nincsennek egyutt de meg mindig szereti. Ugy volt hogy ma atjon megbeszelni a gyerek ovadai problemajat. Pont akkor ertem haza hallottam hogy mondja a paromnak hogy mennyire szereti es elkezdett leoltozni. A ferjem termeszetesen leallitotta es elkuldte. Nem szoltam rola hogy eszrevettem,hallottam. Van valaki hasonlo helyzetben? Egy ilyen tapados no mikor fog lekopni? A hazba nem fog jonni megegyszer az biztos. Eppen eleg baj hogy a gyerek miatt beszelniuk kell. Mit csinalnatok ebben a helyzetben? Mar tele a hocipom ezzel a f**** novel.
2014. nov. 21. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sem kellene a házba beengedni. Max a kapuig, onnan nem tovább, semmilyen indokkal. És ezt a férjed mondja meg neki. Ha nem fogja fel, akkor te mond meg, hogy nem jöhet be.


Egy tipp. A férjed csináltasson apasági vizsgálatot. Lehet, hogy nem is az övé a gyerek...ki tudja.

2014. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Megbeszeltem a ferjemmel mindent.O is unja a not de a gyerek miatt fontos volt a talalkozo vegul is o csak jot akart. Arra jutottunk hogy kettesben nem talalkozik tobbet vele.Szerintem az ove a gyerek mondjuk nem hasonlit ra de az nem jelent semmit. De a no elvakult szerelmebol gondolom hogy a ferjeme.
2014. nov. 21. 19:46
 13/13 anonim ***** válasza:

A gyerek miatt sajnos muszáj a kapcsolatot tartani. De szerintem elég kb. gimis koráig, ha nem fiatalkorú bűnőző stílusú, akkor kb. 14 éves korától már ő is megbíthatóan el tudja mondani, mi van vele, illetve a férjed is érdeklődhet szülőin/fogadó órán.

Addig meg amíg nem lesz megbízható korú, te is legyél ott minden találkozásánál. Iskolai v ovis problémáknál meg a férjed az óvónővel/tanárral is beszélhet.

Ha nagyon gazdagok vagytok, esetleg béreljetek egy fickót, aki udvarol neki, az majd lefoglalja:)

2014. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!