Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem felelőtlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem felelőtlenség így gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Sokan úgy vállalnak gyereket, hogy nincs semmi félretett pénzük, se stabil munkájuk, se autójuk..

Szerintem háztartásonként minimum 1 autó és 1 millió Ft megtakarításnak kellene lennie, mielőtt gyereket szülnek..

Ti nem így gondoljátok?


2014. dec. 7. 13:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
45%
Én is erre vártam kérdező!De ketyeg ám a biológiai óra!!!36 évesen most várom az első babánkat!Saját ház,saját autó,stabil kapcsolat,munkahely(egyelőre) van,a félretett 1 millából felújítottuk, "babásítottuk" a házat.Majd lesz valahogy,a lényeg hogy boldogok vagyunk és alig várjuk hogy megszülessen!
2014. dec. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
30%

Látod kérdező, én válaszoltam azt, hogy egyetértek veled. Nézd csak meg, hogy a hasznos, teljesen normális stílusú válaszomat hogy lehúzták.


Nem csak, hogy a semmire szülnek, de ha másnak több van, dolgozik, nem szül a semmire, arra meg még irigyek is. Hát kedveskéim, a lehetőség előttetek is ott volt! Lehetett volna tanulni, dolgozni, gyűjtögetni, ésszel szaporodni. Persze, ezeknél sokkal könnyebb potyogtatni, aztán pontozgatni... Pffff

2014. dec. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
44%
Mi ugy vallaltunk gyereket, hogy kozel harommillio ftunk volt felrerakva, ket lakas (egyik kiadva), egy auto, a paromnak nagyontuti munkahely, engem is visszavartak. A sogornom ugy vallalt gyereket, hogy az apja kulfoldon el, igazabol nem is akarta, az anyuka tudta, hogy egyedulallo lesz egy alberletben. VAllalkozast vezetett, vezet. Szoval o elegge nullarol kezdte. Most tudod, hogy mi a kulonbseg a ket gyerek kozott?? SEMMI!!! mert mind a ketto szeretve van, es ennyi eppen eleg. Minden mas felesleges!
2014. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Végigolvasva a válaszokat már legalább tudom, honnan van az a sok ember, akinek sír a szája, ha érkezik egy közműcsekk a postán. A magyar átlagbér 153 000 forint, ha egy pár az egyikük keresetét feléli, a másikat félrerakja, 1 év alatt több mint 1,8M forint. De ha nyolcvanat keresnek egy hónapban, és csak egyikükét élik fel, akkor is majdnem egy milla összejön. Aki ennyire nem képes, az lehetőleg ne szüljön még, mert mások adójából fogja várni a segélyt.
2014. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
... Inkább hozza se szóltál volna -.- ! Azt gondolod okosat írtál ?! O.o ... Tudod vannak akiknek nem adatik meg rögtön a saját lakás , mert nem voltak tehetős szülők a hátuk mögött , akiknek anyuci & apuci lakást rakott a fenekük alá !!! Marad az albérlet ... Valamint hogy a pár egyik felének a fizetése elmegy a lakbérre + rezsire ... Míg a másikéból élnek . Ebből hogyan lehet félretenni írd mar le légyszi ... Esküszöm kiváncsi vagyok 😄 ! Vagy úgy gondolod , hogy akkor az ilyenek ne alapítsanak családot ugye 😕 ?! Hát dehogynem !!! Mi is a 0 / ról indultunk , nem volt tartalékunk , albérletben éltünk , oda született a gyerekünk is , aki soha semmiben nem szenvedett hiányt !
2014. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!