Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem felelőtlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem felelőtlenség így gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Sokan úgy vállalnak gyereket, hogy nincs semmi félretett pénzük, se stabil munkájuk, se autójuk..

Szerintem háztartásonként minimum 1 autó és 1 millió Ft megtakarításnak kellene lennie, mielőtt gyereket szülnek..

Ti nem így gondoljátok?


2014. dec. 7. 13:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Álmodj királylány:)

Ha így lenne, ez az ország lassan khalna. Igaz, így is...

2014. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

ha mindenki így tenne, akkor még kevesebb gyerek születne az biztos.

szerintem a kocsi nem feltétlen szükséges, inkább a lakás biztonsága legyen meg, hogy ne tehessék csak úgy ki őket az utcára.

2014. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Így tényleg kihalnánk. :D
2014. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

de szeritnem ha megvan egy biztos, stabil párkapcsolat, akkor ha van rá igény vállaljanak gyereket.

nem sok beleszólásunk van más életébe.

2014. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hat azert az auto nem alapfeltetel egy gyerek vallalasahoz es a millionis tulzas.
2014. dec. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

:D Autó? 2 egy családban? Mi a jó frásznak? :DDD


Ha igazán nagy baj van, akkor 1 millával is kitörölheted...


Stabil munkahely nem létezik. Tudást és tapasztalatot kell és lehet is gyűjtögetni, de nincs olyan munkahely, ami biztosan meglesz még holnap is. Ez Magyarország.


Persze, lehet és kell is törekedni az anyagi biztonságra, de amiket itt felsoroltál, elég gyermeteg elképzelések. Kb. mintha egy kamasz írta volna, hogy képzeli el felnőttként az anyagi biztonságot.

2014. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

1misi? egyetértek az össz. hozzászólóval.

Rengeteg kismamával találkoztam a hónapok folyamán,és a többségének nem hogy félretett pénzük nincs,de egyik napról a másikra élnek, nem is egy gyerekkel..

persze van a másik kategória a magándokinál ahova járok,hogy apuka,anyuka keres összesen 500ezret egy hónapba így feleslegesnek tartották a félretett pénzt..

Nekünk nem tervezett a baba,de megtartottuk,hiába nem volt félretett pénzünk.

Havi nettó bevételünk így 300-310 körül mozog,csak reménykedem,hogy mindent meg tudok neki adni..

Amikor mondtam ezt egy kismamának,azt mondta bőven elég lesz,mert ők négyen! Nettó 160ból élnek.. na azt,hogy a fenébe?..

38hkm

2014. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Már bocsika, de nekem sosem volt 1 millióm félretéve, és jogsim sincs. Mégis van gyerekem aki jelenleg külföldön tanul egyetemen. Én nem bántam meg, hogy autó nélkül, 1 millió nélkül mertem szülni..
2014. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Babakocsi nem art, de auto egyaltalan nem szukseges.
2014. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%

Autó?

Kell a fenének! Remek infrastruktúrájú városban élünk, minden elérhető közelségben van, egyébként is utálunk mindketten vezetni.

1 millió? Van több is, viszont saját lakás még nincs, bár már elérhető közelségben van.

Biztos munka?

Oximoron. Viszont folyamatosan képezzük magunkat, hogy minél kevésbé helyettesíthetőek legyünk.

Gyerek? Nincs, de tárt karokkal várjuk.

2014. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!